Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 AVF] Jak wyjąć ramę okna?
Dzięki,no to trzeba szukać przód [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 12:08_________________________________________________ Wykręciłem 7 śrub,zdemontowałem uszczelkę i gdzie jeszcze może trzymać? rusza się na około 5cm góra dół i dalej nic
-
Piłka nożna
na debili a nie kibiców
-
Piłka nożna
nie ważne...jest szansa wyjść z 2 miejsca w barażach jak najbardziej realne ale zawsze lepiej niż espana,bo już myślałem ale żonie od początku mówiłem,że ENG bo dawno ich nie wylosowaliśmy
-
Piłka nożna
anglia nas lubi
-
Fiesta 1.4TDCI WOLF
Pewnie kupiła go ze względu na ręczny
-
[B6 AVF] Jak wyjąć ramę okna?
Kupiłem na Allegro używkę (mechanizm + prowadnice). Po przełożeniu szyby i zmontowaniu całości do kupy okno działa tak jak należy. -- Pozdrawiam. Sławek ile tak ze zwykłej ciekawości i nie orientujesz się czy sam mechanizm będzie pasował od tylnych drzwi
-
[B6 AVF] Jak wyjąć ramę okna?
Steve i jak rozwiązałeś sytuację,mam jeszcze pytanie czy ktoś próbował przełożyć mechanizm z tylnych elektrycznie szyb?
-
[ALL B6] Dekory wewnętrzne
Są na spinki.Zacznij ciągnąć od zewnętrznych stron
-
Spotkania na drodze
W piątek 15-go przy trasie na wysokości Bełchatowa w południe srebrna B5,ramki przód-tył EL 009XX przy Mcdonaldzie 2 karki ,spożywali posiłek z Mc,miałem podejść i pogadać ale jechałem dopiero na wycieczkę i brakło jjeszcze tych kilku % :gwizdanie:Staliśmy autokarem.Pozdrawiam.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
mi za 3 dni a jarać się chce jak na początku tylko bardziej bez fajki umiem funkcjonować dzisiaj o 6.00 wyjazd na Słowację,wszyscy dorośli,większość pali wóda codziennie do białego rana :facepalm:i jak tu bez faj przeżyć uj ciężko będzie
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
bądź twardy
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
weź nie dołuj
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
E tam zdarza się
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
Trzeba być pier****tym żeby oddać im kabel. Pies zjadł jedno z wytłumaczeń
-
[B6 AVF] Demontaż poduszki kierowcy bez odpinania akumulatora ?
j.w spokojnie bez odpinania
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
O kosztach to może później pomyślisz.Zacznij od wymiany płynu.
-
[ALL B7] Rozrząd
Jeżeli pierwsza wymiana to nie ma sensu wcześniej wymieniać niż 120 tys.
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
Grafikę wyjmowałem i nic podejrzanego nie zauważyłem,tak samo jak na płycie-wzrokowo ok. Dzisiaj brat ma podrzucić zasilacz to dam znać-miejmy nadzieję,że to on szwankuje...
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
Chyba już końcówka bo teraz po minucie sam mi się kilkakrotnie zresetował i oczywiście no signal-ciemność. Mam nadzieję,że zdąrzę dokończyć posta. Przed chwilą podczas ładowania słychać byłó przez około 15 sek.jakby grzechotkę takie ciche grzechotanie-jak mały trybik Procesor 1.8 Karta GF 7300 GT RAM 1 Twardy 160
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
Z tego co przed chwilą wyczytałem to Break nie da się zatrzymać bluescreen-a ale doczytałem gdzie się to zapisało Mój komputer<dysk C/D<Windows<Minidump i tam są wszystkie pliki o błędach tylko nie wiem jak je otworzyć bo moje programy nie dają rady.W Wordzie wyskakuje kupa gryzmołów nie do odczytania. Beepnięcie jest jedno i ciemność. Nr. błędów to:0x000008e,0x0000000.0x000005
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
Dzisiaj 15 restartów i nic Po wyłączeniu kompa za 9 restartem załapał czyli w sumie 24 no i do tego 2 razy mi się wyłączył w ciągu pół godziny-czyli jest coraz gorzej 2 razy przed zgaśnięciem monitora na niebieskim tle na całym ekranie pojawił mi się znowu komunikat o błędach ale niestety jest on około 5 sek.i gaśnie wszystko.Wie ktoś jak ten komunikat "złapać"?
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
źle zrozumiałeś sam muszę restartować bo obraz nigdy by nie wskoczył przed chwilą za 8-ym restartem załapał pozostawiam ale najczęściej jak odchodzę na jakiś czas wyłączam monitor
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
może podmiankę zrobię...[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 13:35_________________________________________________tyle,że komp startuje normalnie
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
Panowie opiszę problem od początku.... Problem pojawił się jakieś 2-3 tygodnie temu znikąd. Po włączeniu kompa na monitorze no signal-dopiero po którejś tam z rzędu próbie załapuje. Czasami jest to za 5 a czasami za 15 razem. Dodam,że mimo braku obrazu wszystko startuje. 3 dni temu rozkręciłem go,przedmuchałem z całego syfu i po tym zabiegu wogóle już nie było obrazu-próbowałem kilkadziesiąt razy Nie było tego charakterystycznego przy odpalaniu dźwięku(pyk) Wyjąłem kartę graficzną i nic tam nie dostrzegłem,podociskałem wszystko co się dało i komp załapał za którymś tam razem ale problem nadal istnieje. Restartowałem BIOS-a,wgrałem sterowniki i nic. Pół godziny temu na chwilę pojawił się niebieski ekran z białymi napisami o jakiś błędach ale nie zdążyłem odczytać bo zaraz się komp zrestartował i znowu kilkanaście prób aż zaskoczył znowu monitor.Kabel i monitor napewno Ok. O co może chodzić i czy jest możliwość odczytania tego niebieskiego okna?
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
To mało chyba czytałeś o władowaniu turbo AWX A co do problemu też stawiałbym na turbinę...