Treść opublikowana przez Michał
-
Turbo BRD ZAKUP :(
Prawie miesiąc jeździłem z zamontowanym turbo BRD i wtryskami 0,230 i podczas hamowania bez softu wyszło 146KM i 297Nm, oczywiście z niskich obrotów bieda było jechać - turbo osiągało zadane ciśnienie przy ponad 2,2tys obr. To było główne zadanie Wojtka - poprawić dół, a reszta co się da w miarę bezpiecznie. Po sofcie inne auto, zdecydowanie lepiej jedzie dołem (nie porównuje do seryjnej turbiny, bo to bez sensu), reakcja na gaz bez porównania, więc bez obaw:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nawet nie dużo, a jakość przyzwoita:wink: http://motoallegro.pl/bbs-rc-rs-rm-lm-dekielki-chrom-logo-dowolne-cult-i2267587057.html robią dowolne logo, dowolnej średnicy, a mi zależało żeby były z lustrzanym połyskiem i dali radę poza tym sam zrobiłem projekt, więc to kolejne +5pkt do lansu:decayed: co prawda nigdy nie byłem przekonany do tego typu wynalazków, więc jestem ciekaw co się będzie działo z tym laminatem po jakimś czasie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no to mamy komplet:kox:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dożyliśmy tak pięknych czasów że fajne 16tki wyglądają jak 22ki, mało tego - czasami umieją więcej niż te 22ki:kox:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
będzie, może nawet jeszcze dzisiaj:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
a gdzie jest wątek o białej?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
et33, tył jest idealnie - nic nie trze nawet z doładowanym autem, a felga prawie równo z nadkolem:kox: za to przód mnie drażni bo targa o plastikowe nadkole przy skręcie... dystans 10mm zamiast 15mm załatwiłby pewnie sprawę
-
[B5 1Z] A4 TDi
to zazdroszczę koloru lakieru, aparatu i skilla w fotografowaniu:wallbash:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nowy sticker:kox: i trochę lepsze foto z dalsza:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
za ciemno:thumbdown: ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- ale widzę wreszcie lakier ogarnięty, i like it:kox:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a uwierzysz że nigdzie nie szuram?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dziku dzisiaj dotarła paczka, jak zawsze full profi, dzięki:hi:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
skąd brać powiedz, skąd brać...
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
bym rzekł nawet że jest fpytkę
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
spoko, drugi dzień na nich jeżdżę po cichu liczę na 16-35, no chyba że zadbana 40-stka to też bym nie odmówił
-
[B5 AAH] 2.8 QUATTRO / wiosenna metamorfoza :)
jak rant to i gleba, nie można tego rozdzielić ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- 120pln...
-
[B5 AAH] 2.8 QUATTRO / wiosenna metamorfoza :)
zderzak z tyłu - mistrzostwo:kox: chociaż jego potencjał niszczą lampy... chromu się nie czepiam skoro mówisz, że już jutro go nie będzie podstawa to felga i gleba, moim zdaniem ciekawie by się prezentował tutaj wzór rs6 albo flit five - ogólnie jakieś fajne pięcioramienne masywne koło:wink: (mimo że oklepane) dobrze też by zrobiła polerka lakieru, głupotą byłoby nie pokazać głębi tego koloru generalnie fajnie modzisz, podoba mi się
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
mógłbym wyrzucić dystans, ale nie chce bo et33 fajnie wygląda z przodu:wink: w weekend zobaczę co z tymi nadkolami idzie zrobić ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- taaaaa... Ty i koza, nie ściemniaj:decayed:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
fajnie świszczy:kox: a jak pod obciążeniem? bardzo głośno jest w kabinie? i co było nie tak z dźwiękiem na jednym tłumiku?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
chyba podobnie:eusathink:, leży suka płasko więc mi się podoba ogólnie pokręciłem trochę regulacją sztywności i albo się odzwyczaiłem przez zimę, albo strasznie sztywny się zrobił muszę teraz tylko coś wymyślić z przednimi nadkolami bo przy skręcie zdarza się przytrzeć może na ciepło da radę je jakoś uformować po swojemu... ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- najlepszy akcent z dzisiaj: patrzę a tam dzieci na parkingu robią sobie fotki w odbiciu felg:polew::polew: +5 do lansu:kox:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
też chcę tego posłuchać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
fajnie że się podoba:kox: zmierzyłem odległość błotnik-asfalt i wyszło jakieś 60,5cm
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
siur, podeślij na PW a wieczorem może coś ogarnę
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
żaden problem bro:drunk:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
bra ori, ta co w zeszłym sezonie, tylko muszę ją najpierw wyczyścić a jak leży to nie mierzyłem, wiem że 6cm od końca gwintu do nakrętki na wszystkich amorach