Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Panowie Detailerzy, mieliście już do czynienia z jakimiś przyzwoitymi odkurzaczami piorącymi? Przejrzałem ofertę Karchera i coś by tam wybrał w rozsądnych pieniądzach. Tylko teraz pytanie: taki odkurzacz sprawdzi się w zwykłym codziennym odkurzaniu na sucho, jako odkurzacz domowy? O odkurzanie na mokro/pranie nie pytam bo pewnie poradzi sobie bez problemu. myślałem o czymś takim, może ktoś używał lub posiada: Kärcher Sp. z o.o. SE 4001 ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- BTW Vario fajnie wyszła ta B5:thumbup1:
  2. obiecuję się za to wziąć, nie sr** ogniem:wink: teraz nie mam kompa chwilowo... ---------- Post dopisany 19-08-2012 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2012 at 09:23 ---------- coś tam ogarnąłem w pierwszym:wink: niebawem będzie jakaś lista z historią zmian. a ostatnio jakoś tak nie mam czasu, ani weny na rezanie chyba się starzeję...
  3. Michał odpowiedział(a) na roae temat w Audi A4 B5
    nie da się takiego kupić, to rzeźba z RS4 b5 i RS4 B7 w polsce chyba tylko SID ma podobny
  4. poczekaj 2-3 tygodnie, wypełniacze się zmyją to i hologramy zobaczysz:decayed:
  5. like it:thumbup1:
  6. dobry srebrny sedan nie jest zły:wink: mody na plus:thumbup1: z ciekawości, przebieg raczej symboliczny, prawda?
  7. aż z ciekawości dzisiaj zmierzyłem:wink: +/- 60:naughty:
  8. :eusathink:hmm, to ile się zejdzie na 16? challenge accepted? żeby zejść tak nisko to trzeba ciąć odboje:wink: w nadkolach też chyba trzeba coś tam wyrezać na wahacze... no ale wtedy...
  9. a serio to 60-61 da się jeszcze w miarę bezstresowo jeździć na co dzień, niżej chyba nie zejdę dla porównania amerykany latają na gwincie i przy 17" mają po 56-57cm:shock3:
  10. kooooozzzzaaaaaa:decayed: mam dobre 0,5cm niżej...
  11. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na jakie koło się czaisz?
  12. mogłoby boleć S1-ka nie należy do elity drogowej zagłębia:decayed:
  13. Gracjan planujesz jaki rant na przyszły sezon?
  14. nie ma tekiej opcji przy 205, nawet przy 215 nie trzeba zależy od gleby:wink: u mnie przy doładowanym aucie czasem z tyłu przytrze... 215/40 8J et33
  15. Zobaczymy co uda się zwojować coś tam wymyślił na nowy rok?
  16. uuuuuuuu no to już ekstraklasa:naughty: gratuluję w wojnie też startujesz?
  17. Wysłałeś zgłoszenie czy przed bramą się ustawiasz?
  18. powtórzę się... piękne foty:kox: mogłeś trochę poczekać aż Ragga ogarnie temat i ustrzelić też coś ze środka:naughty: ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- podrzucę amerykanom:wink:
  19. Potwierdzam, też swego czasu ogarnąłem komorę silnika właśnie Nielsenem:thumbup1:
  20. Będę, w zeszłym roku fury były naprawdę konkretne, mimo że nie jestem fanem golfów:wink: A już nie mówię o Anicie...
  21. Allstars znowu będzie w Chruszczobrodzie? Może też zawitam:naughty:
  22. kierownica i łokieć w jaką fajną skórę z niebieską nicią from Ragga Garage, srebrne elementy radia plstdip'em na próbę i w środku będzie kot:kox:
  23. bogate zdjęcia:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.