Treść opublikowana przez pawel1985
-
[ALL] Pasta "Tempo"-czy ktoś tego używał?
ta pasta możesz wypolerować zderzak czy końcówkę wydechu, karoseria to juz szatkowanie lakieru
-
[B5 ADR] Przewód wspomagania
szukaj ori przewodu używki w dobrym stanie, nowy akurat ten łączący magiel z pompa trochę kosztuje,dorabiane przewody to wywalanie kasy w błoto a efekt jest taki -na wolnych obrotach jak skręcałem drżał wąż i straszne buczenie było zwłaszcza w środku
-
[ALL B6] Jaka szerokość paska rozrządu ?
jeśli masz obiekcje ze pasek nie był wymieniany to lepiej wymień na nowy dla świętego spokoju pasek wiele nie kosztuje
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
kolega raczej miał na myśli dolny lewy powszechnie zwany bananem
-
[B5 AHU] Buczenie spod maski
odnośnie buczenia to miałem podobnie, u mnie pomogła wymiana sprzegiełka alternatora, sprawdź napinacz paska wielorowkowego jak pracuje czy nie wpada w jakieś wibracje i stan paska wielorowkowego,przy dłuższej jeździe z padnietym sprzegielkiem napinasz paska wielorowkowego może sie uszkodzić odnośnie kontrolki ładowania tutaj masz watek http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17906.0.html;highlight=kontrolka+ładowania+1z fachowiec
-
[ALL B5] Wymiana czujnika ABS
- [ALL B5] Jakie amortyzatory do tyłu??
odboje i osłony , gazowo olejowe- Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
- [ALL B5] Amortyzatory-stopień zużycia
możesz i jeździć nie spokojnie , tylko po dziurach jeździć wolniej i będzie dobrze- [ALL B5] Amortyzatory-stopień zużycia
wynik jest bardzo dobry, a ile pojeździsz to wszystko zależy jak jeździsz i po jakich drogach- [ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
Polecam NordGlass, ta szybkę mam od 2 lat jak dlamnie absolutnie niczym sie niż rózni w jakości od ori szyby,wytrzymala tej zimy mrozy koło -30, latem temp w środku tez wytrzymuje bez problemu auto bez klimy wiec w upały jest zajebiaszcza parówa w środku auta- [B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
mi juz nie raz sprawdzali mówili ze oj panie dobre a były tak dopie...... z tyłu ze skrzypiały przy szybszym wejściu w zakręt, jak dlamnie w stacjach diagnostycznych za dużo pracuje amatorów a za mało jak to piszecie rzetelnych ludzi- [ALL B5] Porysowane szyby
aleś sie załatwił ta skrobaczka, używaj odmrażaczy a te skrobaczki wywal szkoda szyb- [ALL B5] Problem z wspomaganiem kierownicy?
mrozik robi swoje , mi kiera bardzo opornie chodzi zanim sie płyn dobrze nie rozgrzeje od silnika, nie masz sie czym przejmować jeśli dzień wcześniej było ok jak był mniejszy mróz- [ALL B5] Porysowane uchwyty zamykania drzwi
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t76174.0.html;highlight=malowanie- [B5 AFN] Problem z rysującymi się szybami
pewnie ze nie śmierdzi jest praktycznie bezzapachowy, owszem może tam potem tłuściejsza plamkę zostawiać na szybie ale to tylko na początku potem juz ok- [B5 AFN] Problem z rysującymi się szybami
polecam silikon w sprayu np taki http://moto.allegro.pl/item890944586_k2_sil_czysty_silikon_w_sprayu_k2_mapa_300_ml_hit.html- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
co do febiego to jeśli chodzi o wahacze to rewelacji nie ma może i są lepsze niż ms ale cena jest 2 razy droższa wiec wolałbym juz dopłacić do lema myśląc o febi- [B5 AHU] Czy Silnik AHU posiada dwumas?
automaty nie posiadają dwumasa- [B5 AHU] Sprzęgło dzwonienie
fabrycznie to chyba idzie Luka ale pewności nie mam- [B5 ADP] Przeskoki na kierownicy
to wina maglownicy jak na gwarancji to do reklamacji- [B5 AHU] Sprzęgło dzwonienie
bardziej bym stawiał na łożysko oporowe,a jak sprzęgło bierze przy ruszaniu normalnie nie szarpie?- [B5 ADP] Wymiana amortyzatorów przednich
zwykłe klucze, do ściągnięcia sprężyny będzie potrzebny ściągacz, przejrzyj kila fotek z tego wątku na pewno sie przyda http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10195.0.html;highlight=mcpersona- [B5 AHU] Jaki płyn do chłodnicy
nie musi być aso audi, może być skody czy seata tam tez maja w sprzedaży g12++, ale na dolewkę lej tego parkinsona jest ok- [B5 AHU] Jaki płyn do chłodnicy
możesz i lać tego prestona ja tez sobie go dolewalem i nic tam sie nie dzieje i nic nie zamarza - [ALL B5] Jakie amortyzatory do tyłu??