Treść opublikowana przez jaca.13
-
Spoty Kościerzyna
właśnie z noclegiem trzeba pomyśleć i jakimś oświetleniem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki ludziska za ognicho, dopiero zlądowałem na chate
-
Spoty Kościerzyna
tak jest Fazy Wy organizujecie --- My dajemy prowiant
-
[B6 AVF] Kierownica trójramienna z A3 do A4 ?
myśle że będzie pasowała do A4
-
[B6 AWX] Potrzebny kod do radia
myślę że w każdym poważnym warsztacie montującym radia do aut bez problemu wprowadzą Ci nowy kod ale to koszt ok.50 zł.
-
[B5 ALG] Co myślicie o tych obrysówkach ?
właśnie obrysów-ki pasują do TIRÓW I CZOŁGÓW
-
Polecane opony letnie
polecam Ci oponki DUNLOP SP SPORT 9000 rozmiar 205/55R16 cena ok. 329zł, miałem takie w passacie i byłem BARDZO zadowolony :> to naprawdę rewelacyjne gumy !!!
-
[ALL B7] Mam problem z kupnem opon
Ja mam 235/45/17 i takie właśnie doradzam
-
[B5 AGB] Zmiana felunku z 17" na 19" w S4 B5, co myślicie? :-)
nr 1 są GIT
-
[ALL B5] Które felgi - pomóżcie
zagłosowałem na daytona Silver,myślę że zrobią najlepsze wrażenie![br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 13:39_________________________________________________podzielam zdanie kolegi Yelo !
-
[ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?
te co masz są GIT
-
[ALL B5] Pioneer vs JVC vs Clarion
ja brałbym pionka,jako sprzęt samochodowy jest niezawodny i bardzo ładnie gra!
-
Spoty Kościerzyna
my z Tomkiem przywieziemy prowiant i piwko a na miejscu się rozliczymy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lodówa wejdz na spoty w Kościerzynie i tam się wszystkiego dowiesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko Resztek zdarza się
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek a Ty o kiełbaskach pamiętaj !!! aaaaa Mydło worek kartofli obiecałeś [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 23:08_________________________________________________pierwszy chętny :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no my z Tomkiem bawimy się na weselu więc odpadamy
-
[B6 Cabrio] zmiana przodu na duży grill
no też ciekawy jak to wyszło
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Piero a tak w nawiasie to może wpadaj do nas na spota w każdą środę o 20,tam prawie zawsze jest ktos z vagiem i póżniej w podobnych przypadkach przedzwonisz sobie do któregoś z kolegów i pewnie dużo szybciej sie dogadasz
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Piero pogadaj z OLO_GDA on ma vaga i napewno chętnie Ci pomoże
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
umówiliśmy się na stacji w Żukowie o 17.30 i stamtąd ruszamy na Kościerzynę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
więc szykuj się na nastepną sobotę (oczywiście jeśli Gili nas nie wywali)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bieniek pomyśl coś i wpadnij do nas przecież miałeś tak zrobić !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
więc teraz jak już wiesz przyszykuj jakieś fajne miejsce na ognicho a prowiant juz my przywieziemy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gili w sobotę wpadamy do Ciebie na spota a chwilkę później palimy ognisko pieczemy kiełbaski i pijemy piwko (też u Ciebie)