Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. To jest normalne,tak jak,że zimą trochę więcej wezmie
  2. Ale przedstawił Ci jakieś faktury,rachunki części? Na słowo bym nie wierzył... Pewność ma się wtedy kiedy sam wymieniasz
  3. Ja do wymiany mam 4tys. i z bańki 4L nic mi już nie zostało
  4. Zgadza sie albo jak masz mozliwosc podepnij VAGA i sprawdz bledy . Ktore to drzwi Drzwi to kolega chyba wie które prawdopodobne wiązka
  5. no to sory i sprawdz kodowanie.
  6. ale wiesz,że tempomat działa jak jedziesz min.30/h(tak proforma)?
  7. Wogóle jak rano się wsiada to straszną wilgoć czuć w aucie
  8. Niestety zima i tak na dobre sobie z tym nie można poradzić
  9. Jezeli widziałeś,że z beczki shella to może być,jak cos będzie odpowiadał
  10. objedz je papaierem ściernym wokoło i żadnej różnicy nie zobaczysz-przetestowałem No to po co mam objeżdżać? Aby ją zmatowić,wtedy strumień jest rozproszony
  11. objedz je papaierem ściernym wokoło i żadnej różnicy nie zobaczysz-przetestowałem
  12. Zobacz w necie lub allegro czy to nie z passata ale najważniejsze,że działa
  13. Rzeczywiście jakieś te radio jest dziwnie jasne jak na czarne mój wygląda tak:
  14. pewnie roleta ale temat wałkowany niejednokrotnie...
  15. I tak mu nie udowodnisz,zresztą nie ma o co się sprzeczać dobrze,że usterka ustalona-wymień i ciesz się jazdą
  16. Nie mając książki można zczytać kod z epromu? Chodzi o Concert III. Jak magicy odzyskują kod?
  17. Ma dwa plusy więc pasuje do RNS-E i do Concerta. Nie mam teraz przed oczami schematu podłączenia navi ale wydaje mi się, że w miejscu +UB lub DI SENS w RNS-E jest wolne miejsce... a concert ma dodatkowy pin na zasilanie. Jasno się wyraziłem, czy z deka zakręciłem? ach tam miodzio [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:18_________________________________________________kantek wrzuć jakieś foto jak radio wygląda w aucie na podłączeniu.
  18. Też tak zawsze mówię na kaca. :polew: I ja też ale nie wyobrażam sobie następnego dnia bez lufy :gwizdanie:
  19. Niestety ale przed ruszeniem w trasę obowiązkiem kierowcy jest sprawdzić czy wszystko się zgadza.
  20. oby tak dalej nie należy ścigać się które forum jest większe w statystykach ważne,że te jest NAJLEPSZE!!!
  21. WHY?/??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.