Treść opublikowana przez Michał
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
nie do końca ale jako fotka poglądowa powinna wystarczyć obrazki o które prosiłeś: nr konta i dane do przelewu wyśle na PW :decayed:
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
daj mi chwilkę [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 22:06_________________________________________________
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
:gwizdanie:
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
dzięki jak będzie trochę czasu to przez weekend się z tym pobawię[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 20:11_________________________________________________tak jak mówiłeś Sztomel, słychać kliknięcia obu przekaźników
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
No fajna Kowi daj jakieś namiary na tą flanszę, chętnie nabędę
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
czerwony pasek jak najbardziej ok ...tylko musiałbyś mieć jakieś czerwone wstawki na aucie tu jest coś odpowiedniego: http://moto.allegro.pl/item810291762_naklejka_na_karoserie_plomienie_plomien_czerwony.html
-
[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
to ja ponawiam pytanie dystanse na przód robiłeś sam czy kupione?
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu udam się do speca który rzeźbi w alu, przedstawię mu projekt flanszy i zobaczymy ile krzyknie. Chciałbym żeby zrobił coś na kształt tego co zaproponował jaro, bo ta z allegro nie dość że kosmicznie droga to jakoś do mnie nie przemawia samo jej wykonanie Jak tylko coś będę wiedział, na pewno napiszę http://www.a4-klub.pl/smf/all_montaz_kolektora_awxavf_do_slabszych_tdi_pomysl_na_przejsciowke-t72515.0.html
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Sztomel Output test w 01-Engine? czy jakaś inna grupa?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ogólnie fajny masz plan na to auto Panie Nowak Teteta w tej budzie zawsze wydawała mi się kobiecym dupowozikiem, albo autem dla zniewieściałych wyżelowanych chłopców, które dostali od rodziców A tu proszę... madafaker przez duże M jestem pełen podziwu
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
najs 10j na tył? to co chcesz tam założyć, 285?
-
[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
kupa pracy, wszystko z głową, szacun skąd masz takie fajne dystanse na przód?
-
[B5 ADR] Wymiana sprężyn -30mm
kawał roboty Cristoforo niestety (dla Ciebie) ma rację, pomyśl nad nowymi amorami... ps Cris, jakie byś polecił amortyzatory do tego weiteca czy eibacha pro-kit? tak żeby zachować względny komfort
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Panowie, wykonałem pomiary i tak oto: świeca 1: 1,1 Ohm świeca 2: 1,0 Ohm świeca 3: 0,8 Ohm i tu pytanie: sprawne? czekam na niższe temperatury żeby sprawdzić czy się załączają
-
[ALL] Pomoc przy zakupie opon 235/35/19 Pirelli Pzero Rosso
ja bym się w to nie pchał kupowanie okazji na odległość... wydaje mi się że lepiej pójść w nieco niższe katalogowo, ale nowe i sprawdzone opony w tej cenie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no wreszcie na jaką moc/moment masz chrapkę? [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 21:56_________________________________________________a żeby nie było OT, ładne masz to autko
-
[B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
ale nie przy 17" :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
powiem tak... na tym zawiasie wyglada gorzej niż moja :decayed:
-
[B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
z tych trzech: D chociaż M też wygląda ciekawie
-
[ALL B5] Temperatura otoczenia
taka opcja też możliwa
-
[B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
zgadzam sie a z advanti to model F1 wygląda nieźle
-
[ALL B5] Temperatura otoczenia
zacznij od najprostszych, wykręć licznik i sprawdź czy wtyczka od czujnika wpięta
-
[ALL B5] Problem z licznikiem - prędkościomierz
kalibrację robisz ręcznie, tak jak pisał Mrogal w vagu tylko output test żeby sprawdzić czy bangla jak trzeba sprawdź maila
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
a długo już jeździsz na takim setupie? zastanawia mnie jak takie moce znosi dół silnika
-
[B5 AHH] Czy mogę zaślepić ten wężyk,krótkie pytanie ??
w tym wątku znajdziesz odpowiedź: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_jak_zaslepic_egr-t90995.0.html ps. skąd masz flanszę do kolektora? allegro?