Treść opublikowana przez fayera
-
Strefa Śmiechu
chuck norris 10 lat temu przespał się z pewną kobietą,która do dziś rodzi dzieci
-
[B6 AVB] grill środkowy
8E0 807 647 dzięki cuber-temat możesz close
-
[B6 AVB] grill środkowy
zwykły grill między halogenami pod tablicą p.s.ten mały od strony kierowcy pojechałem i znalazłem w rowie-nawet nie naruszony
-
[B6 AVB] grill środkowy
witam kolegów.wie ktoś może jaki jest nr.katalogowy grilla między halogenami i tego małego od strony kierowcy?kot :wallbash:na dodatek uciekł. :hi:może ktoś ma jakiś namiar na grilla.
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
:good:aż ściska w dołku,ale oczywiście w pozytywnym sensie.kolorek beauty
-
[B6 AVF] A4 avant
czarna-to mi się widzi.napisz co dalej planujesz.
-
[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
wrzuć więcej fotek
-
[B6 AVF] Nareszcie jest
- [ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
ja taż nie mam problemu z parowaniem.jeżdzę cały czas na "econ" na poziomie 2 kresek nawiewu,czsami 1.problem pewnie tkwi w tym,że masz wilgoć w samochodzie jak pisali koledzy.zima.- Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
jak najbardziej- Audi A4 2.4 V6
exsra furka-kolorek ładnie się prezentuje-jak się ociepli to działaj.- [B6 BAU] Moje nowe Audi! Audi Rules ;) !! UPDATE !! [090225]
fajny avancik- [B5 AEB] Atomowy Avant by Marek
na modyfikacje masz czas,dopiero co kupiles autko,a jest zima,quattro,silnik tez ok,ogarnij wszystko jak sie ociepli i daj znac sie rozumie- [ALL] Opony, które lepsze, dotyczy leżaków magazynowych
napisz czy warto bylo,bo ja tez jestem w trakcie poszukiwan.- Dobrzy chiptunerzy
ups ale byk :embarrassed:k- [ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
naprawde robi wrazenie.zapodaj fotki jak juz to wszystko ogarniesz.exsssstra.- Dobrzy chiptunerzy
- [ALL B5] Zabrudzil mi klej typu superglue szybkę od licznika - czy da się to wyczyścić ?
nie bede zakładał nowego wątku,więc zapytam tutaj-problem podobny tyle,że mam dwa paski dł ok.5 cm na przedniej szybie pośrodku,koloro bordo i o szer. ok. 0,5 cm.lekko puściły po kilku wizytach na myjni,ale reszta jest,próbowałem rozpuszczalnikiem i takim specyfikiem do czyszczenia drukarek i nic.takie przyprowadziłem z niemcowni.pzdr.- [INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?
nie no trochę pojechałeś.ja też jak miałem 13-14 lat podjeżdzałem skodą,oczywiście na jakiś zadupiach,ale PJ w tym wieku to błąd.- [B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
:evil:fajna furka nie pozbywaj się jej- [ALL B6] Które felgi do mojej fury?
3-będzieszmiał chyba dylemata co?- Dobrzy chiptunerzy
może są i tacy co siadają do kompa,15 minut kaskę do kieszeni i heya.to nie są chiptunerzy którzy wkładają serce do pracy.jedz do witka i zobacz jak to u niego wygląda.takich 15-stu minut doliczysz się kilkunastu.naprawdę przykłada się do tego co robi i nie kończy się to na jednym chamowaniu.poprostu profesjonalista.ww inne łapy samochodu bym nie oddał.no ale wybór jak wyżej pisano należy do ciebie.pzdr....- Kto z Was kto sprowadził auto z UE po maju 2005 odzyskał akcyzę ?
ja zaplacilem ok.2000 zl bez zanizania.wyliczyli 56000 tys.wartosc auta.- Kto z Was kto sprowadził auto z UE po maju 2005 odzyskał akcyzę ?
[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:42_________________________________________________czyli ci mogą się tylko domagać zwrotu akcyzy,którzy sprowadzili auto do 30.11.06.?a co z tymi którzy sprowadzili w 07' lub 08'.?wie ktoś coś na ten temat?- [B5 AAH] Kremowa, oleista maź na korku oleju
jeżeli robisz do 10 km to jest to z pewnością niedogrzany silnik-typowe objawy. - [ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?