Treść opublikowana przez masterp84
-
[B5 ADP] Montaż klimatyzacji
dowiedzial sie ktos z was ile kosztuje montaz klimy, tez rozwazalem taka opcje, tylko jestem wlasnie ciekaw czy sie oplaca
-
[B5 ADR] Warsztat w Koninie (wlkp)
dzieki za info, jak bede w oklicy to wpadne do warsztatu pana Marcina pogadam z nim na temat instalacji
-
[B5 ADR] Warsztat w Koninie (wlkp)
jak bys mogl Labiel, to napisz mi ile juz kilometrow zrobiles na instalacji i jak ci sie sprawuje, jakie masz te wtryskii ile ci pali gazu
-
[B5 ADR] Warsztat w Koninie (wlkp)
kolego Labiel jaka instalacje zalozyles u pana Marcina i ile za nia dales, mam ten sam silnik co ty i tez mysle o gazie, wiem, ze facet sie przyklada do pracy, ktora wykonuje poniewaz poprawial mi instalacje w golfie, ktora zamontowal poprzedni wlasciciel u jakiegos czarodzieja
-
Ile za % uszczerbku na zdrowiu w mundurówce ?
gdzie jestes ubezpieczony?? pracuje w wojsku i jestem ubezpieczony w HDI i tam mam na ich ulotce napisane ile jest za jeden procent,sa to kwoty 340-410zl, zalezy jaki wariant ubezpieczenia masz.
-
Podatek ekologiczny - protest
jak rzad chce zmusic ludzi do kupowania nowych aut to niech pokrywa 80% ceny, wtedy moge miec auto nawet z rocznika 2010 glupia banda debili i zboczencow
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
750 km - 56,6 litra Pb, 600 km trasa reszta miasto, predkosc w trasie 100-110km
-
[ALL] Nie będzie trzeba wozić ze sobą "OC" / /
na parking cie nie odholuja, ale i tak dostaniesz mandat 50zl za brak dokumentu i mozesz jechac dalej, wczoraj zandarmeria tlumaczyla nam ten przepis w pracy i tak za kazdym razem jak was zatrzyma kontrola drogowa moze nalozyc mandat do pewnej sumy, jakiej nie moze przekroczyc kumulacja mandatow za brak dokumentow, tylko nie pamietem jaka to kwota jest
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
tak wlasnie myslalem, ale znajomy nie chcial mnie sluchac, dzieki za odp
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
mam takie pytanie czy przy wymianie tarcz jest konieczne wymienienie klockow gdy okladzina ma grubosc jeszcze 10mm, czy stare klocki moga miec wplyw na nowe tarcze?
-
[B5 AFN] Jaka jest róznica w tarczach 22mm a 25 mm grubości ?
dzieki wielkie, sciagne kolo i zobacze jakie mam tam tarcze
-
[ALL] Ile olej napędowy ma oktanów ?
chyba 85, taki widzialem napis na wlewie paliwa w Lublinie II, wojskowym
-
[B5 AFN] Jaka jest róznica w tarczach 22mm a 25 mm grubości ?
panowie przy okazji tego tematu tez chcialbym sie dowiedziec jaki rozmiar tarcz bedzie pasowal do mojej B5 95rok 1.8 ADR, znalazlem dwa rozmiary srednica 280mm, grubosc 22mm i wysokosc 46.2 oraz średnica zew. 288 mm grubość 25 mm grubość minimalna 23 mm wysokość 46,2 mm teraz juz sam nie wiem co bedzie pasowac ktory z tych rozmiarow bedzie dobry, co myslicie o tym towarze http://moto.allegro.pl/item552529580_ferodo_tarcze_klocki_audi_a4_a6_vw_passat.html cena chyba calkiem przyzwoita, a jak z jakoscia, pomozcie koledzy
-
Wasze składki OC/AC/NW
UNIQA OC+NW= 522 zl na rok 60% znizki
-
[B5 ARM] Nierówna praca silnika na luzie
ja tak mialem w golfie to musialem wymienic przewody zaplonowe i bylo ok, to tak z mojej strony moze ktos bedzie wiedzial lepiej
-
[ALL] Ukruszony fragment przy wlewie oleju (foto)
jesli cos na prawde sie ukruszylo i wpadlo do srodka to bym raczej rozbieral, szkoda ryzykowac
-
[ALL] Ubezpieczenie w Uniqa
za audi 1.8 place 520 zl za OC+NW przy 60% znizkach, doliczyli mi 15% bo audi to samochod luksusowy, nie wiem co to ma do OC , mialem jedna stluczke w tej firmie gdzie poszkodowanym bylem ja, po ogledzinach przez specjaliste firmowego kase dostalem chyba po 2 tygodniach, ale juz nie pamietam dokladnie, suma byla calkiem dobra, wiekszych przygod z nimi nie mialem, AC nie posiadam niestety wiec tu Ci nie pomoge
-
[B5 ADR] Falujące obroty 1.8 125 ps
podobne rzeczy dzieja sie jak jest parownik(reduktor) zuzyty, w srodku sa membrany gumowe, ktore sztywnieja od oleju i wtedy dzieja sie cuda z gazem, przewaznie na jalowym biegu na wolnych obrotach auto gasnie, lub podczas zmiany biegu puszczalem gaz i obroty spadaly do 0 , w golfie tak mialem i zmiana parownika pomomogla
-
[B5 1Z] Średnica tłoczka
podskocz do sklepów Intercars w okolicy. Koszalin ul. Gnieźnieńska 36 Stargard Szczeciński - Stargard ul. Usługowa 2 Szczecin ul. Emilii Plater 7 Szczecin ul. Marii Dąbrowskiej 34 Wałcz ul. Wojska Polskiego 123 zadzwoń, zamów i podjedź po odbiór. bede mial chwile wolna to skocze do koszalina tam mam najblizej, dzieki
-
[B5 1Z] Średnica tłoczka
dzieki spetsnaz zrobie rundke po sklepach i zobacze co maja
-
[B5 1Z] Średnica tłoczka
chyba lepiej bedzie caly tloczek kupic, bo jak widzialem wyzej to nowy kosztuje 40 zl
-
[B5 1Z] Średnica tłoczka
koledzy mam takie pytanie co tłoczków, mam zniszczona gume na nim z tylu z prawej strony, zblokowal mi ostatnio kolo, chcialem dokupic zestaw naprawczy, ale nie maja go, moze od jakiegos vw by pasowal? co o tym sadzicie
-
[B5 ADP] Problem z wentylatorem chłodnicy!!!
aha, dzieki, juz myslalem, ze cos nie tak jest, bo sie wczesniej z tym nie spotkalem
-
[B5 ADP] Problem z wentylatorem chłodnicy!!!
wczoraj wymienialem paski w swojej a4 1.8 i dzisiaj zagladalem pod maske i widze, ze wentylator chlodnicy kreci sie caly czas bo go pasek jakby napedzal czy to jest normalne czy pasek jest zle zalozony? :kox:predzej nie zwrwacalem na to uwagi
-
[B5 AMB] Ciężko wchodzą biegi
mam takie same objawy, musze po parkingu chwile na jedynce go przeciagnac i z wyczuciem mu 2 wcisnac, tez sie zastanawialem czy to moze jakas wada skrzyni, ele moj szwagier ma tak samo w swojej astrze, tylko jemu jak jest zimno to 1 i 2 nie chce wejsc