Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Cris w jakiej cenie masz Sessanty? podeślij na pw[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 16:32_________________________________________________a żeby nie było OT: 225/45 będą ok trochę więcej oponki i rant felgi nie będzie tak narażony
  2. a może to zależy też od tego czy felgi były piaskowane?
  3. trochę szkoda tych popoliftów wyróżniała się z nimi +15 do lansu za kierownicę-jedna słuszna w b5 czeka Cie czyszczenie kolektora... nie zazdroszczę
  4. dokładnie, jeśli chcesz poprawić niskie tony w aucie to radzę kupić choćby średniej klasy sub+wzmacniacz ale niech się jeszcze inni wypowiedzą...
  5. płytka to wzmacniacz, na moją głowę głośnik jest dwucewkowy (2x3Ohm) dlatego 4 przewody, nie radzę zmieniać tego głośnika na inny-ma parametry dobrane do konkretnej obudowy i wzmacniacza-jeśli zastąpisz go innym albo spalisz wzmacniacz, albo nie będzie grał jak trzeba
  6. -20 i trochę sztywniejsze podobno
  7. Cristoforo szału się nie spodziewaj z tym VT bo nie bardzo miałem z czego to zrobić, zdjęcia z konfiguratora felg są w małej rozdzielczości itd. niemniej wyszło coś takiego: mam nadzieję że pomogłem ja wciąż obstawiam D
  8. tak, z czasów jak jeszcze nie miałem dziewczyny i internetu :decayed: za dużo wolnego czasu poza tym trochę trzeba by ją dopracować... ale za stary już na to jestem chyba[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:46_________________________________________________tak przy okazji -> http://www.iacoski.com/ polski guru VT...
  9. moje, wcześniej nie publikowane, z daaaaaaawnych czasów [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:14_________________________________________________wygrałem? :polew:
  10. Aż mi się łeza w oku zakręciła Najwyższa pora odgrzać trochę kotleta i może jakiś konkurs zrobic jak konkurs to i nagrody jaka będzie za pierwsze miejsce? :gwizdanie:
  11. no z kolorem akurat nie pykło :gwizdanie: ale reszta wymogów spełniona
  12. te ostatnie to raczej chinina...
  13. i wszystko jasne, dzięki Panowie do zamknięcia
  14. racja, jeśli się zdecydujesz to umów się na odbiór osobisty żeby je dokładnie obejrzeć
  15. 17" do b6 są za małe do b5 kupiłem 17" i mimo że jeszcze ich nie zakładałem powoli zaczynam myśleć że też są za małe
  16. http://moto.allegro.pl/item835418472_rh_8x18_audi_vw_5x112_okazja.html te wg mnie będą fajnie wyglądać i trzeba przyznać że dobra cena...
  17. tak podejrzewałem przy sprawnej macie opór powinien wynosić ~0 Ohm?
  18. czarne albo srebrne michal_s87 pseudo Starski
  19. Witam, sprawa jest taka że nie grzeją lusterka w seacie toledo kumpla... Vag pokazuje błąd grzania lusterek, ale nie mówi niestety w czym problem (otwarty obwód, zwarcie itp). Błąd pojawia się za każdym razem po włączeniu grzania. Sprawdziłem zasilanie mat grzewczych i jest ok, pojawia się 12V po włączeniu grzania tylnej szyby, sprawdziłem rezystancję maty, jest ~500 Ohm i tutaj jam wątpliwości... Wnioskuję że skoro nie ma przerwy w obwodzie to mata sprawna, ale czy na pewno? (trochę skopałem bo jak już miałem wkład lusterka wyjęty to mogłem na krótko podłączyć do aku i sprawdzić czy grzeje ) Ktoś ma pomysły co jeszcze sprawdzić? może jakiś przekaźnik uwalony?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.