Treść opublikowana przez Trezor
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
No dociążone, wygląda bardzo dobrze. Przód nisko, ale ja bym tak zostawił.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Środek bajka. A z zewnątrz, jak dołożysz listwy i dyfuzor... dla mnie druga bajka.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Oooo f...ck. No nie pogadasz. Nieźle zestrojone jest to autko Kuredu.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Zrozumiałem, że 60-200, dało 13s.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
A moim zdaniem oryginalny DTM (bez halogenów) wygląda bardziej rasowo.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
3.0TDI pewnie nie utrzyma się za S4, ale ciekawy jestem czy to będzie przypaść, czy niewielka różnica. Choć następny ma być S4, to i tak będę kibicował klekotowi.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
To porównanie wiele by wyjaśniło.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Sprawdźcie, sprawdźcie... będę wiedział, czy czy mój plan na B8 S4, to słuszna droga.;-)
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tak jak piszesz. Ale plamy od asfaltu zdejmie Ci właśnie glinka. Praca glinką wygląda tak: ugniatasz kawałek jak plastelinę, moczysz lakier Quick Detailerem (jest w zestawie) i przecierasz "glinkowym plackiem" kawałek, po kawałku. I tak cały samochód. Lakier po tym jest jak nowy.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jeśli chcesz usunąć zarysowania, to musisz kupić jakąś polerkę np. SwirlX, albo mocniejszą Ultimate Compound. Wcześniej jednak warto byłoby wyglinkować samochód (Smooth Surface Clay Kit), żeby uzyskać idealnie gładką powierzchnię. Wosk jaki masz jest mi nieznany, ale jak znam życie, to możesz go użyć bez problemów.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
no wlasnie... jakos mi sie nie chcialo wierzyc :gwizdanie: Oczywiście przy otwartym nie ma co liczyć na chłodzenie.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
A kto powiedział, że solar dach się nie otwiera? U mnie się uchyla i otwiera. Przy pełnym otwarciu solara nie widać, bo chowa się w dachu.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Dzięki za radę. Rzeczywiście takie detale jak końcówki wydechu już mi umknęły, po tylu godzinach "zabawy". Ale następnym razem i je wyczyszczę. Zresztą felgi też wymagają trochę większego nakładu pracy, niż im tym razem poświęciłem.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
A dlaczego w swoim podpisie umieszczasz moje auto?
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Kilka nowych zdjęć po zabawie z kosmetykami Meguiar'sa: I fajnie woda się skrapla. Na pierwsze stronie dodałem jeszcze trzy zrobione w trakcie powrotu do domu.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A może Nurburgring Nordschleife? Sam od dłuższego czasu myślę nad tym, żeby tam się wybrać.
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Nieźle Cowboy idziesz do przodu. Ale przyśpiesz z robotą, to może opijemy jeszcze w tym roku.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Mądrze prawi.
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
Mam to samo. I to w tym wszystkim jest najpiękniejsze.
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
Ładne. Sam się przez chwilę zastanawiałem nad takim, zanim trafiłem na A4 z odpowiednim silnikiem.
-
[ALL] A może grupowy montaż FMIC w Dynosoft Wrocław?
Prędzej, czy później o jakimś FMICu trzeba będzie pomyśleć. Najważniejsze żeby był czarny.
-
Kontrolka DPF w A4 B7 2.0TDI
Najprawdopodobniej masz (może miałeś, bo trochę czasu minęło) walnięty czujnik różnicy ciśnienia. BTW. Uporałeś się z tym? Sam załapałem ten problem 3 dni temu. Objawy takie jak u Ciebie. U mnie już rozwiązany.
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
No i super że sprzedałeś. Trzymałem za to kciuki. To potwierdza, że porządne samochody trzymają swoją cenę. I nawet jako odbiega ona znacznie od średniej, to i tak znajdą swojego kupca.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Już nieco wiem, ale nie chcę pisać, puki się nie wyjaśni na 100%.[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 11:27_________________________________________________No to już wyjaśniam co i jak. Wczoraj było duże podejrzenie, że może to już DPF dokonał żywota. Ale dla mnie, na chłopski rozum, nie za bardzo wszystko składało się w całość i miałem nadzieję, że ta pesymistyczna hipoteza się nie sprawdzi. Na dzisiaj umówiłem się z chłopakami z wrocławskiego DynoSoftu, którzy mieli jeszcze dokładnie sprawdzić co to, a w najgorszym wypadku wyciąć DPFa. Oczywiście o wymianie nawet nie myślałem, a że Patrox poradził sobie z DPFem w swoim samochodzie, z takim samym silnikiem, byłem pewien, że i z moim sobie da radę. Na szczęście okazało się, że naprawa jest dużo bardziej niepozorna i wystarczyło zmienić czujnik różnicy ciśnienia wraz z wężykami do niego dochodzącymi. Jak zwykle DynoSoft stanął na wysokości zadania i już nie muszę się przejmować kontrolkami. A jeśli kiedyś mój DPF rzeczywiście dokona żywota, to wiadomo, kto się zajmie usunięciem badziewia. Przy okazji lekko skorygowali mój soft, co pewnie spowoduje, że będzie się jeździć jeszcze lepiej. A co do ASO, to jakoś nigdy mi się tam nie śpieszy.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Dzięki za pomoc, ale już zdążyłem sobie jakoś poradzić. Poszukałem trochę w necie i zgodnie z niektórymi podpowiedziami pojechałem kilkanaście kilometrów około 60km/h na trzecim biegu. No i pomogło. No i znalazłem, że pierwsza kontrolka oznacza 55% zabrudzenia, a kolejne dwie oznaczają 75% zabrudzenia i wymagają już podpięcia kompa.[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:43_________________________________________________Dzisiaj odebrałem przesyłkę Teraz trzeba zebrać siły i znaleźć jakiś wolny weekend.[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 23:15_________________________________________________No i niestety pojawił się problem pierwszy problem. Dzisiaj wracając z pracy pod domem zaczęła mi migać kontrolka świec żarowych. W związku z tym pojechałem jeszcze testowo parę kilometrów. Po chwili pojawiła się dodatkowo kontrolka z symbolem silnika i auto weszło w tryb awaryjny. Teraz gdy zapalam silnik, kontrolka silnika pali się cały czas, a kontrolka świec żarowych zapala się kiedy przekroczę około 2500obr/min. Po zapaleniu tej drugiej lampki auto traci też moc i wchodzi w tryb awaryjny. Pewnie bez VAGa się nie obędzie. Czy może da radę stwierdzić co to zanim podepnę VAGa? Muszę jutro znaleźć kogoś żeby sprawdził błędy, bo najpóźniej do soboty samochód musi być na chodzie - urlop.