Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. to mój czarny mat w sprayu, jakaś odporna na temp
  2. z tego co wiem to w oryginale tam jest jakiś o-ring więc uszczelkę trzeba wyciąć samemu tak żeby pasowała do flanszy nie ma źle, 20min i wycięta, a efekt jak na fotce
  3. I jak tam, działałeś już coś w sprawie kolektora? Masz już flanszę? bo jakoś nie mogę się doczekać na swoją...
  4. w polifcie klapa jest gładka co ciekawe u Ciebie jest klapa sprzed liftu, ale listwa nad rej już poliftowa... tuning?
  5. powiem tak, znajomy ma serwis automatów-zajmuje się tylko tym, daje na swoją robotę (nie pamiętam dokładnie) chyba 2 lata gwarancji. Rozmawialiśmy ostatnio na temat tuningu właśnie i powiedział że jeśli ktoś by po naprawie u niego przyjechał z rozj.baną skrzynią pierwsze co sprawdza to seryjność silnika-jeśli coś dłubane to nie rozmawia z gościem... może to nie jest dokładnie odpowiedź na Twoje pytanie, ale daje do myślenia Poza tym na forum jest kilka mocniejszych furek z automatem, zagadaj do ich właścicieli
  6. podpowie mi ktoś :gwizdanie: nie jestem pewien ale g2-na licznik, g62-na ecu (tyle że te dwa czujniki są w jednej czteropinowej obudowie) <-niech ktoś, kto 100% pewności sprostuje a sprawdzałeś przekaźniki? może to jest przyczyna tego że nie ma prądu na świecach?
  7. Musashi dokładnie a swoją drogą to wątpię żeby woda w bagażniku miała wpływ na rozładowanie aku... gdyby gdzieś miała kontakt z przewodami to robiłaby zwarcie i paliła bezpieczniki. może być tak że układ centralnego (który jest w bagażniku) pod wpływem wilgoci oszalał i np włącza oświetlenie kabiny kiedy mu się podoba i to rozładowuje aku, ale to raczej mało prawdopodobne
  8. dokładnie o takie rozwiązanie mi chodziło
  9. musisz wyspawać w alu miejsce na ten czujnik i będzie git, z tego co pamietam dżo-dżo miał tak zrobione...
  10. wyłącz wszystkie odbiorniki prądu w aucie, odłącz klemę plusową od aku, ustaw miernik na amperomierz i plus miernika do aku a minus do kabla
  11. ?? a nie szeregowo :gwizdanie:
  12. uznajmy że jakoś wybrnąłeś...
  13. Nowak, to ja Ci tu robię VT felg jak Ty sam umiesz? :decayed: jako że te fotki nie były do tej pory publikowane, może ktoś zechce skomentować...
  14. wyjdzie, wyjdzie ...ale 225/35 na 10j, to i barania torba się kryje, tak będą naciągnięte kiedy odbierasz?
  15. gimp bo zgoda z prawem najważniejsza...
  16. cały czas myślałem że g2 podaje info na zegary i climatronik, a g62 na ecu... no cóż, człowiek się uczy całe życie a wracając do tematu ->http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html jest tam akapit o termostacie i czujnikach właśnie
  17. sprawdzałeś czujnik temperatury płynu chłodzącego? Vag nie pokazuje błędów związanych z czujnikiem g2/g62?
  18. ja bym sprawdził przekaźniki małej i dużej mocy grzewczej
  19. http://www.sprzegla.com/ <-tutaj masz namiar na Radzikowskiego
  20. masz link?
  21. etka nic nie mówi o podziale na quattro i nie quattro ale z tego co wiem ten pierścień nie jest dostępny nigdzie poza ASO więc jak będziesz zamawiał to po numerze vin ściągną Ci odpowiedni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.