Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blejk83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blejk83

  1. Napisałem do kolesia, zobaczymy co odpowie...
  2. Panowie,jak w temacie,omyłkowo kupilem na alle czesc nie pasujaca do mojego auta -nie zauwazyłem ze to do avanta:facepalm: Jak to najsprawniej odkręcic?
  3. Zlecenia miałbym stałe i dlatego się zastanawiam nad wejściem w to.
  4. Panowie jak w temacie. Czy zakładał ktoś z was w ostatnim czasie taką działalność? Czy nadal jest ten mniejszy ZUS dla otwierających firmę,czy potrzebuje jakichś pozwoleń,czy do 3,5t trzeba robić jakieś dodatkowe badania lekarskie,czy na transport można coś $$ dostać od Unii? Za wszelakie info z góry dzięki
  5. Ja zrobiłem tak jak kolega Adas25 tylko wykorzystałem do tego siedzisko tylnej kanapy,bo miałem na zbyciu
  6. Jest tez Dirko,ale to jest droższe od silikonu.
  7. blejk83 odpowiedział(a) na sobol temat w 1.8T
    Wałek rozrządu
  8. Przyjrzyj się też czujnikowi oleju.
  9. Ogarnałbyś mi to panie Ragga? chodzi mi dokładnie o te fotele z linka.
  10. Pany naprawiał ktos takie fotele? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235121.0 a moze ma ktos taki fotel z którego można było by wykorzystac materiał na naprawe?
  11. Jak w temacie,chciałbym wymienić olejenie w skrzyni i sprzedawca chciał mi taki właśnie olej sprzedać(25zl/l). Ma ktoś opinię na temat tych olei?
  12. Panowie a jeśli u mnie przy temp ok 0st pokazuje 7st to gdzie szukać przyczyn w czujniku czy złym montażu? Termometr podłaczał poprzedni właściciel i chyba nie wiedziął gdzie sie podpiąć do czujnika temp i tak to zostało,bo po podłączeniu sie do climatronica wszystko ładnie zaświeciło,tylko ta temp nie bardzo sie zgadza Dodam że na climatronicu i na desce jest ta sama temp.
  13. blejk83 odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W b5 nie było s-line,to jest kiera od eSy
  14. Chłopaki jest problem,wylał mi się amortyzator tylny i mam pytanie gdzie dokupic same amortyzatory do gwintu (jakaś strona www) czy może jest ktoś na forum kto zajmuje się sprzedażą produktów FK?
  15. Obstawiam to samo co kolega Konrad
  16. Podejrzewam ze to co robił twój mechanik to nie były logi statyczne tylko zwykłe usuwanie błedów Kolego zajrzyj na spota w kielcach i tam zagadasz do kogos kto ci zrobi te logi
  17. Poszukaj troche kolego nt.logów jest o tym dużo Dynamiczne to takie robione podczas jazdy przy pełnym obciazeniu silnika
  18. blejk83 odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    Ta kontrolka po przekreceniu zaplonu powinna zgasnac a jak zacznie migac tzn ze masz problem z immo
  19. blejk83 odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    Jesteś pewien,że nie masz immo(pomarańczowa kontrolka na obrotomierzu-samochód z kluczem)?
  20. Czyszczenie nie pomoze w podniesieniu mocy,mozesz wyciac kata,jak jest zawalony. Zloguj go
  21. Tez bym obstawiał czujnik miałem to samo tylko w AVB i wymiana czujnika pomogła
  22. No właśnie,jak juz wyschło to montuj jak najszybciej Panie kolego,bo dobrze to wygląda i ciekaw jestem efektu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.