Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. jest zielona (używana na kolei), jest i niebieska (tą podobno używają na statkach), jest i czerwona (tej używa kto może ), jest biała/przeźroczysta (nie pamiętam dokładnie, chyba BP ma taką, jakaś specjalna tj droższa ), no i żółta dla zwykłych zjadaczy chleba
  2. poczytaj: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34812.0.html;highlight=korekcje+wtrysk%C3%B3w po korekcjach można w przybliżeniu określić stan motorowni, a tym samym oszacować przebieg... warto to zrobić żeby np wyeliminować podejrzenia macko
  3. QID jest bardziej do odświeżenia na szybko deski, a NSP odpowiednio ją pielęgnuje. Polecam ten drugi środek - jest rewelacyjny potwierdzam u siebie najpierw porządnie umyłem wszystko wodą z mydłem a później Natural Shine Protectant, efekt malina
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t79698.0.html;highlight=listew
  5. vag nic nie powiedział? sprawdzałeś tylko błędy? czy kąt wtrysku i korekcje na wtryskach też?
  6. dosyć tanio skóra jest dobrej jakości? pytałem u siebie na mieście i 250zł chcieli do tego 80zł mieszek, chciałem jeszcze ręczny ale to już indywidualna sprawa więc myślę że też koło 100zł
  7. Michał odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Kupić? nie, nic Powiedzmy że jestem zawodowo związany z tą firmą :gwizdanie: i chciałem wiedzieć jaką ma opinię
  8. Szejk się znalazł u mnie też tak przy połowie baku już tego nie słychać, widocznie inżynierowie w Dojczlandzie dali du.py w tej sprawie
  9. kierownica jak kierownica, obszyta na nowo i tyle mi się podoba
  10. pewnie masz dużo paliwa w baku? jak trochę wyjeździsz to przestanie mam to samo, ale jakoś się tym nie przejmuję
  11. Michał odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    a macie jakieś opinie o tym sklepie? http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/index.html
  12. dlatego szukałbym przyczyny w paliwie. specyfik LM zalałem niedawno, na próbę. praca silnika poprawiła się praktycznie od razu może też być tak jak mówi spetsnaz , objawy (jeśli się nie mylę)-utrudnione odpalanie na ciepłym silniku vag prawdę Ci powie
  13. oczywiście wszystkie trzy płyty już na stałe zagościły w aucie a żeby nie było OT: http://www.youtube.com/watch?v=f8B4IOeYMbs
  14. pytam bo polski ON jest dość "suchy", pompa i wtryski nie mają odpowiedniego smarowania i stąd twardsza praca silnika... spróbuj zalać jeden z tych preparatów, są tanie i sporo ludzi na forum regularnie ich używa http://www.stp.com.pl/produkty/paliwa.html[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:27_________________________________________________ps. sam na próbę zalałem środek z palety LM i jestem miło zaskoczony http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2098-Dodatek-do-diesla-Diesel-Spulung-Liqui-Moly-2186-Opakowanie-0-5L-.html
  15. jakie paliwo lejesz?
  16. to i ja dam coś od siebie http://www.youtube.com/watch?v=jxQuhywpGbU
  17. Michał odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Powiem ojcu..bo chciał jakiś kołowrotek Shimano jakie Shimano? może coś pomyślimy...
  18. potwierdzam wypowiedzi poprzedników mam zestaw nasadek, grzechotek itd (tylko trochę mniejszy niż Twoje propozycje) i jak przyszło co do czego to nie mogłem odkręcić czy to kolektora, czy kierownicy wyszło na to że musiałem dokupić zestaw porządnych długich imbusów, torxów, zestaw kluczy płasko-oczkowych (tu polecam PROXXONA) bo bez tego nic nie zrobię
  19. w takim razie wymiana, tak jak mówisz
  20. "short to +" znaczy że gdzieś nie masz styku, odepnij wtyczkę, przeczyść, psiknij jakimś środkiem typu kontakt i powinno być ok
  21. Somes jak już się za to brałeś to trza było na awx zamienić :gwizdanie: takie moje zdanie
  22. wiesz, z wyceną będzie ciężko, bo to wszystko będzie robione pokątnie i po znajomości na razie chce zobaczyć jak wyjdzie i czy spełni oczekiwania... Na pewno sie pochwale efektami i jeśli Ci się spodoba, wtedy będziem myślec
  23. znajomy na CNC wytnie mi z blachy sam kołnierz, redukcję mam zamiar zrobić na tokarce i zespawać to razem. Mam długi weekend więc może coś zrobię tylko czekam na kolektor bo nie mam wymiarów...
  24. i wszystko jasne, dzięki na dniach dostanę kolektor od awx i będziem kręcić
  25. spetsnaz a ta uszczelka to pod kolektor afn/avg czy awx?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.