Treść opublikowana przez Trezor
-
[A4 B5] Zaczepy dywaników w 1997 roku
Ja też mam takie. I też mam kłopot ze znalezieniem dywaników ze stoperami tego typu. Jeśli chodzi o "górę", to potrzebna jest taka ala "śruba". Z góry główka z nacięciem do przekręcenia, a na dole dwie wypustki po bokach które wejdą w nacięcie, które widać na zdjęciu. Po przekręceniu "śruby" o 90 stopni, wypustki spowodują zablokowanie dywanika. Niestety nie mogę zrobić teraz zdjęcia, bo jestem poza domem, ale jeśli do poniedziałku nikt go nie zrobi, to postaram się je dodać.
-
Audi A6, 2,5 TDI, 155 KM, 2002r.
Chyba multitronic. Istenije możliwość ręcznej zmiany biegów - więc według mnie Tiptronic Chyba, że w multitronicu także można recznie zmieniać biegi ? Można, tylko skrzynia jest bezstopniowa.
-
Audi A6, 2,5 TDI, 155 KM, 2002r.
Chyba multitronic.
-
Najpiękniejsza A4 jaką w życiu widziałem.
Całkiem ładna. Ale ten "daszek" nad tylnią szybą... beznadzieja.
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
Ja kupiłem dokładnie takie: http://www.allegro.pl/item175835590_sruby_zabezpieczajace_mcgard_28018_nowe_oryg_.html Pasują idealnie do oryginalnych alusów audi. Ale nie wiem jaka jest ich długość. Sprawdź, czy te, o tych których mówisz, mają ten sam symbol.
-
ŻARÓWKI H7 PHILIPS X-TREME POWER ma ktos je?
Mam takie i rzeczywiście fajnie świecą. Na mój gust mają żółtą poświatę, ale jasną. BTW nie widzę tego podziału na 3 strefy.
-
Na jakich felgach jeździmy
17''
-
grupowy pomiar na hamowni - Wrocław C-Tronic
Niestety, tego się obawiałem. :frown:
-
grupowy pomiar na hamowni - Wrocław C-Tronic
Jeśli tiptronic, to nie problem dla hamowni, to się piszę.
-
Stuki przy skręcie w lewo. A4 B5 1.9TDI
Może przegub. :frown:
-
co myslicie o tych ALU ___ prosze o szybkie odpowiedzi ;)
Felgi super. Sam takie mam. :twisted: Ale cena... chyba trochę za dużo. No chyba, że opony jak nówki.
-
[B5 1Z]+17''-stki
Ładne, ładne. :biggrin: Ja już też założyłem nowe 17'' z wersji S-line. Ale i tak najbardziej podobają mi się Twoje światła. Ja jeszcze takich nie mam. :confused:
-
Ktory felunek bardziej pasuje ??
Zawsze ori
-
Jakie tarcze polecacie na przód i tył
Mam identyczne audi jak Ty i w zeszłym roku założyłem tarcze ATE. Muszę przyznać, że uważam je za dobry wybór. Więc polecam.
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to M14x15, kula.
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
Dzięki wielkie. Kurcze, tylko teraz jaki rozmiar śrub kupić. Wiecie może które z nich wybrać: http://www.mcgard.com/deutschland/englisch/e_frameset1.html
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
A wiesz może gdzie je można u nas kupić? Najlepiej przez internet. Albo we Wrocku.
-
B5 '00 sedan, czy to normalne?? brak skladanych siedzen!
Pocieszaj się większą sztywnością nadwozia, bo masz dodatkową blachę pomiędzy siedzeniami a bagażnikiem. BTW u mnie też tak jest. :confused:
-
[B5 2.8Q 30V]Moja A4
Może pierwsza rejestracja '99.
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Gratuluję. I zazdroszczę. :twisted:
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
... gdyby tak jeszcze zwis zmniejszyć.
-
Nowe Felgi 17" + opony ... pomoc w dopasowaniu ?!
Felgi sa ładne ale bardzo łatwo mozna je uszkodzic... Chyba bałbym się podjechać pod każdy krawężnik.
-
[A4 2,5TDI (150KM)] Czy nie za szerokie opony?
Profil nie zależy tylko od wielkości felgi, ale i od szerokości opony.
-
[A4 2,5TDI (150KM)] Czy nie za szerokie opony?
Chętnie bym tak napisał. Ale tak poważnie to 16'' to rozsądny rozmiar jeśli boisz się "twardości" 17''. A szerokość bardzo fajna, tylko profil chyba trochę za duży. "Intuicja" mi podpowiada, że 50 byłby lepszy.
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
Wiecie coś może na temat takich? http://www.allegro.pl/item166651035_solidne_sruby_m14_audi_golf_octavia_fabia_inne.html [ Dodano: 24-02-2007, 20:48 ] Nie będę generował nowych tematów, więc podłączę się do starego. Jaki jest rozmiar śrub i jakie powinny mieć główki do alumów A4 B5?