Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Dzięki,no to trzeba szukać przód [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 12:08_________________________________________________ Wykręciłem 7 śrub,zdemontowałem uszczelkę i gdzie jeszcze może trzymać? rusza się na około 5cm góra dół i dalej nic
  2. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    na debili a nie kibiców
  3. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nie ważne...jest szansa wyjść z 2 miejsca w barażach jak najbardziej realne ale zawsze lepiej niż espana,bo już myślałem ale żonie od początku mówiłem,że ENG bo dawno ich nie wylosowaliśmy
  4. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    anglia nas lubi
  5. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    Pewnie kupiła go ze względu na ręczny
  6. Kupiłem na Allegro używkę (mechanizm + prowadnice). Po przełożeniu szyby i zmontowaniu całości do kupy okno działa tak jak należy. -- Pozdrawiam. Sławek ile tak ze zwykłej ciekawości i nie orientujesz się czy sam mechanizm będzie pasował od tylnych drzwi
  7. Steve i jak rozwiązałeś sytuację,mam jeszcze pytanie czy ktoś próbował przełożyć mechanizm z tylnych elektrycznie szyb?
  8. Są na spinki.Zacznij ciągnąć od zewnętrznych stron
  9. W piątek 15-go przy trasie na wysokości Bełchatowa w południe srebrna B5,ramki przód-tył EL 009XX przy Mcdonaldzie 2 karki ,spożywali posiłek z Mc,miałem podejść i pogadać ale jechałem dopiero na wycieczkę i brakło jjeszcze tych kilku % :gwizdanie:Staliśmy autokarem.Pozdrawiam.
  10. mi za 3 dni a jarać się chce jak na początku tylko bardziej bez fajki umiem funkcjonować dzisiaj o 6.00 wyjazd na Słowację,wszyscy dorośli,większość pali wóda codziennie do białego rana :facepalm:i jak tu bez faj przeżyć uj ciężko będzie
  11. bądź twardy
  12. weź nie dołuj
  13. E tam zdarza się
  14. Trzeba być pier****tym żeby oddać im kabel. Pies zjadł jedno z wytłumaczeń
  15. O kosztach to może później pomyślisz.Zacznij od wymiany płynu.
  16. fayera odpowiedział(a) na Sublime temat w Audi A4 B6/B7
    Jeżeli pierwsza wymiana to nie ma sensu wcześniej wymieniać niż 120 tys.
  17. Grafikę wyjmowałem i nic podejrzanego nie zauważyłem,tak samo jak na płycie-wzrokowo ok. Dzisiaj brat ma podrzucić zasilacz to dam znać-miejmy nadzieję,że to on szwankuje...
  18. Chyba już końcówka bo teraz po minucie sam mi się kilkakrotnie zresetował i oczywiście no signal-ciemność. Mam nadzieję,że zdąrzę dokończyć posta. Przed chwilą podczas ładowania słychać byłó przez około 15 sek.jakby grzechotkę takie ciche grzechotanie-jak mały trybik Procesor 1.8 Karta GF 7300 GT RAM 1 Twardy 160
  19. Z tego co przed chwilą wyczytałem to Break nie da się zatrzymać bluescreen-a ale doczytałem gdzie się to zapisało Mój komputer<dysk C/D<Windows<Minidump i tam są wszystkie pliki o błędach tylko nie wiem jak je otworzyć bo moje programy nie dają rady.W Wordzie wyskakuje kupa gryzmołów nie do odczytania. Beepnięcie jest jedno i ciemność. Nr. błędów to:0x000008e,0x0000000.0x000005
  20. Dzisiaj 15 restartów i nic Po wyłączeniu kompa za 9 restartem załapał czyli w sumie 24 no i do tego 2 razy mi się wyłączył w ciągu pół godziny-czyli jest coraz gorzej 2 razy przed zgaśnięciem monitora na niebieskim tle na całym ekranie pojawił mi się znowu komunikat o błędach ale niestety jest on około 5 sek.i gaśnie wszystko.Wie ktoś jak ten komunikat "złapać"?
  21. źle zrozumiałeś sam muszę restartować bo obraz nigdy by nie wskoczył przed chwilą za 8-ym restartem załapał pozostawiam ale najczęściej jak odchodzę na jakiś czas wyłączam monitor
  22. może podmiankę zrobię...[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 13:35_________________________________________________tyle,że komp startuje normalnie
  23. Panowie opiszę problem od początku.... Problem pojawił się jakieś 2-3 tygodnie temu znikąd. Po włączeniu kompa na monitorze no signal-dopiero po którejś tam z rzędu próbie załapuje. Czasami jest to za 5 a czasami za 15 razem. Dodam,że mimo braku obrazu wszystko startuje. 3 dni temu rozkręciłem go,przedmuchałem z całego syfu i po tym zabiegu wogóle już nie było obrazu-próbowałem kilkadziesiąt razy Nie było tego charakterystycznego przy odpalaniu dźwięku(pyk) Wyjąłem kartę graficzną i nic tam nie dostrzegłem,podociskałem wszystko co się dało i komp załapał za którymś tam razem ale problem nadal istnieje. Restartowałem BIOS-a,wgrałem sterowniki i nic. Pół godziny temu na chwilę pojawił się niebieski ekran z białymi napisami o jakiś błędach ale nie zdążyłem odczytać bo zaraz się komp zrestartował i znowu kilkanaście prób aż zaskoczył znowu monitor.Kabel i monitor napewno Ok. O co może chodzić i czy jest możliwość odczytania tego niebieskiego okna?
  24. fayera odpowiedział(a) na EnDrIu` temat w 1.9TDI
    To mało chyba czytałeś o władowaniu turbo AWX A co do problemu też stawiałbym na turbinę...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.