Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Nie może chodzić cały czas.Napewno wiatrak?
  2. Coś dużo Ci żre.W takim wypadku też zalałbym semi
  3. Mi też się pali od dwóch tygodni.Mam jeszcze około 4 mm klocków.Zastanawiałem się właśnie czy po wymianie zgaśnie.
  4. Dziura musi być,podjedz do nich i obowiązkiem ich jest sprawdzić i usunąć usterkę.
  5. Na wyłączonym zapłonie przytrzymaj dwa przyciski z prawej strony check i kluczyk, następnie włącz zapłon,inspekcja skasowana...
  6. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    :bicz3: :baseball:to wszystko mało.
  7. Coraz wyższe ceny podajecie. No i ja mam pęknięty też ten zaczep ale z takim go już przyprowadziłem,zbieram się do tego od ponad roku i jakoś weny brakuje...[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:55_________________________________________________ lookacz ile zrobiłeś długości tego języka, cadbp ile zrobiłeś długości tego języka,przed chwilą zdemontowałem i będę się bawił,spróbuję to zgrzać,do aso nie chce mi się walić 100 km.
  8. Wielkie dzięki spanky.Można zamknąć.
  9. vag-iem można wrócić poprzednie ustawienia. Czy ktoś grzebał w mapach,racze nieee
  10. Witam panowie.Tak jak w temacie,kolega kilka tygodni temu przyprowadził A3 97' i wczoraj zapaliła mu się inspekcja.Jak ręcznie wygląda to w A3.? pzdr...
  11. Podskocz na spota,tam wszystkiego się dowiesz.Wtorek promenada
  12. A może ktoś wrzucić opinie o klockach textar?Do tarcz standard 288
  13. Zgadza się,niektórzy podlączali się pod krańcówki czujnika zamka
  14. Ja myślę,ze to troche powiedziane na wyrost,w końcu gość od klimy to powiedział,no i musiał jakoś klimę wystawić na piedestał.Wiele czynników się na to składa,a on pewnie wziął pod uwagę wszystkie za klimy i wszystkie nie otwartych okien... cytat: Ja tam jeżdżę z opuszczonymi w opur szybkami niech się frajerstwo patrzy ~HHH dzisiaj, 09:53 jak się buja BM-eczką kozak muzę też mam na kozak odkręconom!
  15. Też myślę,że nemożliwe. rem1k byłeś na diagnostyce?
  16. Wszystkiego co najlepsze,obyś był tak optymistyczny kilka lat po ślubie jak teraz-czego życzę...
  17. Ale jadąc uderzy jakiś kamień i szyba się kruszy-stąd niebezpieczna
  18. Nie wiem czy wszystkie,niech ktoś poprawi jak coś ale s-line mają podświetlenie czerwone na krawędzi i białe dolne.
  19. No właśnie o tym mówiłem,sam kiedyś u kumpla widziałem,że mu świecą no i myślałem,że coś mam z żarówkami albo bezpiecznikami,wyciągnąłem no i ze spuszczoną głową do domu-odblaski...
  20. Koszt to okolice 400-500zł,ale poszukaj może trafisz taniej,a najlepiej kup już z sensorem.A jak długo stała na tym parkingu?Może ktoś życzliwy się przyczynił,bo tak sama zsiebie żeby pękła?
  21. A może masz tylko odbłyski w drzwiach?Sprawdzałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.