Treść opublikowana przez pawel1985
-
[B5 AFN] Prosze o pomoc
2 kartka to z ustawienia zbieżności
-
Immobilizer
a gdy odpalam zaraz po włożeni to przeważnie w zimę jest problem odpala i po 2,3 sek. gaśnie, udaje się dopiero za 3, 4 próbą. jeśli lampka imo miga i nie zgaśnie, to nie dziwne ze ci gaśnie po 2,3 sekundach po odpaleniu
-
[B5 AHU] Jakie drązki kierownicze
najlepsze są lemfordera ale cena jest droższa, ja jezdze na końcówkach febi i naprawdę dają rade a cena jest sporo mniejsza niż lemfordera
-
[ALL] Jakie są objawy pękniętej sprężyny??
zależy w jakim miejscu pękła sprężyna
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ach te podlaskie mrozy , jak aku slaby to rozrusznik troszkę słabiej kreci, po podpięciu kabli kreci normalnie i pali normalnie, świeczki grzeje raz, po prostu większy mrozik i akumulator daje pupy co tu magikować heh
-
[B5 AHU] "Sztywne" wspomaganie
mam podobne objawy na zimnym lepiej chodzi na ciepłym trochę bardziej tego ale nie jest źle, tez myślałem ze to wina padającej pompy,bo jak kręciłem kiera to było lekkie buczenie ale problem leżał w sprzegiełku alternatora, ale wcześniej kupiłem pompę zf i nie było zmiany na lepsze wiec w twoim przypadku ja bym sie nie pakowal w nie potrzebne koszta chyba ze masz możliwość pojeżdżenia na tej pompie i w razie czego możliwości zwrotu
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
A na jakim oleju jeździsz? Po prostu silnik stawia bardzo duży opór podczas kręcenia i rozrusznik nie daje rady. Ja bym na Twoim miejscu dał sie na spokój juz w tym roku podobno nie bedzie juz tak dużych mrozów a na przyszły rok kupisz jesienia nówkę. Jakiej firmy masz aku i o jakich parametrach? motul 6100, aku 80 ah a firma akumulatora jakaś zupełnie nie znana arktis czy takie cos, dziś zapalił pięknie mniejszy mróz i nie ma problemu
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
witam ja to juz generalnie nie wiem co mam robić szukac nowego akumulatora czy jeździć na tym co mam w sumie autem jeżdżę od 4 lat a akumulator grom tam wie ile ma lat jak jest te - 14 czy - 15 to jeszcze zapali, jak w nocy złapie ponad -20 to rano zachodzę i pupa zakręci ale nie ma siły odpalić zostaje tylko rozruch z kabli i wtedy znowu śmigam i odpalam bez problemu ale jak w nocy znowu ponad minus 20 znowu to samo
-
[B5 AHU] Pomoc w doborze sprzęgła
lepiej wstawić cos porządnego bo chyba nie chcesz za jakiś czas kupować kolejnego sprzęgła i po raz kolejny płacić za wymianę, ja polecam zestaw Luka płaciłem jakieś 750 zł
-
[ALL B5] Wahacz dolny
może to być przyczyna tego pukania, wahacz do wymiany albo jak kto woli regeneracji
- [B5 AHU] Jaki przegub
-
[B5 AHU] Jakie zawieszenie do A4 97
kolego a po co ci allegro skoro masz dobrych sprzedawców na tym forum, ceny maja dobre a jakość części 1 klasa, na allegro to tylko bubel można kupić a tu masz przynajmniej pewność
-
[B5 AHU] Brak dwumasa w tym silniku - problemy
tak jest w AHU ze od jakiegoś rocznika wkładali dwumasa ale nie były to lata produkcji 95, 96,97 chyba ze ktoś sobie go sam dolozyl, w 99 roku raczej juz jest ale czy był juz od 98 roku, zdejmiesz skrzynie to sie dowiesz
-
[ALL B5] Lampy do A4 98r
za ta kasę co wywaliłeś w blotko mogłeś kupić zespolone depo bez porównania do tego co kupiłeś http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html
-
[ALL B5] Lampy do A4 98r
wywal te lampy bo to największe hu..... jakie mogłeś kupić
-
[ALL B5] Wgniecenie na tylnym zderzaku. Jaka cena naprawy ?
kup sobie 2 zderzak używany można wyrwać w dobrej kasie malnij pod kolor a może nawet znajdziesz pod kolor własnego auta
-
Który przegub do wymiany? A4 B5
pawel1985 kto ci takich rzeczy naopowiadał?? nikt mi nie musiał opowiadać wymienia sie uszkodzony, a zapobiegawczo to można polowe części w samochodzie wymienić tylko pytanie po co
-
Który przegub do wymiany? A4 B5
wymienia sie tylko uszkodzony przegub, w twoim przypadku tak jak piszą przedmówcy prawy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
wystarcza końcówki febi cena około 140zł , ja na takim zestawie jeżdżę rok czyli wahacze ms i końcówki febi i ponad rok po marnych miejskich drogach i dają rade
-
[B5 AFN] Jazda bez wspomagania??
możesz jeździć tylko pilnuj stanu płynu bo zatrzesz pompę wspomagania
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
tez stwierdzam ze mot -gum nie są złe przelatały dwa sezony letnio zimowe i dalej dają rade, tylko zaczepy mi sie troszkę obluzowały i czasem ramie wycieraczki wypada
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
polecam kolegę oliwka doszła, przesyłka expresowa
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
końcówki drążków tez są bardzo dobre febiego moje przetrwały 2 zestawy wahaczy i dalej nic z nimi sie nie dzieje wiec polecam febi, a cena jednak lżejsza niż LMO
-
[B5 ALL] Wytarta kierownica
takie wytarcie nie występuje po takim przebiegu, chyba ze ktoś ma dłonie z papieru ściernego
-
[B5 AHH] Problem z kontrolką od temp wody
temp zbadaj na vagu czy ci sie nie przegrzewa nie patrz tylko na blacie bo to mało dokładne wskazanie