Treść opublikowana przez Tzieland
-
Gdzie kupić meble??
piekne schody jak będę kupował mieszkanie i je meblował to byc może się odezwę ale to jeszcze pare lat
-
Działalnośc gospodarcza na KRUS
przeliczenie robi się na zasadzie: wielkość obszaru razy jego klasa i tak jak przedmówca napisał, musi to byc odpowiednia klasa kolega jest na krusie ale on jest marynarzem, więc w Polsce podatku nie płaci a pole ogólnie musi być użytkowane ale z tym nie ma problemu, bo oddajesz sąsiadowi za przysłowiową flaszkę i jest dobrze
-
Siłownia
no tak ale z kreatyną,więc po kiego mi to skoro niedawno kupiłem czysta kreatynę ogólnie wiem, że tam są jeszcze inne składniki ale taki stack na razie odpada, na bank kupie coś takiego po przerwie po mojej kreatynie, czyli gdzies przed wakacjami a teraz szukam czegos co by mnie napompowało czy nie ma nic z samym NO
-
Siłownia
ja tam mam Universala i nie narzekam patrzyłem teraz na tego jacka3d i w sumie na razie ja nie potrzebuje takiego czegoś, bo w większości tych supli jest kreatyna, która juz zacząłem brać na pewno muszę kupić carbo ale 100 zł miałbym jeszcze wolne w sumie ale może lepiej poczekać na nastepny cykl
-
Siłownia
białko to sobie kupuje po wypłacie a co do tego, że nic sensownego sie nie kupi to się nie zgodzę, bo kreatyn a jest tania i dobra na pewno cos jest, tylko co myslałem o czymś z NO, żeby spompowało
-
Pomóżcie motorola DEFY czy samsung galaxy ace
ja bym brał Samsunga, bo sam posiadam teraz Wave'a i na 99,99% zawsze będę już brał tylko jakieś nowsze modele
-
Siłownia
no tak ale ja to wszystko mam jak na razie bez żadnych specyfików, bo ćwiczę w sumie od niedawna chyba dużo tych specyfików zawiera kreatynkę co? ja ogólnie teraz jem kreatynkę, kończę białko i carbo i tak się zastanawiam co by tu zakupić ale w miarę taniego (do 100 zł/miesiąc) bo kolejne białko to dopiero po 10 będę mógł kupić co polecacie? oczywiście najlepiej na przyrost masy i siły
-
Hiszpania wakacje.
super opis bardzo sie przyda w tym roku
-
Siłownia
powiedzcie mi po cy bierzecie te napalmy, no-expolde i inne takie rzeczy? tylko dla pobudzenia czy na jakiej zasadzie to działa? bo nie wiem o co chodzi
-
Muzyka w naszych autkach
mega kawałek
-
Siłownia
jak mu idzie to dlaczego nie? ja też chodziłem w zeszłym roku na 6-7 rano i było zaje**ście tylko później zmęczenie szybko łapało ale siła poszła
-
Siłownia
a ja tam robię tyle ćwiczeń ile czuję, że powinienem zrobić ale na duże partię nigdy mniej niż 4 ćwiczenia po 4 serie, czasami dorzucam piąte ćwiczenie na tzw. dobicie i jest nieźle
-
Siłownia
ja spędzam na ćwiczeniach 1,5 godziny + prysznic ale przerwy robię ze stoperem w ręku 2 minuty dzisiaj zmęczyłem łydki, kaptury i troche przedramienia a jutro plecy i biceps lub same plecy, zobaczymy jak czas pozwoli
-
Siłownia
ja dzisiaj bareczki zmęczyłem i powiem wam, że dobrze weszły zobaczymy po jakim czasie będą efekty
-
Siłownia
plecy już opanowałem teraz jeszcze tylko klatę dobrze zrobić i będzie pełnia sukcesu
-
[ALL] Youtube a logowanie??
Youtube należy do google, więc trudno się dziwić, że wprowadzili takie rozwiązanie poza tym dla wielu (w tym i dla mnie) jest to rozwiązanie, które uproszcza obsługę, bo nie potrzebuję dodatkowego konta poza tym Kowi87 google i tak ma "dostęp" do Twojego maila, więc co za różnica?
-
Siłownia
ja dzisiaj zmęczy lem plecy i dowaliłem bicepsa wszystko mnie boli ale za to mam pytanie do starych wyjadaczy, od pewnego czasu mam tak, że jak robię np. klatę to strasznie pompuje mi się triceps i później już nie mogę go porządnie zrobić tak samo dzisiaj miałem z plecami i bicem a chciałem wrócić do układu: klatka + triceps, plecy + biceps, barki + kaptury, nogi, brzuch + bieganie
-
Siłownia
dzisiaj zrobiłem sobie dzień wolny, żeby trochę urosnąć a jutro klateczka
-
Siłownia
nie no racja ja też się cieszę, że przyszedł i mnie poprawił, bo ciągle żyłbym w nieświadomości
-
Siłownia
dzisiaj pękły bareczki i nawet dobrze się ćwiczyło ale niestety nie odbyło się bez wtopy i trener aż musiał do mnie podejść i skorygować wykonywanie ćwiczenia wiocha na maksa
-
Siłownia
haha a nie wszyscy bo ja bary z plecami ja męczyłem nogi z tricepsem a fotek nie wrzucam, bo nie ma czym się chwalić ile ja na tą siłownię biegam, miesiąc dopiero, więc szału nie ma
-
Siłownia
zaraz jadę pompować nogi i tricepsa
-
Jaki rowerek
ja polecam Unibike'a kolega siedzi w interesie rowerowym i bardzo je chwali chociaż sam nimi nie handluje, bardzo dobry stosunek ceny do jakości, a modele z zeszłego roku bez bajerów na pewno kupisz w kwocie jaką dysponujesz Gianta z zeszłego sezonu też na bank jakiegoś dorwiesz
-
Siłownia
męczyłem dzisiaj bajcepsa i brzuch
-
uparta plama z oleju silnkowego - HELP ME
a może taka pasta do rąk by pomogła co mają mechanicy