Treść opublikowana przez blejk83
-
[ALL B5] Problem ze śrubą - hamulec tylny
O ile dobrze pamietam ta prowadnica ma splaszczenie(to tak w razie jakbys probował ja obracać)chyba że źle pamiętam
-
[ALL B5] Stukot podczas hamowania
Jest mozliwe
-
[ALL B6] Regeneracja turbiny co i jak!!!
Zrób logi,prawdopodobnie wystarczy czyszczenie,ale do diagnozy potrzebne są logi. Wszystko jest opisane na forum
-
[ALL B5] Za nic nie moge nastawic zegarka, pokretla nie odpowiadaja
Wyciąga się,krecac zmieniasz jasność podświetlenia
-
[B5 AJM] Jedzie jak polonez
Albo to http://www.a4-klub.pl/smf/all_ajm_awx_avf_avb_v6_tdi_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html
-
Strefa Śmiechu
Marek vs klakier.3gp Kumitsu
-
[B5 AJM] Wysokie obroty po uruchomieniu silnika.
Ja też obstawiam czujnik,miałem to samo w pasku AVB.
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem - brak mocy, trudności z uruchomieniem silnika.
Jeśłi chodzi o to telepanie to może nastawnik,wyciagnij wtyczke od impulsatora przy skrzyni biegów i sie przejedz,jesli telepanie ustanie to nastawnik.
-
[B7 BKE] Kto w kielcach zrobi mi kodowanie kierownicy i fis-u???
Napisz do kolegi grzanek85
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
No i przymierzałeś nowy nabytek
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
101KM nie miały skrzyni 6-cio biegowej,a porównywałeś prędkość z licznika z navi albo z innym autem?
-
[B5 AEB] Co to może być za wtyczka
No tak i zaraz obok niego powinien byc drugi
-
[B5 AJM] Olej kapie z wydechu- a4 85kW ,tiptronik
Nie spotkałem se z tym osobiscie,ale czytałem,ze jak turbo pusci olej na cylindry to może on dostac samozapłonu.Wiec raczej odradzałbym jazdę z taka awaria,do czasu znalezienia przyczyny. Jeśli sie myle,to niech mnie ktoś poprawi
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
Jak najbardziej,liczniki podają zawyżoną wartośc
-
[INNE] Alhambra AUY 2005 - szarpie, przerywa plus notlauf - LOGI, LOGI -
Odnośnie szarpania to moze filtr paliwa,ja bym od tego zaczal. A logi to nie w tym dziale :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Błąd 16500 a brak ssania
Witam,tak jak w temacie czy błąd 16500-engine coolant temp.sensor(g62) impplausible signal p0116-35-10 intermittent moze miec wpływ na brak ssania(jest to jedyny błąd jaki mi wypluło na VAG-u)? Wczoraj po 2 godz postoju zauważyłem,że auto odpaliło bez ssania(z małymi problemami) no i dzis to samo,długie kilkukrotne kręcenie rozrusznikiem i auto wreszcie odpalilo,zanim sie rozgrzało nie chciało wejsc na obroty. Dodam,żę posiadam lpg STAG 300+
-
[ALL B6] Szwedzka wersja A4 2003....hm???
A przypadkiem auta sprzedawane na rynek skandynawski nie maja swiatel mijania wlaczanych po zaplonie
-
[B5 ADR] Problem z ABS
Dobrze by było podpiąc pod VAG,bo tak to nikt Ci nie powie które kolo Ja miałem to samo po wymianie tylnych tarcz,okazalo sie,że pierścien ABS-u byl zle osadzony
-
[B5 1Z] Nie odpala po umyciu silnika (pompa)
No ale skoro miga kontrolka od immo,to wypadaloby sie tego pozbyc.Sprobuj poruszac kierownica w pelnym zakresie jej regulacji(nieraz przy immo to pomaga)
-
b5 1.9 110km kiepska dynamika i kopci jak cholera :/
Poczytaj troche o notlaufie i jego przyczynach,jest sporo o tym na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich :)z audi od roku,ale z VAGami od dawna :>