Treść opublikowana przez fayera
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
u mnie od wczoraj też ok,poskładałem wszystko do kupy i piknie wygląda.wielkie dzięki dla kolegi HOŁKza wagowanie i cierpliwość.
-
[B6 AVF] Podkładka pod telefon - CuLLman - co z nią zrobić ?
odświeżę trochę temat.czy do sprawdzenia BT wystarczy telefon z tą funkcją(w moim przypadku nokia 6300)czy muszą być tylko wyszczególnione jak wyżej.chodzi tylko o sprawdzenie.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Wycinałem nożycami do ciecia blachy. Prawo i lewostronnymi, zeby było ładnie. Jak zdejmiesz swoja obudowę, to zauważ ze tam jest już wcięcie na manetkę kierunkowskazów. I to wcięcie trzeba tylko pogłębić na tyle żeby zmieściła się manetka tempomatu. Będziesz mial to wszystko na wierzchu (podczas montażu) to docinaj i dokładaj. Ja tak robiłem i wyszło jak widać. Jak nie wyjdzie to kupisz nową obudowe dobrze ze nie piłą łańcuchową paliwo się skończyło :polew: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 15:46_________________________________________________ tydzień tak jeżdziłem,kontrolki walą po patrzałach,szczególnie migający BRAKES ale można się przyzwyczaić
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Wycinałem nożycami do ciecia blachy. Prawo i lewostronnymi, zeby było ładnie. Jak zdejmiesz swoja obudowę, to zauważ ze tam jest już wcięcie na manetkę kierunkowskazów. I to wcięcie trzeba tylko pogłębić na tyle żeby zmieściła się manetka tempomatu. Będziesz mial to wszystko na wierzchu (podczas montażu) to docinaj i dokładaj. Ja tak robiłem i wyszło jak widać. Jak nie wyjdzie to kupisz nową obudowe a ja tydzień temu docinałem,bo na alle niema co liczyć-komuna.przedłużasz otwór od kierunków do ok.6 cm,od góry 3,3 cm i szerokość tego otworu 3 cm.oczywiście to taka dolna granica,żeby póżniej jeszcze dopasować i zrobić małe korekty.najpierw nakreśl wszystko jakimś rysikiem.wzdłuż do zakoli wyciąłem diaxem,trzeba uważać żeby nie przegrzać plastiku,a póżniej to założyłem taki mały wałeczek(nie podam nazwy)i dojeżdżałem do zakreślenia,na końcu założyłem na wiertarkę papier ścierny do polerki otworów i wyszło naprawdę nieżle.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
z tych opisów to wszystko jakieś dziwne się wydaje.Gdyby to była wina modułu to nie działałby także tempomat,a on raz działa raz nie,kodowanie też wydaje się być ok.,bo wtedy nie działał by wogóle.może wina leży po stronie manetek,chociaż też dziwny zbieg okoliczności żeby akurat obie były wadliwe,no ale cuda się zdarzają.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
może coś z modułem nie tak.dokładałeś moduł?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a potem :drunk:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
na alle to tylko fartem znajdziesz czarną obudowę pod tempo.ja szukałem ze trzy m-ce i nic,w końcu wziąłem się za swoją i wyciąłem otwór pod tempo-ładnie wyszło.jak nie znajdziesz to spróbuj sam,nie takie trudne.[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 19:22_________________________________________________ jak najbardziej
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
cena jak najbardziej :good:tyle,że bez fis-a
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Widze ,że w zakonczonej aukcji zmienił gośc opis i ceny .... fajnie by było gdybym za tyle kupił całośc ... mniam mniam no szkoda
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no z takim nick'iem to musiało pójść... przepraszam za OT fayerą w lewo i poszło :polew: http://www.allegro.pl/item568568924_kolumna_kierownicza_audi_a4_2006r.html To miałem na oku . Jak się uda jutro powinna być paczka. no to ładnie trafiłeś dzisiaj jeszcze tempo zakodowaliśmy i wsio.śmiga,że hey. :>
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
jakoś poszło,komp działa,z tempo nie zdążyliśmy bo zimno i ciemno już było.były małe problemy z chamulcami ale w końcu zgasły.problem z kodem 40168.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no właśnie sam się zastanawiałem nad tą kostką,ale w tym poprzednim też ciężko siedziała-zobaczymy.zaraz sprawdzę klakson bo zapomniałem,kodowanie dzisiaj o 15-ej
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
