Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. piekne schody jak będę kupował mieszkanie i je meblował to byc może się odezwę ale to jeszcze pare lat
  2. przeliczenie robi się na zasadzie: wielkość obszaru razy jego klasa i tak jak przedmówca napisał, musi to byc odpowiednia klasa kolega jest na krusie ale on jest marynarzem, więc w Polsce podatku nie płaci a pole ogólnie musi być użytkowane ale z tym nie ma problemu, bo oddajesz sąsiadowi za przysłowiową flaszkę i jest dobrze
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no tak ale z kreatyną,więc po kiego mi to skoro niedawno kupiłem czysta kreatynę ogólnie wiem, że tam są jeszcze inne składniki ale taki stack na razie odpada, na bank kupie coś takiego po przerwie po mojej kreatynie, czyli gdzies przed wakacjami a teraz szukam czegos co by mnie napompowało czy nie ma nic z samym NO
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tam mam Universala i nie narzekam patrzyłem teraz na tego jacka3d i w sumie na razie ja nie potrzebuje takiego czegoś, bo w większości tych supli jest kreatyna, która juz zacząłem brać na pewno muszę kupić carbo ale 100 zł miałbym jeszcze wolne w sumie ale może lepiej poczekać na nastepny cykl
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    białko to sobie kupuje po wypłacie a co do tego, że nic sensownego sie nie kupi to się nie zgodzę, bo kreatyn a jest tania i dobra na pewno cos jest, tylko co myslałem o czymś z NO, żeby spompowało
  6. ja bym brał Samsunga, bo sam posiadam teraz Wave'a i na 99,99% zawsze będę już brał tylko jakieś nowsze modele
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no tak ale ja to wszystko mam jak na razie bez żadnych specyfików, bo ćwiczę w sumie od niedawna chyba dużo tych specyfików zawiera kreatynkę co? ja ogólnie teraz jem kreatynkę, kończę białko i carbo i tak się zastanawiam co by tu zakupić ale w miarę taniego (do 100 zł/miesiąc) bo kolejne białko to dopiero po 10 będę mógł kupić co polecacie? oczywiście najlepiej na przyrost masy i siły
  8. super opis bardzo sie przyda w tym roku
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    powiedzcie mi po cy bierzecie te napalmy, no-expolde i inne takie rzeczy? tylko dla pobudzenia czy na jakiej zasadzie to działa? bo nie wiem o co chodzi
  10. mega kawałek
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jak mu idzie to dlaczego nie? ja też chodziłem w zeszłym roku na 6-7 rano i było zaje**ście tylko później zmęczenie szybko łapało ale siła poszła
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja tam robię tyle ćwiczeń ile czuję, że powinienem zrobić ale na duże partię nigdy mniej niż 4 ćwiczenia po 4 serie, czasami dorzucam piąte ćwiczenie na tzw. dobicie i jest nieźle
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja spędzam na ćwiczeniach 1,5 godziny + prysznic ale przerwy robię ze stoperem w ręku 2 minuty dzisiaj zmęczyłem łydki, kaptury i troche przedramienia a jutro plecy i biceps lub same plecy, zobaczymy jak czas pozwoli
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja dzisiaj bareczki zmęczyłem i powiem wam, że dobrze weszły zobaczymy po jakim czasie będą efekty
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    plecy już opanowałem teraz jeszcze tylko klatę dobrze zrobić i będzie pełnia sukcesu
  16. Youtube należy do google, więc trudno się dziwić, że wprowadzili takie rozwiązanie poza tym dla wielu (w tym i dla mnie) jest to rozwiązanie, które uproszcza obsługę, bo nie potrzebuję dodatkowego konta poza tym Kowi87 google i tak ma "dostęp" do Twojego maila, więc co za różnica?
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja dzisiaj zmęczy lem plecy i dowaliłem bicepsa wszystko mnie boli ale za to mam pytanie do starych wyjadaczy, od pewnego czasu mam tak, że jak robię np. klatę to strasznie pompuje mi się triceps i później już nie mogę go porządnie zrobić tak samo dzisiaj miałem z plecami i bicem a chciałem wrócić do układu: klatka + triceps, plecy + biceps, barki + kaptury, nogi, brzuch + bieganie
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dzisiaj zrobiłem sobie dzień wolny, żeby trochę urosnąć a jutro klateczka
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie no racja ja też się cieszę, że przyszedł i mnie poprawił, bo ciągle żyłbym w nieświadomości
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dzisiaj pękły bareczki i nawet dobrze się ćwiczyło ale niestety nie odbyło się bez wtopy i trener aż musiał do mnie podejść i skorygować wykonywanie ćwiczenia wiocha na maksa
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    haha a nie wszyscy bo ja bary z plecami ja męczyłem nogi z tricepsem a fotek nie wrzucam, bo nie ma czym się chwalić ile ja na tą siłownię biegam, miesiąc dopiero, więc szału nie ma
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zaraz jadę pompować nogi i tricepsa
  23. ja polecam Unibike'a kolega siedzi w interesie rowerowym i bardzo je chwali chociaż sam nimi nie handluje, bardzo dobry stosunek ceny do jakości, a modele z zeszłego roku bez bajerów na pewno kupisz w kwocie jaką dysponujesz Gianta z zeszłego sezonu też na bank jakiegoś dorwiesz
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    męczyłem dzisiaj bajcepsa i brzuch
  25. a może taka pasta do rąk by pomogła co mają mechanicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.