Treść opublikowana przez Michał
-
System operacyjny Android
Chodzą słuchy że s6 ma mieć 5,5" qhd [emoji41] by Note2
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Zamienniki na allegro chodzą po pisiont zł
-
[B5 1Z] A4 TDi
- Siłownia
Ogólnie to fejk jak cholera, ale przysłowiowy Andrzej jeden z drugim obejrzy coś takiego, posłucha "pani psycholog" i już karnetu na siłownie dla syna nie kupi...- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
zboczeniec ustrzeliłem jeszcze na starym kółku DSC_3099a by michal_s87, on Flickr- System operacyjny Android
Jeden dzień powinien wytrzymać bez problemu, na noc do ładowania i tyle. Note2 wytrzymuje dwa dni przy umiarkowanym użytkowaniu. by Note2- System operacyjny Android
Teraz mam 720p na 5,5" i pikseli nie widać[emoji41] Gdyby Alpha miała fullHD to by wołali za nią 2k. Jako zwykły szybki telefon myślę że się sprawdzi. Takie upychanie pikseli na siłę to też nie jest dobry pomysł moim zdaniem, nie wiem czy ktoś zobaczy różnicę między fullHD a QHD na ekranie 5,7", ale podzespoły smartfona na pewno odczują taką zmianę. Z tego co wiem np w G3 zdarzały się jakieś tam lagi w animacji właśnie ze względu na wielką rozdzielczość. by Note2- System operacyjny Android
Już nie popadajmy w skrajność 2gb ramu i 8 rdzeni to nie taki słabiak Ale faktycznie dość drogi, myślałem że zmieści się w 1,5k- System operacyjny Android
Najpierw sprawdź czy będziesz się umiał dogadać z androidem LG, bo np mnie drażni kilka rzeczy w ich interfejsie - może jestem fanbojem, ale samsungowy TouchWiz najbardziej mi leży Brałeś pod uwagę Galaxy Alpha?- B6 by Armi - sesja s.25
przyjemne foty fura też mega, jak na krawata oczywiście- 1000 konne Audi A4
- System operacyjny Android
Już? Na jakim telefonie? Ja czekam na 4.4.4... by Note2- [B5 1Z] A4 TDi
ostatnia wygrywa listopad z zamkniętymi oczami... dałeś rowka- [B5 1Z] A4 TDi
fajne foty- System operacyjny Android
Taka ciekawostka jeśli kogoś jarają cyferki, dzisiaj puściliśmy Antutu na Note4 - wynik ponad 48000 Brandowany z Play SM-N910C.- System operacyjny Android
Pablo potwierdzam wszystko co mówiłeś o note4, bawiłem się nim dzisiaj trochę dłużej i jestem zachwycony[emoji41] Do tej pory myślałem że note2 działa płynnie, ma niezły ekran, jasność i kontrast... ale przy bezpośrednim porównaniu widać przepaść, zarówno w optymalizacji, płynności i szybkości uruchamiania apek, jak i w wyświetlaczu. Jasność jest mega, rozdzielczość i kolory zwalają z nóg. Czerń i kąty na takim samym poziomie w n2 i n4, czyli bardzo, bardzo dobre. Na duży plus zasługuje też obudowa, wreszcie samsung wygląda jak telefon z wyższej półki. Ciekawe jak będzie z trwałością tej alu ramki. Miałem się przesiadać na note3, ale zachorowalem na czwórkę[emoji7] by Note2- System operacyjny Android
Nie umywa się [emoji41] Też zachorowalem na czwórkę... by Note2- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Lampki w kabinie zgaszone Jeśli chodzi o świecenie to pierwsze foto przy 6-cio sekundowym czasie naświetlania, latarka led zmiękczona przez zwykłą kartkę (akurat jakaś faktura leżała na tylnej kanapie ). Chociaż i tak to światło nie wyszło zbyt miękkie, widać na dekorze. Drugie to lekko uchylone drzwi garażowe, tak że światło wpadało przez tylną szybę - tyle no i odrobina fotoszopa rzecz jasna- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki Panowie Cylit - nikon d5100, zresztą na flickr masz pełne parametry fotek- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Fura się nie zmienia, jedynie rzeczy eksploatacyjne... za to znalazłem chwilę żeby poćwiczyć pstrykanie w ciemnościach DSC_3353a1 by michal_s87, on Flickr DSC_3343a1 by michal_s87, on Flickr- [B5 1Z] A4 TDi
Nie mam pojęcia jak Ty tym jeździsz, ale jaram się fc**j by Note2- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zaślepka tylnej wycieraczki, na którą czeka 100% osób śledzących ten wątek?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
fajne foto o aucie nie piszę, bo poziom wysoki jak zawsze- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
a ja mam wrażenie, że jednak Sułka stać na więcej...- System operacyjny Android
sensowne wyjście moim zdaniem przesiadka z Note'a na Nokię 4,5" to dwa kroki w tył... BTW swojego będę sprzedawał, nie chcesz? - Siłownia