Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. dzisiaj kupowałem w Lidlu Ballantines'a Finest 0,5 L za 29,99
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    HI TEC Protein 80 o smaku truskawkowym doszedł Zamawiane na KFD i żeby było śmieszniej zapomnieli dołączyć gratisowego opakowania 1 kg Ale po rozmowie z operatorem dołączą je do kolejnego zamówienia Ogólnie smak odżywki w połączeniu z mlekiem nawet dobry. Liczyłem na trochę bardziej wyrazisty smak ale nie jest źle Teraz jeszcze tylko Carbo z Activlaba 3 kg i będzie wystarczająco supli na miesiąc
  3. ważny jest wspólczynnik mocy do masy i wysokość środka ciężkości samochodu, rozłożenie masy przód/tył, reszta j.w.
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bierz łamany
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ten hitec skład ma raczej ok dużo białka i to najważniejsze a nie chce wywalać niewiadomo ile na białko 90% lub więcej kupię to i zobaczymy jak będzie
  6. "Kaznodzieja z karabinem" 7/10, film ogólnie może i ciekawy ale straaaasznie nudny "Sylwester w Nowym Jorku" 7/10, fajny do oglądnięcia z dziewczyną
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja dostałem rękawice od Mikołaja zobaczymy jak się spiszą gdzie znajdę jakieś tanie białko z w miarę normalnym smakiem? jadł to ktoś?? http://allegro.pl/hitec-protein-80-2-3kg-1kg-bialko-wpc-gratisy-i2004955657.html
  8. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ten : gadajcie co chcecie...ale cyce to ma fajne
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    u mnie spokojnie 83
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    też proszę
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja również dalej ćwiczę przerwy jedynie na dokańczanie tatuażu
  12. moze wymien silnik na jakis ze scigacza :gwizdanie: na youtubie pelno filmikow z tym sie przewija
  13. 20 ptysi? niemożliwe czemu niemożliwe tutaj nie tylko jest koszt samego płaszcza, trzeba to wszystko doprowadzić do pieca - powiedzmy gazowego no i wszystko zależy od producenta oraz lokalizacji w PL dokładnie poza tym sama elektornika do tego chyba droga tak czy inaczej, wiem ze im się opłacało to zakładać
  14. wodę jak i centralne ogrzewanie zawsze można poprowadzić z kominka zakłada sie taki specjalny "płaszcz" nad kominkiem + coś w stylu bojlera i podczas palenia w kominku nagrzewa się woda do kąpania + idzie ona w kaloryfery z tego co pamiętam, to dwa lata temu koszt takiego płaszcza z robocizną wychodził jakieś 20 tyś. ale jak pali się dużo na zimę, bo bardzo opłacalny interes
  15. ma ktoś na kompie
  16. nie widziałem początku ale poryłem się równo ... było coś przed przeprowadzką co sugerowało resztę filmu ? nic nie bylo i nie wiem skąd u Krola takie podejscie wg mnie film zrobiony dobrze, nie jest to kolejna typowa amerykanska produkcja i nie sadze, ze od poczatku mozna sie domyslac o co chodzi widziałeś wyspę tajemnic? ten film był prawie w 90% Zerżnięty z niej... motyw identyczny... racja, że "Dom snów" to "kopia" Wyspy ale bez oglądania jakiegoś trailera wcześniej ciężko to wyczaić od samego początku Ja oglądałem akurat przed wyjściem do kina trailer'a i spodziewałem się biegu wydarzeń ale tak ogólnie to wg mnie b.dobry film
  17. nie widziałem początku ale poryłem się równo ... było coś przed przeprowadzką co sugerowało resztę filmu ? nic nie bylo i nie wiem skąd u Krola takie podejscie wg mnie film zrobiony dobrze, nie jest to kolejna typowa amerykanska produkcja i nie sadze, ze od poczatku mozna sie domyslac o co chodzi
  18. Elitarni-ostatnie starcie 10/10
  19. był ktoś na tym?
  20. chyba nie było
  21. "Dom snów" 9/10
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    spoko dzieki szukalem na necie narazie bo siedze w Finlandi ale nic nie ma , pojde do sklepu z odzywkami jak wroce do pl moze cos beda mieli http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_Napalm_Shot-opis26628.html Polecam
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Na mnie również SuperPump nie działa
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    @djbinek: jakie białko serwatkowe dokładnie łykasz jakieś specjalne czy coś prosto z mleczarni?
  25. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dlatego jest szybko przyswajana i wg mnie to najlepszy sposób, zeby szybko uzupełnić poziom energii przed i po treningu oczywiście np. Vitargo jest dużo lepsze ale taniej wychodzi czekolada poza tym kakao ma dużo innych dobrych właściwości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.