Treść opublikowana przez medik
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
grn jest coraz lepiej Diody znacznie odmłodziły tył. Jaką masz średnicę tych wydechów ? Weszły bez podcinania zderzaka ? Lubelszczyzna reza najwięcej, tak mi się widzi :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Medik, widzę że już wsiąkłeś w forumowy klimat tak trochę
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Fajne auto będzie. Dobrze gadałem, że biały będzie kosa. Tylko to jasne wnętrze... Fotele też kremowe ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
E tam Audik Pokaż fotę Agnieszki
-
[ALL B5] Lakierowana dokładka zderzaka
Jak kupiłem auto były już pomalowane.
-
[ALL B6] Dolać czy wymienić
Wymiana, nie wiadomo co tam masz nalane.
-
[ALL B5] Lakierowana dokładka zderzaka
- [B5 AJM] Srebrny Avancik .. ;) UPDATE VOL 1 :))) 18"
to od tego zacznij- [B5 AJM] 17x7.5 ET 50
Ja też mam nie markowe i nic nie trzęsie Jedyny minus nie markowych to ich waga, są dużo cięższe, przez co przyspieszają zużycie np łożysk.- [B5 AHH] Gwint czy Sportowe Amorki + Springi
Pokaż jakieś fotki- [B5 AJM] 17x7.5 ET 50
Nie przesadzacie czasem ? Przy ET 50 Kolega kupi dystanse 10-15 mm im wszystko bedzie git. Dystanse na allegro ok 250 zeta. Przecież nie muszą być markowe...- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
obszyj alcantarą- [B5 AGB] VIAGRA
Fajny ryjek. Tylko lustro wymień na duże.- [B5 AGB] VIAGRA
Dużo lepiej wygląda bez tej wycieraczki, zwłaszcza że i tak nie działała Przy następnym malowanku relingi też wywal.- [B5 1Z] tractor na glebie by grn
LU_Angel między te dwa ciemne auta jakieś fajne sreberko dobrze by się wpasowało :gwizdanie: grn jest kox- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi bądź konsekwentny - powywalaj wlepki A4klub, Q. Koniecznie hak, bo psuje cały tył. Masz tam czujniki w dokładce, czy to dziury są ? Kurde ślepnę. I wtedy tył będzie bajka, daszek i zderzak robią robotę- [B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
VTecA4 bierz RH Zw1 ode mnie, fajne koło. Nawiązując do dyskusji, morsdicti nie nabijaj się z Armiego, bo zupełnie nie masz racji. Auto ma już zdłubane i naprawdę OK. Nie wyśmiewał prezentowanego auta, jak inni, np cytowani przeze mnie.- [B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
chyba wiem do kogo pijesz Auto do odratowania jak najbardziej. Lakier jak widzę , w dobrej formie. Na Twoim aucie ładnie wyglądałyby dokładki, progi i klamki w kolorze. Na początek, koniecznie wywal brewki i rynnę ( wydech ). Kup jakieś koło ( najlepiej ode mnie ). Powodzenia w rezaniu tego demona Aha i nie przejmuj się, komentarzami : Ja też zacząłem od 1.6, bo bałem się od razu pakować w afn na 110 PS. Nie wiedziałem czy utrzymam taką bestię na drodze..... :polew: :polew:- [B5 AGB] VIAGRA
O Maryny :decayed:- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
ori czy repliki ?- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
eee to lipne :decayed:- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa a jakie koło będzie ?- [ALL B5] Project RS4 B5 sedan
na klapie chyba by wytrzymało, ktoś taką miał, tylko kto- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
A co silników to wiadomo kto tu jest Master 1.6- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Po kiego ch... są te Wasze wzajemnie napinki ? Da się wyjąć, czy się nie da, jeden potrafi to drugi nie. Opłaca się pchać biturbo, nie opłaca. Jak baby na targu. Spokój ma być Megłajersy jedne :polew: - [B5 AJM] Srebrny Avancik .. ;) UPDATE VOL 1 :))) 18"