Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. nie do końca ale jako fotka poglądowa powinna wystarczyć obrazki o które prosiłeś: nr konta i dane do przelewu wyśle na PW :decayed:
  2. daj mi chwilkę [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 22:06_________________________________________________
  3. dzięki jak będzie trochę czasu to przez weekend się z tym pobawię[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 20:11_________________________________________________tak jak mówiłeś Sztomel, słychać kliknięcia obu przekaźników
  4. No fajna Kowi daj jakieś namiary na tą flanszę, chętnie nabędę
  5. czerwony pasek jak najbardziej ok ...tylko musiałbyś mieć jakieś czerwone wstawki na aucie tu jest coś odpowiedniego: http://moto.allegro.pl/item810291762_naklejka_na_karoserie_plomienie_plomien_czerwony.html
  6. to ja ponawiam pytanie dystanse na przód robiłeś sam czy kupione?
  7. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu udam się do speca który rzeźbi w alu, przedstawię mu projekt flanszy i zobaczymy ile krzyknie. Chciałbym żeby zrobił coś na kształt tego co zaproponował jaro, bo ta z allegro nie dość że kosmicznie droga to jakoś do mnie nie przemawia samo jej wykonanie Jak tylko coś będę wiedział, na pewno napiszę http://www.a4-klub.pl/smf/all_montaz_kolektora_awxavf_do_slabszych_tdi_pomysl_na_przejsciowke-t72515.0.html
  8. Sztomel Output test w 01-Engine? czy jakaś inna grupa?
  9. ogólnie fajny masz plan na to auto Panie Nowak Teteta w tej budzie zawsze wydawała mi się kobiecym dupowozikiem, albo autem dla zniewieściałych wyżelowanych chłopców, które dostali od rodziców A tu proszę... madafaker przez duże M jestem pełen podziwu
  10. najs 10j na tył? to co chcesz tam założyć, 285?
  11. kupa pracy, wszystko z głową, szacun skąd masz takie fajne dystanse na przód?
  12. kawał roboty Cristoforo niestety (dla Ciebie) ma rację, pomyśl nad nowymi amorami... ps Cris, jakie byś polecił amortyzatory do tego weiteca czy eibacha pro-kit? tak żeby zachować względny komfort
  13. Panowie, wykonałem pomiary i tak oto: świeca 1: 1,1 Ohm świeca 2: 1,0 Ohm świeca 3: 0,8 Ohm i tu pytanie: sprawne? czekam na niższe temperatury żeby sprawdzić czy się załączają
  14. ja bym się w to nie pchał kupowanie okazji na odległość... wydaje mi się że lepiej pójść w nieco niższe katalogowo, ale nowe i sprawdzone opony w tej cenie
  15. no wreszcie na jaką moc/moment masz chrapkę? [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 21:56_________________________________________________a żeby nie było OT, ładne masz to autko
  16. powiem tak... na tym zawiasie wyglada gorzej niż moja :decayed:
  17. taka opcja też możliwa
  18. zacznij od najprostszych, wykręć licznik i sprawdź czy wtyczka od czujnika wpięta
  19. kalibrację robisz ręcznie, tak jak pisał Mrogal w vagu tylko output test żeby sprawdzić czy bangla jak trzeba sprawdź maila
  20. a długo już jeździsz na takim setupie? zastanawia mnie jak takie moce znosi dół silnika
  21. w tym wątku znajdziesz odpowiedź: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_jak_zaslepic_egr-t90995.0.html ps. skąd masz flanszę do kolektora? allegro?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.