Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Wiem, że może być tłok, ale siła wyższa - znajomi mają darmowy pobyt w Jastarni, a potem do nas dobijają, więc musi być blisko. Poza tym szukam blisko plaży, żeby było w razie potrzeby blisko do domu, no i żeby samochodu codziennie nei ciągać.
  2. Tyle to ja wiem, Kolego, co nie zmienia faktu, że ta szpara jest wkur...
  3. Nosb, jak już tak lepisz, to weź zrób tak, żeby nie było tej paskudnej szpary pomiędzy grillem a maską Wtedy będziesz No. 1 on the WORLD
  4. wiesz nie mam pojęcia jak to jest w B5 ja mam B6 i tam jest tylko stały plus stąd moja prośba cobyś pomierzył jakie plusy dochodzą na tych pinach Yhy. Pobawię się z tym. Dzieki.
  5. A to nie jest tak, że standardowo jest po kluczyku, a stały jest dodatkowo pociągnięty?
  6. A co dokładnie powinien zrobić? Przypominam, że jestem laikiem
  7. Panowie, a ja jadę z małym dzieciakem (8 miesięcy), czyli raczej spokojnie, tłok nie wskazany. Jak ktoś ma jakieś sprawdzone namiary w okolicach od Władka do Helu do poproszę (tylko ten rejon). Musti, podrzuć namiary na PW i najlepiej jakiegoś linka - no, chyba że to miejsce dla Młodyc, Spragnionych itd.
  8. Radyjko wygląda tak: http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://kuniseins.ku.funpic.de/CdcEmu/Graphics/Audi_Concert1.jpg&imgrefurl=http://kuniseins.ku.funpic.de/CdcEmu/CdcEmu_Connection_e.html&usg=__QD5c-7PotOSswrtSqaCHT0GZmr8=&h=256&w=880&sz=20&hl=en&start=0&zoom=1&tbnid=vGu5wq33V9n-hM:&tbnh=55&tbnw=188&ei=xRLNTaXNE4GcOpSfzf0M&prev=/search%3Fq%3Dconcert%2BI%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DUEr%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26biw%3D1352%26bih%3D607%26tbm%3Disch%26prmd%3Divnsu&itbs=1&iact=rc&dur=492&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=121&ty=43 a schematy jakie znalazłem na forum to: http://img689.imageshack.us/g/viewervy.png/
  9. Dawaj najpierw duuużo WD40, potem smar w sprayu (koniecznie rzadki) i może uratujesz. Mnie się udało bez rozbierania tego wszystkiego. Poprzednio po takim zabiegu działały 2 lata Aha, efekt poprawy widoczny dopiero następnego dnia
  10. Wiem. Ale kropka mogę Ci załatwić
  11. Dzisiaj podpiąłem Concerta(był Blaupunkt). Na razie nie gra, bo trzeba zmienić kodowanie z BOSE na zwykłe. Poza tym chyba działa - stacje znajduje itd. itp. Ale ... po wyłączeniu radia, po kilku sekundach zaczynają świecić wszystkie klawisze Czekałem kilka minut, zamykałem auta, kluczyk itd. itp. Nic nie pomogło. Świeci dalej. Czy to skutek tego, że zasilanie poprzedniego radia było podłączone na stałe? Proszę o jakieś sugestie. PS Jestem laikiem w tych sprawach
  12. Sprawa załatwiona - 4 klucze torx i poszło
  13. Mnie kiedyś blaharz opier... równo, jak mu zamiennik przywiozłem. Miał problem ze spasowaniem, bo był niedokładnie zrobiony. Chyba lepiej dobrą używkę znaleźć.
  14. Skoro to tylko na tym polega, to coś tam znajdę... Dzięki.
  15. Aktualnie w aucie mam takie radyjko -> http://codedra.bizhosting.ru/show.php?p=pics/BLAUPUNKT/madison_dj.jpg&title=BLAUPUNKT%20MADISON%20DJ%20BP6908 Ma ktoś pomysł, jak domowym sposobem je wyciągnąć bez popsucia czegoś Wyjmaków oczywiście nie mam.
  16. Moja, 16 grudnia 1998 kosztowała: 969 113 BEF (frank belgijski) = 98 633,41 PLN + skóra 59 800 BEF = 6 086,26 PLN + radio & zmieniarka Blaupunkt (nadal w aucie) 18 779 BEF = 1 788,91 PLN Total: 1 047 692 BEF = 106 508,58 PLN
  17. Skoro wszystko działa, to nie ma sensu zmieniać roweru. Założ lepszy osprzęt lub zmień ramę na lżejszą/większą i tyle.
  18. Niestety, nie wiem dokładnie co to za Saschsy - kiedyś pewnie coś czytałem na forum, stąd w głowie pozostało.
  19. W pierwszej kolejności - podpiąć VAGa i zczytać błędy, ale pewnie wyskoczy "notlauf". Ponadto, pojeździj kilka dni wykorzystująć cały zakres obrotów (nawet w trybie awaryjnym poprostu ciągnij go cały czas te 3 tyś. obr) - może uda się wywalić sadzę z turbiny i zacznie jechać jak należy. Jeżeli to nie pomoże, pewnie czyszczenie, ale najpierw pasowałoby zrobić logi. Poszukaj na forum osób ze swojego rejonu, które mogą Ci podpiąć VAGa - dział spoty. TDI musi czasami dostać po garach, żeby wywalić sadzę.
  20. mam biedronkę i bazar na banacha :gwizdanie: No to pasek raz poproszę Aaaa, i jeszcze kilo wafli z karmelem z bazarku - dobre tam mają.
  21. Bilstein B6 to jest chyba amorek sportowy (twardszy) przeznaczony do obniżonego zawieszenia (teoretycznie 1BE takim jest). W miejsce ori pewnie się będzie nadawał, ale czy auto nie opadnie trochę, to nie wiem. Komfort w porównaniu z serią zapewne spadnie. Twardszy amor z przodu + seria z tyłu - nie będzie to dobrze jechać. Jeśli już to komplet. Poczytaj dokładnie o B6, co to jest i gdzie się stosuje a poza tym poszukaj ... chyba Saschs wypuszcza jakieś "twardsze" amorki, które podchodzą do obniżonego zawieszenia. Nadal jednak założenie amorków o innej charaktrystyce na jedną oś to będzie dobrym posunięciem.
  22. A to nie jest tak, że teraz trzeba wykazać fakturkę za montaż w Wydziale Komunikacji, żeby wbili hak do dowodu?
  23. Panowie, może w drodze na spota ma ktoś jakiś Intercars lub inny sklep? Potrzebuję pasek klimy do mojego parcha
  24. Przy wejściu bagnetu olejowego jest "jakiś" lejek: numer 06A 103 663A. Pod tym lejkiem jest chyba jeszcze jakaś "rurka"? Poproszę o numer tej "rurki" I numer paska klimatyzacji jeszcze bym poprosił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.