Treść opublikowana przez fayera
-
[B5 ADR] Czy wentylator ma chodzić cały czas ?
Nie może chodzić cały czas.Napewno wiatrak?
-
[B6 ALT] Czy już przejść na półsyntetyk ?
Coś dużo Ci żre.W takim wypadku też zalałbym semi
-
[B6 AVF] Kontrolka zużycia klocków
- [B6 AVF] Kontrolka zużycia klocków
Mi też się pali od dwóch tygodni.Mam jeszcze około 4 mm klocków.Zastanawiałem się właśnie czy po wymianie zgaśnie.- [ALL] Brak chłodzenia w miesiąc po nabicu klimatyzacji
Dziura musi być,podjedz do nich i obowiązkiem ich jest sprawdzić i usunąć usterkę.- [B6 AVF] Pomoc przy ustawieniu serwisu po zmianie oleju.
Ja miałem long life i się dało- [B6 AVF] Pomoc przy ustawieniu serwisu po zmianie oleju.
Na wyłączonym zapłonie przytrzymaj dwa przyciski z prawej strony check i kluczyk, następnie włącz zapłon,inspekcja skasowana...- Jednego oszusta mniej
:bicz3: :baseball:to wszystko mało.- [B6 AVJ] Schowek na trójkąt ostrzegawczy
Coraz wyższe ceny podajecie. No i ja mam pęknięty też ten zaczep ale z takim go już przyprowadziłem,zbieram się do tego od ponad roku i jakoś weny brakuje...[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:55_________________________________________________ lookacz ile zrobiłeś długości tego języka, cadbp ile zrobiłeś długości tego języka,przed chwilą zdemontowałem i będę się bawił,spróbuję to zgrzać,do aso nie chce mi się walić 100 km.- [INNE] kasowanie inspekcji A3 97'
Wielkie dzięki spanky.Można zamknąć.- [B5 ADP] Jak zresetować komputer aby przywrócic ustawienia fabryczne (dużo pali) ?
vag-iem można wrócić poprzednie ustawienia. Czy ktoś grzebał w mapach,racze nieee- [INNE] kasowanie inspekcji A3 97'
Witam panowie.Tak jak w temacie,kolega kilka tygodni temu przyprowadził A3 97' i wczoraj zapaliła mu się inspekcja.Jak ręcznie wygląda to w A3.? pzdr...- [ALL B7] Co myslicie o takich felgach ?
j.w. za dużo otworów.- [ALL B6] Kto mi zmieni język i inne pierdoły w A4 ?
Podskocz na spota,tam wszystkiego się dowiesz.Wtorek promenada- [B6 AWX] Piszczące klocki ATE
A może ktoś wrzucić opinie o klockach textar?Do tarcz standard 288- [ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
Zgadza się,niektórzy podlączali się pod krańcówki czujnika zamka- [ALL] Ciekawa sprawa
Ja myślę,ze to troche powiedziane na wyrost,w końcu gość od klimy to powiedział,no i musiał jakoś klimę wystawić na piedestał.Wiele czynników się na to składa,a on pewnie wziął pod uwagę wszystkie za klimy i wszystkie nie otwartych okien... cytat: Ja tam jeżdżę z opuszczonymi w opur szybkami niech się frajerstwo patrzy ~HHH dzisiaj, 09:53 jak się buja BM-eczką kozak muzę też mam na kozak odkręconom!- [ALL B7] Dopuszczalne ET przy 17"
Też myślę,że nemożliwe. rem1k byłeś na diagnostyce?- [ALL B7] Pełnowymiarowe koło zapasowe nie mieści się
A ile felga ma szerokości?- Witam! nowinka z mojego zycia osobistego ktora chcialbym sie podzielic
Wszystkiego co najlepsze,obyś był tak optymistyczny kilka lat po ślubie jak teraz-czego życzę...- [B6 AEB] Pęknieta przednia szyba
Ale jadąc uderzy jakiś kamień i szyba się kruszy-stąd niebezpieczna- [ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
Nie wiem czy wszystkie,niech ktoś poprawi jak coś ale s-line mają podświetlenie czerwone na krawędzi i białe dolne.- [ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
No właśnie o tym mówiłem,sam kiedyś u kumpla widziałem,że mu świecą no i myślałem,że coś mam z żarówkami albo bezpiecznikami,wyciągnąłem no i ze spuszczoną głową do domu-odblaski...- [B6 AEB] Pęknieta przednia szyba
Koszt to okolice 400-500zł,ale poszukaj może trafisz taniej,a najlepiej kup już z sensorem.A jak długo stała na tym parkingu?Może ktoś życzliwy się przyczynił,bo tak sama zsiebie żeby pękła?- [ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
A może masz tylko odbłyski w drzwiach?Sprawdzałeś? - [B6 AVF] Kontrolka zużycia klocków