Treść opublikowana przez medik
-
[B5 APS] by czorny
tu masz pokręcone
-
Mój rowerek :)
Jaki fajny temat wygrzebałem To co lecimy z tym koksem ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie ma się co podniecać. Szary afant z hakiem A tak serio to auto naprawdę fajne. Kowi ale błagam wyjeb ten hak... I te koła co chcesz kupić wcale nie robią takiego łał.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nic z "tych" rzeczy
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
sorry nie zauważyłem, jakoś w oczach mi się troi
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
klej do szyb i nikt tego nie oderwie
-
[B5 1Z] A4 TDi
zapraszam na wspólną terapię
-
[B5 1Z] A4 TDi
pokażę jak będzie godzien pokazania i dostanie odpowiednie koła pawulon, e tam znam lepsze specyfiki więc jak będzie ? plis, plis, plis
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja już nawet mam taki silnik ale w większym opakowaniu Mogę zostać waszym Kolegą ? plis....
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
ja mam tylko ok 300 butelek, na użytek własny, z Twoją kolekcją nie mam szans
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
widzę że mam konkurencję
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
taśma dwustronna
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a no tak, już poszedł, 50 zł taniej niż w sklepie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
co miałem ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dokładnie, nie ma sensu zapieprzać jak jakieś małolaty..... to kiedy i gdzie ta kreska ?
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan w zestawie widzę grzebyka do czesania wykładziny brakuje
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Zajebioza jest
-
Pobicie w Szkole
Nic sam nie kombinuj, bo jak bogate gogusie to jeszcze Ty będziesz miał kłopoty. Nie ruszaj smarków. Od razu wal do wychowawcy. a w rozmowie zaproponuj jeszcze wizytę u dyrektora. Wtedy wychowawca od razu zajmie się sprawą jak należy, bo będzie pękał szefa i uspokoi moment smarkaczy. To jest pierwsza klasa - dzieciaki jeszcze wtedy czują respekt przed nauczycielami.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja miałem takie lampy, te z 2 linku, zobacz w temacie mojego auta. Jakość świecenia dobra, trwałość także. Pozostałe które pokazałeś, są do fiata sieny,a Ty masz audi. ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- PS Gdzie najlepiej w Lublinie szyby przyciemnić ?
-
[ALL B5] Audi S4
Tu nikt się nie śmieje, tylko jest pełen podziwu. Gracjan, a jak tam nasza umowa kupna-sprzedaży ? Gotowa ?
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan ale masz zasyfiony bak od środka........
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Taaaa, a po drugim to już w ogóle lajcik sa kropelki wiec wiedz ze cos sie dziao http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/kropelki.jpg
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Angel nawet się nie wahaj i na graty sprzedawaj. Więcej kasy weźmiesz ale trochę zabawy będzie przy tym.
-
Bagażnik dachowy
Pany a używa ktoś opcji, box + uchwyt na rower ? Jaki uchwyt polecacie ?
-
Można rejestrować "Angliki"
Wystarczy że większość samochodów ma napęd na niewłaściwą stronę ( przód ), teraz jeszcze będą miały kierę po złej stronie Coraz lepiej...