Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
Maxym83 dobrze gada, jak lecial przy lidlu na wilczynskiego to na bank zadnej dziury nie czul:D
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/ramka/306854/swietna-gra-z-owieczkami-w-roli-glownej fajna gieroza
-
IO 2010 Vancouver
http://www.milanos.pl/vid-10294-Watts-Zap---The-best-of-Vancouver-2010.html
-
Spoty Olsztyńskie
wiecej spamu, wiecej spamu !!
-
Spoty Olsztyńskie
wszyscy sie smieja, smieje sie i ja !
-
Spoty Olsztyńskie
wiosna blizej, oponki letnie juz neca, ale z kasa poki co za krucho
-
Spoty Olsztyńskie
a4 b5 po lifcie nie ma w gazecie sa za to dwie b6 mts -1399pln bede myslal
-
Spoty Olsztyńskie
yO! kwiatko, narobiles mi wczoraj smaka na gwint sesssessse:P na allegro znalazlem 3 opcje jakis TA za 1100pln, FK za 1300pln i Lowtec za 2000pln jak jeszcze troche pomysle to do wakacji nad jakims sie mocniej zastanowie
-
Strefa Śmiechu
Fail Compilation Nr. 17 (February 2010)
-
Spoty Olsztyńskie
haha, tak czytam i czytam tego nowego aś i patrze,a tu jeszcze jeden kolega z Olsztyna:D Rafał ze swoim srebrnym a6 avant (zapomnialem jego nicka, ten od ktorego Marianb kupil V8) Olsztyn Audi rulez
-
Szwecja - AUDI QUATTRO TEST DRIVE
rewelacyjna akcja takie testowanie, zazdroszcze wrazen! a co do rekorda... nie mam pytan
-
Spoty Olsztyńskie
spoko:D zazdroszcze , hehe, od 7 roku zycia auto swiat czytam i jeszcze mnie nie zaprosili ;(
-
Spoty Olsztyńskie
hehe, to ja mialem jeszcze lepszy powrot ze spotu za Maxymem83, w pewnym momencie to juz tylko celowalem w luke pomiedzy drzewema typem z naprzeciwka [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:45_________________________________________________ stad te Twoje zeszlotygodniowe poszukiwanie auto swiatow?:-> bales sie ze Ci kwiatki i serduszka do zdjecia dokleja
-
Jest ktos kto zajmuje sie dotacjami ?
podlaczam sie do tematu rozszerzajac o kwestie dzialanosci jednoosobowych, niedawno zarejestrowanych, ktore nigdy z zadnych dotacji nie korzystaly?
-
Spoty Olsztyńskie
kolega ze spotu na focie jest razem z blekitna b6 avant auto swiat robil jakis narodowy auto test 2009 i sa opinie użytkowników furaczy
-
Spoty Olsztyńskie
"Dynamika 130-konnego diesla umozliwia sprawne poruszanie sie po drogach przy umiarkowanym spalaniu. Podrozowanie tym autem to sama przyjemnosc." ulalalalala panie Macieju jestem pod wrazeniem powiedz jak sie tam zalapales??
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
hahaha widze Mariano, ze Tico tez na okladce za modela robi- Zatrzymany kierowca Srebrnego Audi A4 wymachiwal mieczem SAMURAJSKIM
kiera s-line, ale siedzenia zwykle, nawet nie pol-kubelki- Spoty Olsztyńskie
a Ty Michal co nie w Novo?? ;p- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
hehe, rozowo to wyglada, ale wydaje mi sie ze trzebaby sporo pocwiczyc, pokopac, zeby zrobic precyzyjne wykopy- [ALL B7] Jakie opony?? 3 propozycje
o T-1R sa same pozytywne opinie, ale zaryzykowalem kiedys i kupilem do toyotu corolli e9 1,6 16V Toyo Proxes4 i bylem z nich przemega zadowolony, nie wiem jak T-1R, ale proxesy4 pomijajac to ze wygladaly kozacko to i jeszcze faktycznie rewelacyjnie kleily sie do suchego asfaltu, a na mokrym, nawet w ulewnym deszczu calkiem dobrze radzily sobie z odprowadzaniem wody, jedyny ich minus, to taki, ze przy wykorzystywaniu ich potencjalu dosc szybko sie scieraja. teraz w audi za namowa kolegi zalozylem nowe yokohamy parady spec2 i rowniez jestem zachwycony, wczesniej mialem continentale contisporty2 lekko zuzyte i byly bardzo slabe w porownaniu z yokohamami. parady sa rewelacyjne jak sie troche rozgrzeja, zimne na mokrym asfalcie szalu nie robia. za to znowu wygladaja mega kox, bardzo malo aut na nich jezdzi- Spoty Olsztyńskie
a praktyki jak wygladaja? ciekawi mnie ten temat- Spoty Olsztyńskie
ale rozgadane towarzycho joł ewrybady - Spoty Olsztyńskie