Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to rusz tylek przyjedz i organizuj akcje a nie zacieszasz szkoda czasu bo i tak wyjdzie jak zwykle, nagle się okaże że wszyscy są zajęci albo im się nie chce itp.A tak wogóle to są władniejsi ode mnie ja jestem tylko użytkownikiem więc nie jestem godzien
  2. prawdopodobnie tak ale niech ktoś potwierdzi dla pewności
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panton teoretycznie masz rację ale znając życie to wiesz jak to się skończy
  4. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    git.... :polew: :polew: http://wiadomosci.wp.pl/title,Popularne-polskie-serwisy-znikaja-na-24-godziny,wid,14191068,wiadomosc.html?ticaid=1dcae&_ticrsn=3 :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: Jednak blokowali w łodzi i to moją zaprzyjaźnioną stacje :polew: http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,11019999,Protest_kierowcow_wscieklych_na_ceny_paliw__ZDJECIA_.html :good:
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panie Sebek zrobiłbyś porządek z tymi śmieciami w nagłówku bo już prawie pół strony zajmują zamieść to w dziale ogłoszeń może i zapodaj linka by nie śmiecić na połowę strony no i te ważne wątki o sponsoringu chyba już nieaktualne chyba że się mylę to sorry :gwizdanie:
  6. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    git.... :polew: :polew: http://wiadomosci.wp.pl/title,Popularne-polskie-serwisy-znikaja-na-24-godziny,wid,14191068,wiadomosc.html?ticaid=1dcae&_ticrsn=3
  7. dokładnie tak jest niestety
  8. Było już parę razy opisywane na forum więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem czy to coś pomoże ale wiem że najbardziej w d*pę dostaną niczemu winni pracownicy stacji zarabiający 1500 PLN
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wraca cenzura . To pewnie dopiero początek. Jeszcze nie widziałem takiej arogancji władzy jak prezentowana przez tę obecną. Wystarczy popatrzeć na Ustawę refundacyjną, która nie uwzględniła żadnych głosów sprzeciwu i teraz wszyscy jesteśmy w czarnej duupie, ale ACTA to sprawa szersza i bardziej niebezpieczna, to uderzenie nie tylko w wolności osobiste, ale także w przedsiębiorczość ludzi. Macie k**wa swoje PO :ranting1: Dobranoc
  11. Dziś w LDZ w okolicy ul.Klonowej namierzony srebrny Avant B6 nr WGM-CTXX w rameczkach klubowych
  12. Może odpowiem wkłady lusterek przedlift i polift różnią się wielkością , kształtem i tym że poliftowe mają w sobie czujnik (termostat) bimetaliczny który załącza-steruje grzaniem mat lusterka
  13. chriss odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Ekodiesel to normalny diesel z dodatkiem bio coś około 20%a naturalny to w 100% z tego co rośnie na polu czyli Bio-100 [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 23:05_________________________________________________Kiedyś na forum był podobny wątek i ktoś opublikował takie oświadczenie Audi w sprawie Biodiesla: "W pojazdach Audi z datą produkcji wcześniejszą niż wrzesień 1995 r. w sprawie stosowania biodiesla paliwa, trzeba się skontaktować z producentem. Wszystkie Audi od września 1995 do grudnia 2002 r. TDI produkowanych modeli z serii A2, A3, A4 Cabriolet, A4, A6 i A8 są przystosowane do paliwa biodiesel z DIN EN 14214. Model Audi A4 produkcji od listopada 2004 r. nie jest dopuszczone do paliwa biodiesel. Dla wszystkich innych pojazdów Audi z datą produkcji od styczniu 2003 r."
  14. chriss odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Też słyszałem ze silnik chodzi bardziej miękko.Instrukcja mówi że można spokojnie latać na naturalnym oleju napędowym BIO ale różnica w cenie jest za mała by się to opłacało
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale wyszła mozaika z tego spamowania
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: a jak mam miec potrzebe Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: a jak mam miec potrzebe wtedy zniknął by problem czytania PW to do Admina musisz zglosic ze chesz szafe bo nie umiewsz czytac :polew: :polew: tu nie chodzi o umiejętność mojego czytania tylko twojego pisania [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:07_________________________________________________dobra bo znowu się poskarżysz ze sie czepiam
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: a jak mam miec potrzebe Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: a jak mam miec potrzebe wtedy zniknął by problem czytania PW
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew:
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobry pomysł z tą szafą :polew:
  20. chriss odpowiedział(a) na Pandzior temat w Audi
    zdaje się że w 1.8T BFB ale niech ktoś potwierdzi w A4 B6-B7
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ty ostatnio o wszystko jestes zazdrosny widze [br] :>
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: ostatnio pozwoliłem sobie zauważyć ze co niektórzy bez Seby to nie mogą żyć :polew:
  23. Dobra robota
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teraz Klysiu jest w jednej druzynie to trzeba uwazac co sie mowi na rozowych dokładnie :polew: kole w oczki :tongue4: chyba ten majtkowy kolor :polew:
  25. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teraz Klysiu jest w jednej druzynie to trzeba uwazac co sie mowi na rozowych dokładnie :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.