czyli kodowanie...Boseron mial to samo... trzeba poprawnie zakodować trwa to 5 minut [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________ czyli kostka zaskoczyła.p.s.taśmę mam tę samą,czyli od B6-stki,moduł z manetkami też. [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________ czyli kostka zaskoczyła.p.s.taśmę mam tę samą,czyli od B6-stki,moduł z manetkami też. dobra bo sie zgubiłem taśme masz z B6 do kiery z B7 ?? bo ja juz nie wiem tak nie moze być i juz jak od B7 to od B7 a nie pół na pół napisz mi na PW co ty dokładnie robiłes wszystko zostało z B 6-stki,czyli kiera 4-ramienna bez multi,taśma ta co była,dołożyłem tylko manetkę fis,tempomat,przełącznik kierunków i moduł-wszystko kupiłem skręcone już w komplecie i takie założyłem.tyle,że nie mogłem wcisnąć wtyczki od taśmy,ale skoro wycieraczki chodzą i wszystkio działa to chyba ta wtyczka zaskoczyła,bo nie jestem pewien czy wpadła do końca.mam tylko te błędy o których pisałem wyżej.kodowania jeszcze nie robiłem,bo przez tę wtyczkę wczoraj nie styknęło czasu.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
czyli kostka zaskoczyła.p.s.taśmę mam tę samą,czyli od B6-stki,moduł z manetkami też. [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________ czyli kostka zaskoczyła.p.s.taśmę mam tę samą,czyli od B6-stki,moduł z manetkami też.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a więc tak:kierunki,światła długie i wycieraczki-wszystko działa,czyli wtyczka zaskoczyła?wyskoczyły mi kontrolki na wyświetlaczu:abs,esp,poducha,wykrzyknik w kółku.na wyświetlaczu pokazuje mi tylko fale radiowe,na reszcie wyświetlacza miga mi wykrzyknik i pisze "BRAKES".pojeżdziłem trochę przed chwilą i hamulce,zresztą nic nie zniknęło.niech ktoś napisze czy z opisu ta żółta wtyczka zaskoczyła,bo już nie chciałoby mi się z nią szarpać.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a to zmienia postac rzeczy, jesli ma wiazke do poduchy to problem z glowy. pozostaje tylko wtyka z tylu o ktorej wspominales i bedzie hulac no właśnie apropo tej żółtej wtyczki z tyłu od taśmy.przed chwilą zmieniałem moduł i manetki,ledwie udało mi się zdjąć tę wtyczkę,a zakładałem ją z godzinę,na różne sposoby próbowałem i ledwie ledwie wciskając śruborętem na"chama"weszła,ale nie jestem pewny czy do końca.jeszcze nie przekręcałem stacyjki bo oglądam skoki,zaraz pójdę,co może się pokazać jeżeli ta kostka nie weszła do końca.u was też tak ciężko było?
-
[ALL B6] Manetka do obsługi FIS - kupić podróbę czy ORI ?
kupiłem jakieś 2 m-ce temu komplet czyli fis+tempo+ manetka świateł+moduł oprócz taśmy za 220 zł,z demontażu bo takie chciałem,wygląda jak nówka,montaż jutro lub w sobotę bo pogoda trochę zaszwankowała.nie mogłem dokupić obudowy pod tempo,na alle brak,więc nie pozostało mi nic innego jak wyrezać swoją i powiem że całkiem całkiem wyszło-prawie oridżinal :polew:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
z pinen to jak najbardziej prawda jesli przełozycie do innego auta to będzie prosił o pin jesli w tym samym zostanie to nie trzeba będzie nic wpisywać no i o to mi chodziło
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja w weekend biorę się za tempomat i u mnie w książce od radia po kodzi zostało tylko puste miejsce.napiszcie jak to jest z tym kodem i co trzeba by było zrobić aby wsio grało
-
[B6 AWX] Jakie narzędzia do odkręcenia obudowy stacyjki ?
torx-T8,cienki i ok.8cm długi.
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi kobieta do lekarza i mówi,że chce się sztucznie zapłodnić. Lekarz pyta: -Nie ma pani żadnego mężczyzny,żeby zrobił pani dziecko? -Ja nie lubię mężczyzn-odpowiedziała. -No to jakie ma być te dziecko? -A więc tak-zaczyna kobieta:sylwetkę ma mieć van damma,siłę pudziana i urodę belmondo. Lekarz zaczął mieszać różne mikstury po czym mówi do kobiety: -Ja teraz panią uśpię i wszystko zrobię jak należy. Gdy kobieta już twardo zasnęła lekarz zdejmując spodnie: -Ja Ci dam Belmondo.
-
[ALL] Masło pod korkiem wlewu oleju
"masło" może też pojawić się jeżeli jezdzimy na krótkich odcinkach-efekt niedogrzanego silnika.
-
Dzień Kobiet
:hi:Wszystkiego naj naj :rose:będzie się dzisiaj działo
-
Strefa Śmiechu
Na moście policjant zatrzymuje samochód,w środku rodzina,podchodzi do kierowcy i mówi: -Gratuluję panu,jest to samochód nr. milion który przejechał przez ten most,a tu jest 10 tys. nagrody od firmy,która wybudowała ten most. Kierowca ma już ruszać a policjant jeszcze pyta: -Tak jeszcze dla prasy,na co pan przeznaczy nagrodę? Kierowca mówi: -W końcu zrobię sobie prawo jazdy.... -Pan go nie słucha,on zawsze jak wypije to tak gada-mówi żona. Z tyłu budzi się dziadek,widzi policjanta i mówi: -A mówiłem,że kradzionym daleko nie zajedziemy...........