Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miczek

  1. TwojaRejestracja.pl Co o tym myślicie?? Ciekawy pomysł czy ułatwienie pracy złodziejom??
  2. Ojciec jeździ na serwisowym(nie znam dokładnej nazwy) Castrolu zalanym w ASO. Słyszałem z dobrych źrodeł, że po Castrolu silniki są w środku żółte a to na nie wpływa raczej negatywnie Następny będzie pewnie MOTUL...
  3. Ktoś na forum napisał kiedyś, że 1.9 TDI z chipsem są bardziej trwałe niż 2.0 TDI bez... Ale bez przesady, na pewno to nie jest jakiś szmelc bo takowych do AUDI raczej nie wkładają
  4. Dokładniej to wygląda tak W B6 raczej wszystkie(w dzwiach przednich i tylnich). U mnie przynajmniej tak jest :>
  5. Może te linki coś pomogą: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5949.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15944.0.html Pozdrawiam !!
  6. Ja również nie mam podświetlanej szufladki oraz kubka a pakiet dodatkowego oświetlenia chyba jest gdyż pokrętła nawiewów oraz tylna podsufitka świecą Dziwna sprawa trochę... Nie zauważyłem jeszcze podświetlanych lusterek w osłonach przeciwsłonecznych.. Może ten pakiet jest do B7 bo u mnie tylko niektóre elementy występują :mysli:
  7. Autko normalnie nie do poznania a przyspieszenie i elastyczność - malina Co mogę jeszcze napisać?? Polecam wszystkim niezdecydowanym wizytę u Rogala !!! Fantastyczna sprawa ten chips A oto wykresik:
  8. Nie jesteś sam, gdyż użytkownicy tej opony przyznali średnio tylko 3,1/6,0 pkt. w kategorii poziomu hałasu w opiniach na stronie www.opony.com.pl . Przed zakupem radzę poczytać o danej oponie różne opinie. Po przeczytaniu dziesiątek postów na forach wybraliśmy z ojcem UG7+ a gdy już zostały założone na naszą Audicę to pierwsze co mogę o nich powiedzieć to to, że są cichsze od letnich Dunlopów i co dziwne mam wrażenie, że ciszej pokonują nierówności poprzeczne jak i dziury Polecam Good Yeary :th:
  9. Z tego co wiem to w nazwie nie ma "7-ki" przy oponach PERFORMANCE więc jest to chyba zupełnie inna opona. Patrząc na opinie i oceny ze strony www.opony.com.pl jej właściwości wydają się lepsze niż w przypadku UG7+ jednak cena jest troszkę wyższa Jak masz dużo kasy to kupuj PERFORMANCE
  10. Gratuluję wyniku Rogal Parametry powalające :> P.S Nie mogę się doczekać czwartku (chipujemy autko u Rogala )
  11. Ojciec ma okazję kupić Good Yeary UG7+ w rozmiarze 195/65 R15 w dobrej cenie(250zł za oponę wraz z wymianą i wyważaniem) i właśnie się zastanawiam czym różni się wersja UG7 od UG7+ . Może ktoś wie?? bo szukam i nie mogę znaleźć takiej informacji. Z góry dziękuje za odpowiedź
  12. No ładna B6 :th: Silnik to zapewne AVF bo wydaje mi się, że tylko w tym TeDeIku występuje skrzynia 6 biegowa... Oczywiscie chodzi mi o 1.9
  13. miczek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No i sprawiedliwości stało się zadość. Świeżak Hamilton spalił sie psychicznie Po tylu pechowych sezonach Kimas wreszcie mistrzem :th: Dokładniej to 10 okrążeń przed metą BMW znowu kłopotliwe a mogło być 4 lub 3 miejsce. Robert powiedział przed chwilą, że w 2 części wyścigu miał problemy z temperaturą wody i oleju.
  14. Niezle :th:U mnie 4948 :>
  15. miczek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak dla mnie dzisiejszy wyscig byl jednym z lepszych jak nie najlpeszym w tym sezonie. To piękna walka Kubka z Massą.. rarytas Troche się powypychali poza tor chłopaki ale podobno potem smiejąc się podali sobie rece. http://pl.youtube.com/watch?v=vtMirOCm7c8
  16. Brawa dla Ciebie Keżor A oto moje dzieło
  17. miczek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Plotki się jednak nie potwierdziły McLaren w tym sezonie bez punktów konstruktorów, ale będzie startował w nastepnych http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=6632
  18. miczek odpowiedział(a) na letallec temat w Audi A4 B6
    Powiedział tylko, że tak musi być :mysli: a do środka się oczywiście nie nalewa
  19. miczek odpowiedział(a) na letallec temat w Audi A4 B6
    U mnie po mocnym deszczu woda zbiera się nie tylko na tylnich ale też na przednich progach Nieciekawie to wygląda ale w ASO przy okazji przeglądu majster powiedzial, że to norma
  20. Taką cenę powiedziali mi w ASO VW/Audi w Olsztynie u Palmowskiego przy okazji przeglądu
  21. Z tego co wiem to nie ma nigdzie w sieci zeskanowanej instrukcji do b6. Kiedyś widziałem użytkownika na allegro, posiadającego wiele instrukcji do WV i Audi w cenie 60zł Też zamierzam kupić sobie instrukcje ale w ASO powiedzieli mi 150zł :shocked:
  22. 5,0 l/100km Trasa: Bruksela-Warszawa Średnia V: 120 km/h
  23. Trasa: Bruksela - Warszawa 1350 km. Spalanie: 5,3 Na autostradzie przy 120-140 km/h zasieg podchodził pod 1390 km. na baku czyli jakies 5l/100km
  24. 6,2
  25. miczek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No i 4 miejsce Roberta... i ładnie się bronił przed Massą :th: :th: A Hamilton się spalił na swoim terenie.. Jak dla mnie najlepszy wyścig sezonu W TV4 transmisje były w ubiegłych sezonach, teraz Polsat ma transmisję "na żywo"...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.