Treść opublikowana przez blejk83
-
Jak odkręcic "kup teraz"?
Napisałem do kolesia, zobaczymy co odpowie...
-
Jak odkręcic "kup teraz"?
Panowie,jak w temacie,omyłkowo kupilem na alle czesc nie pasujaca do mojego auta -nie zauwazyłem ze to do avanta:facepalm: Jak to najsprawniej odkręcic?
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Skittles
-
Działalność gosp. transport do 3,5 t
Zlecenia miałbym stałe i dlatego się zastanawiam nad wejściem w to.
-
Działalność gosp. transport do 3,5 t
Panowie jak w temacie. Czy zakładał ktoś z was w ostatnim czasie taką działalność? Czy nadal jest ten mniejszy ZUS dla otwierających firmę,czy potrzebuje jakichś pozwoleń,czy do 3,5t trzeba robić jakieś dodatkowe badania lekarskie,czy na transport można coś $$ dostać od Unii? Za wszelakie info z góry dzięki
-
[ALL B5] Przetarte kubełki,naprawa
Ja zrobiłem tak jak kolega Adas25 tylko wykorzystałem do tego siedzisko tylnej kanapy,bo miałem na zbyciu
-
Poszukuje czegos do laczenia bloku silnika
Jest tez Dirko,ale to jest droższe od silikonu.
- [B5 AEB] Wyciek oleju
-
[ALL B5] WYCIEK oleju pod filtrem oleju ??
Przyjrzyj się też czujnikowi oleju.
-
[ALL B5] Przetarte kubełki,naprawa
Ogarnałbyś mi to panie Ragga? chodzi mi dokładnie o te fotele z linka.
-
[ALL B5] Przetarte kubełki,naprawa
Pany naprawiał ktos takie fotele? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235121.0 a moze ma ktos taki fotel z którego można było by wykorzystac materiał na naprawe?
-
[B5 ADR] Mannol 75w-90,stosował ktoś?
Jak w temacie,chciałbym wymienić olejenie w skrzyni i sprzedawca chciał mi taki właśnie olej sprzedać(25zl/l). Ma ktoś opinię na temat tych olei?
-
Oryginalny termometr w liczniku
Panowie a jeśli u mnie przy temp ok 0st pokazuje 7st to gdzie szukać przyczyn w czujniku czy złym montażu? Termometr podłaczał poprzedni właściciel i chyba nie wiedziął gdzie sie podpiąć do czujnika temp i tak to zostało,bo po podłączeniu sie do climatronica wszystko ładnie zaświeciło,tylko ta temp nie bardzo sie zgadza Dodam że na climatronicu i na desce jest ta sama temp.
-
hafken a4/s4
W b5 nie było s-line,to jest kiera od eSy
-
[B5 ADR] Wylany amortyzator,gwint FK
Chłopaki jest problem,wylał mi się amortyzator tylny i mam pytanie gdzie dokupic same amortyzatory do gwintu (jakaś strona www) czy może jest ktoś na forum kto zajmuje się sprzedażą produktów FK?
-
[ALL B5] Chyba zabiłem skrzynię
Obstawiam to samo co kolega Konrad
-
[B6 AWX] Czyszczenie Turbiny, czy to cos pomoże?
Nie jest na CANie
-
[B6 AWX] Czyszczenie Turbiny, czy to cos pomoże?
Podejrzewam ze to co robił twój mechanik to nie były logi statyczne tylko zwykłe usuwanie błedów Kolego zajrzyj na spota w kielcach i tam zagadasz do kogos kto ci zrobi te logi
-
[B6 AWX] Czyszczenie Turbiny, czy to cos pomoże?
Poszukaj troche kolego nt.logów jest o tym dużo Dynamiczne to takie robione podczas jazdy przy pełnym obciazeniu silnika
-
[B5 ADR] Nie chce odpalać.
Ta kontrolka po przekreceniu zaplonu powinna zgasnac a jak zacznie migac tzn ze masz problem z immo
-
[B5 ADR] Nie chce odpalać.
Jesteś pewien,że nie masz immo(pomarańczowa kontrolka na obrotomierzu-samochód z kluczem)?
-
[B6 AWX] Czyszczenie Turbiny, czy to cos pomoże?
Czyszczenie nie pomoze w podniesieniu mocy,mozesz wyciac kata,jak jest zawalony. Zloguj go
-
[B6 AWX] Niechętnie schodzi z obrotów, dodatkowa moc, czasem podwyższone obroty
g62 bodajże ,4-pinowy.
-
[B6 AWX] Niechętnie schodzi z obrotów, dodatkowa moc, czasem podwyższone obroty
Tez bym obstawiał czujnik miałem to samo tylko w AVB i wymiana czujnika pomogła
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
No właśnie,jak juz wyschło to montuj jak najszybciej Panie kolego,bo dobrze to wygląda i ciekaw jestem efektu