Treść opublikowana przez Michał
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
114 stron czekania na to info:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
no to teraz biały palstidip na felgi i jakieś małe akcenty, tak dla sprawdzenia efektu:whistling:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
- System operacyjny Android
Nie widziałem na żywo, ale ten G2 nie jest głupi:whistling: Ciekawe jak z praktycznością przycisku z tyłu...- [B5 APS] by czorny
chyba supercharczec :grin:- [B5 APS] by czorny
to będzie supercharged 2.8 FWD?? Dej boże tylko proste drogi, bez zakrętów:decayed:- Fotografia - dyskusja ogólna
Ok, dzięki:thumbup1: Właśnie o takie rady mi chodziło:wink: Do tej pory byłem zdecydowany na Nikkora 50mm f/1.8G, albo 35mm f/1.8G, ale wyczaiłem że w cenie nowego nikkora można upolować używaną Sigmę 30mm f/1.4...- Fotografia - dyskusja ogólna
Jako że w temacie do chwalenia się swoimi fotkami nie bardzo można rozmawiać, pomyślałem że warto założyć ten wątek, żeby nie robić tam OT. Będziemy tutaj dyskutować o wszystkim co związane z pstrykaniem, od filtrów i lamp, przez obiektywy, body, statywy do technik i sztuczek jakich używacie:wink: I teraz mam pytanie. Czy warto pchać się w używany obiektyw stałoogniskowy? Na co zwracać uwagę przy ewentualnym zakupie (rzecz jasna oprócz stanu soczewek)?- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
powiedz że żartujesz... nie, czemu? bo są za***iście szpetne:decayed:- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
ależ ma j**any tłoczysko z przodu:shock3:- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
powiedz że żartujesz...- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
- dzwoniacy co pewien czas numer [224609394]
więc tego nie przeskoczysz... ale pewnie im się znudzi skoro cały czas jesteś zajęty:wink:- dzwoniacy co pewien czas numer [224609394]
yyyy... jeszcze raz:decayed: -żeby do Ciebie nie dzwonił dodałeś kontakt do blokowanych -ale dalej dostawałeś sms z powiadomieniem że próbował się dodzwonić? (kiedy dzwoni i jest na liście zablokowanych ma sygnał jakby nr był zajęty) -żeby nie dostawać takich smsów wchodzisz w wiadomości i ustawiasz "zarejestruj jako spam" android power:dancing:- dzwoniacy co pewien czas numer [224609394]
nie będziesz dostawał smsów z powiadomieniem:wink:- dzwoniacy co pewien czas numer [224609394]
Kowi w menu wiadomości przytrzymaj paluchem nr natręta i z menu które Ci się pojawi wybierz "zarejestruj numer jako spam":wink:- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
.- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
oklej je:wink:- [ALL B5] Audi S4
i o to chodzi:thumbup1: ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- folder 10:wink: https://drive.google.com/folderview?id=0B8CArPjWP-zCbnM5dXlZQmFNYW8&usp=sharing- [ALL B5] Audi S4
No jasna sprawa, dwa krzyże to za dużo. Mówiłem raczej o podobnym rozwiązaniu, tyle że jeszcze z rurką po przekątnej z przodu:wink:- B6 by Armi - sesja s.25
już miałem zacząć przeklinać zanim doczytałem to zdanie:grin:- [ALL B5] Audi S4
Dla mnie on robi największą robotę +1:thumbup1: Jeszcze lepiej gdyby tam był X- [ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
jak dojdzie dystans będzie klasa spas:kox: obstawiam MAE:whistling:- [B5 AVG] Moje sreberko:)
dlatego posłuchaj zboczeńców takich jak my i od razu szukaj 18' - System operacyjny Android