Treść opublikowana przez blejk83
-
Strefa Śmiechu
A z pocałunkiem póki co zaczekamy - powiedział piękny książę złażąc ze Śpiącej Królewny.
-
Objawy uszkodzonego czujnika temperatury płynu chlodzącego ?? nie ma błędów
+1 to samo mialem w passacie avb
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Kolejny biały, kolejne 700KM... nuda
-
vw touran 2.0 TDi
Moze chodzilo mu o chlodniczke oleju a nie intercooler
-
Nowy "myk" naciągaczy?
Ok dzieki, bylem przekonany za aby podjac ta kase trzeba okazac ID
-
Nowy "myk" naciągaczy?
OK, pod warunkiem ze do konca zycia bedziesz przychodzil wyrzucać gnój spod moich 30 krów:grin: Wiem, ze to ogłoszenie to wał tylko zastanawiam sie jak to działa
-
Nowy "myk" naciągaczy?
Z tym ,ze ona mi pisze zeby moja zona przelala na moje nazwisko 1600e, tak zeby miala pewnosc ze zjawie sie w berlinie. Z przelewaniem na czyjes konto to faktycznie stary numer, ale tu pieniadze moglbym odebrac w berlinie tylko ja. I tu sie zastanawiam gdzie jest myk ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- Czy, ktos inny moze podjac gotowke jesli transfer jest na moje imie, jest na to jakis sposob?
-
Nowy "myk" naciągaczy?
Witam, znalazłem na mobile.de auto, BMW 530i 2001r za 2200e, wyslalem do sprzedającego zapytanie czy rozmawia po angielsku i czy dośle mi wiecej zdjec pojazdu. W odp dostalem kilka fotek auta, rzekoma sprzedajaca przedstawila sie jako szwedka i ze jej maz szwed pracowal w niemczech lecz niestety zginal w wypadku w pracy, auto stoi w szwecji i ona moze mi je przyprowadzic do Niemiec. Jako potwierdzenie, ze przyjade po auto poprosila zeby moja zona przetransferowala na moje nazwisko do Berlina 1600E i ze jak przyjade to sobie odbiore te pieniadze a ona bedzie pewna ze mam gotwke na auto. Teraz moje pytanie, czy to jakis nowy sposob naciagaczy?
-
na GWINCIE do chorwacji
Lec smialo, gorzej niz w pl nie bedzie:decayed:
-
Leon AVG brak reakcji po przekreceniu kluczyka
Witam, auto znajomego, po wlaczeniu zaplonu zapalaja sie wszystkie kontrolki po czy zostaja tylko od oleju i ladowania, po przekreceniu na rozrusznik brak jakiejkolwiek reakcji kontrolki oleju i ladowania nawet nie przygasaja. Pod kierownica odzywa sie tylko jeden przekaznik(100) w pompie wtryskowej tez slychac 'cykanie' za to rozrusznik milczy. Czy pod kierownica ma sie odzywac tylko jeden przekaznik? gdzie moze tkwic problem? z gory dzieki za ew zainteresowanie:)
-
Gwint FK AK Street - opinie
Ja mam u siebie supersporta i jak wrzucilem na tyl AK byl o mniej twardy i musiałem wrocić do sprężyn od SS. Co do trwałosci to zrobiłem na nim 30tys i jest OK
-
Demontaz licznika.
No chyba nie ma
-
łokieć z paska b5fl podejdzie
No napewno wnetrze odmłodniałoby z takim lokciem, troche ciasno wchodzi miedzy fotele. Warto byłoby jeszcze przerzucic dzwignie recznego z paska
-
łokieć z paska b5fl podejdzie
Był gdzies temat o tym, na siłe podejdzie ale nie bedzie idealnie. Ja przymierzałem, dźwignia recznego troche ociera, no i przy laczeniu kolo skrzyni nie dolega idealnie po bokach.
-
Kontrola samochodów służbowych GPS.
Chocby to czy silnik jest odpalony, tak ma szwagier w aucie(podobno:whistling:)
-
Odpadanie lakieru
Ostatnio rozmawiałem o tym ze znajomym lakiernikiem i mówił mi,że sikkens wypuscil kiedys nowy klar który zaj...cie sie błyszczał ale za cholere nie chciał trzymac bazy.
-
Rączka drzwi.
Na zatrzaski
-
300.000 na blacie :)
Ten temat to raczej dla posiadaczy b7 b8
-
Pytanie o podgrzewane lusterka.
Powinny grzać po włączeniu ogrzewania tylnej szyby, bynajmniej u mnie tak jest
-
Drzwi
No wiec tak jak pisze poszycie(blacha)jest taka sama inna jest tylko ramka szyby,która mozesz przelozyc od siebie jesli masz nie uszkodzona
-
Dziwny przypadek bicia na kierownicy zagadka nie do rozwiazania
Kiedyś miałem podobny problem w kadecie i bylo to łożysko, tylko nie pamietam czy drgała kiera, napewno bylo słyszalne z konkretnej strony
-
Drzwi
Zdaje sie ze poszycie jest takie samo, inne sa tylko ramki szyb
-
Fotoradar Niemcy-naciągacze?
Sprawa sie troche wyjaśniła, faktycznie to jest dokument z niemieckiej Policji a na zdjeciu jest gosc u ktorego brat jezdzil do czerwca ub.r. Koles oprócz transportu krajowego zajmuje sie tez sprowadzaniem cieżarówek z Niemiec. Niezłe k@#$two z jego strony tym bardziej, ze predkosc byla przekroczona o 6km/h i 15e mandatu
-
Fotoradar Niemcy-naciągacze?
Panowie, jak w temacie. Brat który który jest kierowcą zawodowym dostał pismo w j. niemieckim, z niemieckiej Policji. Na zdjęciu jest niby fotografia z fotoradaru (sama twarz) jakiegos starszego człowieka, brak fotografii auta i nr rej, w piśmie podane są jakies niemieckie nr-y rejestracyjne. Na korespondencji nie ma żadnych pieczątek ani podpisow. Pisza cos o wysłaniu 15E w ciagu 7 dni na podane konto. Najlepsze jest to że brat jezdzi po kraju i napewno wtedy nie był w Niemczech. Zlać to, czy zgłosic na policje, że ktos probuje wyłudzac kase?
-
Regulacja świateł przednich audi A4 B5 1999r.
Przyjrzyj sie dokladnie wszystkim dziurkom:decayed: w przednim pasie, bynajmniej w przedlfcie tak jest:wink: