Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianus

  1. kurcze jak dla mnie to foty wygldaja full profi, czekam na wiecej, ladnie
  2. adrianus odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    wkladaj hida, jak masz soczewki i spryski bedzie profi robota, tylko nie przesadzaj z barwa, wrzuc 4300k i bedzie miod malina
  3. załek, jestes mistrzem
  4. hmmm zamontuj dynamo
  5. wiem, ze to mega lamerskie pytanie, ale napiszcie chlopy prosze prostym jezykiem, po co sa potrzebne te rozporki, gorna i dolna? na wiosne bede 1be zmienial na gwint,a chcialbym zeby bylo wszycho cacy to i o rozporkach pomysle skoro potrzebne, tylko do czego? kiedys mialem r19 1,8 16V i tam byla seryjna rozporka-myslalem ze to taki bajer bo skoro ona ma niby jeszcze dodatkowo utwardzac zawias i usztywniac karoserie, to czy nie bedzie tak, ze gwint+rozporki+duza fela/mly profil opony i buda bedzie pekac na spawach napiszcie jasno i rzeczowo o co kaman:)
  6. ostatnio ogladalem jackass 3D, polecam , mega odmóżdżająca rozrywka, raz sie o malo nie porzygałem,ale luz, przez caly prawie film plakalem ze smiechu
  7. ale przystojniak
  8. ostrzezenie? od kogo? urzad dobrego miasta, policja, czy co? nie chce mi sie wierzyc, ze dostales liscik z ostrzezeniami, zamiast mandatu
  9. Andrzeju to sie nie spieniaj i nie denerwuj Załeq-ty to zawsze wiesz o co mi kaman
  10. no to widze ze wiecej audmanikow bedzie mialo ten zestaw yato, juz zamowione, czekam na kurera i jakis kontakt od sprzedawcy
  11. chooopy!!!!!!!! a co Wy na to zeby w przyszla sobote zrobic tzw klubowa wigilje(czyt. najebka w najznamienitszej atmosferze) proponuje boheme jazz club z racji na to ze mozemy tam zjesc przezajebiste nalesniki za 12pln a i browar i reszta trunkow w normalnej cenie dawno nie bylo spota piwnego w pelnym skladzie,a taka imprezka, na zakoczenie roku, sezonu 2010 jestem pewien ze nam sie nalezy
  12. http://www.wykop.pl/link/550681/fail-collection-9/
  13. mayhem gooopolu kup zimowki!!!!!!!!!!!!! :wink4: !!!!!! [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 20:18_________________________________________________
  14. jak chcesz sprzedac po cenie za ktora kupiles to powodzenia :gwizdanie: po prostu mega promocja, sam chyba sobie z avanta sedna wyrezam byleby kupic takie mega okazyjne silowniki pzdr!
  15. dzieki za wyjasnienie a wloty superanckie!
  16. ta z nr3 najfajniejsza:D
  17. mi mikolaj pod choinke przyniesie taki zestaw, mysle ze dobra konfiguracja http://moto.allegro.pl/gratis-zestaw-narzedzi-111cz-1-4-3-8-1-2-yato-3883-i1347933173.html
  18. mineral do 1.8t ?? to moze olej po frytkach zalej
  19. maja rozmach sk***ysyny:/
  20. ciiicho
  21. ooo jaa juz polnoc,a nikt nie podsumowal spotu mroznego: temp -10 obecni pod urnia: -Załeczeq -Czaja77 -Mayhem -Gruby1983 -Maxym83 -Radziuaudia4 -Jose -i ja masta blasta of dizasta adriano czelentano, tam bylem, miod i wino pilem...
  22. no to i my wpadniemy pod uranie
  23. graty za robote wlozona w auto, tylko nurtuje mnie pytanie, czemu obspawales bude punktowo,a nie ciagłym spawem? kolega podobnie wyspawal sobie fure i mowil ze to dla redukcji masy, zbrechtalem go, no bo ile gram moze wazyc metr biezacy spawu
  24. pod realem wlasnie 15min temu policyjne ducato spisywalo jakiegos nissana, polatalem z kumplem 2h ticulcem, na lesnej sie wariaty pozjezdzaly, a ta nowa droga co sie laczy z sikoraka to mega miejscowa do driftu, szeroko, snieznie i pusto
  25. yO! zima zimą, czekam na mikolaja aby mi quattro pod choinke wyrezal a latarnie tfu tfu tfu omijac trzebaa z daleka, chociaz juz dzis 180' zaliczylem podcinajac rekaw na wyslizganym luku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.