Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blejk83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blejk83

  1. O ile dobrze pamietam ta prowadnica ma splaszczenie(to tak w razie jakbys probował ja obracać)chyba że źle pamiętam
  2. Jest mozliwe
  3. Zrób logi,prawdopodobnie wystarczy czyszczenie,ale do diagnozy potrzebne są logi. Wszystko jest opisane na forum
  4. Wyciąga się,krecac zmieniasz jasność podświetlenia
  5. blejk83 odpowiedział(a) na Shade temat w 1.9TDI
    Albo to http://www.a4-klub.pl/smf/all_ajm_awx_avf_avb_v6_tdi_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html
  6. Marek vs klakier.3gp Kumitsu
  7. Ja też obstawiam czujnik,miałem to samo w pasku AVB.
  8. Jeśłi chodzi o to telepanie to może nastawnik,wyciagnij wtyczke od impulsatora przy skrzyni biegów i sie przejedz,jesli telepanie ustanie to nastawnik.
  9. 101KM nie miały skrzyni 6-cio biegowej,a porównywałeś prędkość z licznika z navi albo z innym autem?
  10. No tak i zaraz obok niego powinien byc drugi
  11. Nie spotkałem se z tym osobiscie,ale czytałem,ze jak turbo pusci olej na cylindry to może on dostac samozapłonu.Wiec raczej odradzałbym jazdę z taka awaria,do czasu znalezienia przyczyny. Jeśli sie myle,to niech mnie ktoś poprawi
  12. Jak najbardziej,liczniki podają zawyżoną wartośc
  13. Odnośnie szarpania to moze filtr paliwa,ja bym od tego zaczal. A logi to nie w tym dziale :gwizdanie:
  14. Witam,tak jak w temacie czy błąd 16500-engine coolant temp.sensor(g62) impplausible signal p0116-35-10 intermittent moze miec wpływ na brak ssania(jest to jedyny błąd jaki mi wypluło na VAG-u)? Wczoraj po 2 godz postoju zauważyłem,że auto odpaliło bez ssania(z małymi problemami) no i dzis to samo,długie kilkukrotne kręcenie rozrusznikiem i auto wreszcie odpalilo,zanim sie rozgrzało nie chciało wejsc na obroty. Dodam,żę posiadam lpg STAG 300+
  15. A przypadkiem auta sprzedawane na rynek skandynawski nie maja swiatel mijania wlaczanych po zaplonie
  16. Dobrze by było podpiąc pod VAG,bo tak to nikt Ci nie powie które kolo Ja miałem to samo po wymianie tylnych tarcz,okazalo sie,że pierścien ABS-u byl zle osadzony
  17. No ale skoro miga kontrolka od immo,to wypadaloby sie tego pozbyc.Sprobuj poruszac kierownica w pelnym zakresie jej regulacji(nieraz przy immo to pomaga)
  18. Poczytaj troche o notlaufie i jego przyczynach,jest sporo o tym na forum
  19. witam wszystkich :)z audi od roku,ale z VAGami od dawna :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.