Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na rafal78s temat w 1.9TDI
    Jak nie masz problemów z odpalaniem to po co ruszać [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:03_________________________________________________A jak już wymieniać to tylko Beru
  2. Ja leje zima-lato SONAXa jak dla mnie rewelacja tylko cena mogła by być niższa [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:44_________________________________________________Ps. Jeżeli kupujecie płyn na stacji paliw szczególnie Orlen zawsze sprawdzajcie plomby na nakrętkach
  3. Myślę że bardzo ciekawy i pouczający artykuł,dużo wyjaśni co niektórym użytkownikom aut
  4. Ciekawy mod z tymi spryskami,sam jestem ciekaw co z tego wyniknie
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pod dywan Kasiu pod dywan [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 12:21_________________________________________________też się bede musiał w końcu za to wziąć :gwizdanie:
  6. No to właśnie już mamy taki przypadek bo kolega mariuszzgierz zakupił właśnie taki oryginalny w ASO no i nawet 70 chyba nie trzymał
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba odpuścił mi wczoraj tylny sprysk :dance:
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a może na zieloną herbatę
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  10. z tego co pamiętam to kanał 49 to temp płynu chłodzącego - powinna być 90°C - a na 51 masz temp bloku chyba. A tu masz pięknie opisane co i jak-szukaj termostat oraz G2/G62 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0
  11. Temperaturę sprawdzamy na kanale 49. A jeżeli chodzi o wskazówki to u mnie zachowują sie normalnie.Może macie coś z tymi licznikami ale proponuje najpierw posprawdzać czujniki temperatury Vagiem
  12. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jak powinno? bo np słyszałem i zawsze tak robiłem że diesla nie można przeciągać za bardzo jak jest zimny? dlatego zawsze staram sie gdzies do 2500 ja przez jakieś 4 5 km kręcę tylko do 2000 - aby troszkę złapał temp. (dodatkowo szkoda troszkę turbinki jak jest zimna) też tak sie staram robić :good:
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u mnie średnio po około 10 km
  14. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja dzisiaj swojego testowałem to tak waha się pomiędzy 78-85*C a na blacie też stoi w pionie
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario reklamuj niech kasiorę oddają taż sie ciesze
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bandyci [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 20:45_________________________________________________ci normalni i nie no i z różkami też :polew:
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    znowu męczysz żula Kimi
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystkim
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem ale była jazda dopiero 20 km pod Opocznem ujrzałem czarny asfalt w Piotrkowie tak ruszałem ze świateł że nie zdążyłem wjechać bo znowu zaświeciło się czerwone -normalnie sam lód [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 22:53_________________________________________________Bartek 1605 słyszałem ze latałeś bokami po rondzie Inwalidów
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario 225/45 R17
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:37_________________________________________________no to co spot dziś pod Tulipanem może się jeszcze załapie
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja na godzinke musze wyjść pomyślcie czy dziś pocimy sie czy jak
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem czy przypadkiem nie mam walniętego czujnika od temp. cieczy chłodzącej i chciałem zobaczyć jakie są wskazania temp. podczas jazdy - dziwne rzeczy mi się dzieją :wallbash: Siemanko klysiu podłączyć sie zawsze możemy[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 12:25_________________________________________________ Prezes
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 12:05_________________________________________________po co chcesz sie pod kompa podpinać
  25. Myślę że to jest jakiś problem z hamulcami może uszkodzony system ABS czy regulator siły hamowania dobrze by było podłączyć Vaga i sprawdzić co pokaże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.