Treść opublikowana przez Tom A4
-
RNS-E i dodatkowy wzmacniacz
Wejście AUX Line IN AUDI BMW OPEL SEAT SKODA VW (4077487791) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
A4 B5 Navi RNS-E
Ten temat ci sporo wyjaśni ja mam u siebie rns-e i podłączene jest możliwe bez większych problemów. http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/nawigacja-rns-e-7428/
-
[INNE] Radio Concert problem z kodem
Dokładnie krecisko i sam jesteś frajer.
-
Chorus 2 pod skrzynie+ wzmacniacz sygnał
Tutaj co jest
-
RNS D komunikacja i prawidlowe podlaczenie CAN czy linia K
Dokładnie tak jak napisałeś.
-
RNS D komunikacja i prawidlowe podlaczenie CAN czy linia K
Mam rns-e w swoim aucie i nie wzbudza go zaden moduł komfortu, a impuls can z zegarów i taka sama sytuacja jest w rns-d to po pierwsze can w tej navi potrzebny jest tylko do komunikacji tmc/rns-d i wyświetlania na fis. Wzbudzanie wentylatora sterowane jest termowłącznikiem i włącza się w momencie przegrzania, a nie uzyskania wysokiej temperatury wentylator startuje przy wzbudzeniu navi. Jeśli np masz wysoką temperature w aucie to wentylator nie działa cały czas tylko w momencie startu navi , wychłodzi navi i się wyłączy taka sama sytuacja ma miejsce w momencie wyłączenia navi, wychładzanie , uśpienie i wyłaczenie navi wentylator nigdy nie działa jak auto jest zamknięte więc jakie wyczerpywanie aku. Wyjmij navi podłącz na stole i sam zobaczysz.
-
RNS D komunikacja i prawidlowe podlaczenie CAN czy linia K
Nie jedno RNS-d miałem i wiem jak działa wentylator jeżeli nie ma can działa tak jak napisałem nie ma żadnego wychładzania. Może masz rns-e a nie rns-d tam jest wzbudzenie navi.
-
co to za kostka?
Nie jestem pewien ale chodzi tu chyba o uklad odpowietrzajacy zbiornik paliwa i dlatego tak dziwnie czasem terkocze.... Dokładnie jest tam jeszcze po drodze filtr węglowy
-
co to za kostka?
tak ma terkotać jest to zawór
-
RNS D komunikacja i prawidlowe podlaczenie CAN czy linia K
1 Sygnał can nie jest potrzebny 2 Komunikatu o braku tunera TMC nie wyłączysz bo poprostu się nie da. 3 Linie k możesz pociągnąć bezposrednio z gniazda diagnostycznego ( wpinasz się w istniejącą instalacje). 4 Sygnał gala musisz podpiąć z sygnału abs ale w/g mnie powinieneś go mieć w standardzie w kostce iso. Wentylator w rns-d jest włączany przez termowłącznik czyli jak navi się nadmiernie nagrzeje to z automatu startuje wentylator. Nie ma takiej możliwości aby wentylator pracował non stop bo nawi sama nim steruje i pracuje on wyłącznie wtedy gdy navi jest uruchomiona.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jeśli masz zmienione na kanale 97 na Downgrade i 650 nie rusza to kiepski soft lub coś wysypało się przy dekodowaniu navi.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie ma znaczenia jakie źródło jest ustawione płyta z softem musi wystartować , nie spotkałem się z taką sytuacją. Sprawdź czy na kanale 97 nic się nie zmieniło może masz kiepski soft i coś wysypał przy robieniu downgrade. ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- .Nie. Spolszczenie to spolszczenie, a mapa to mapa.
-
RNS D komunikacja i prawidlowe podlaczenie CAN czy linia K
Kodowanie w liczniku i navi prawidłowe? Bez sygnału gala navi nigdy nie bedzie pracowała poprawnie. Komunikacja vaga z rns-d odbywa się po linii k, a nie po can.
-
Brak połączenia z autem !
po obd to byle g...o lata ori fejs 1760zł
-
Brak połączenia z autem !
vcds ori czy chiński szajs ? Jak to drugie to odpowiedź już masz.
-
Problem ze zmieniarka cd - pisk podczas odtwarzania.
Nie wiem jaki kozt moze być naprawy tej zmieniarki nie wiadomo co jest tam uszkodzone. Jeśli masz zamiar aktualizować soft i wgrywać pl menu to zmieniarka musi być 100% sprawna bo jeśli w trakcie ładowania softu się wyłączy to koszt naprawy będzie spory.
-
Blaupunkt Navigation Plus - włożenie płyty z mapami PROBLEM
Możesz sam dłubać i próbować naprawić lub zanieść do elektronika w twojej okolicy lub wysłać do mnie mogę zerknąć do tego napędu.
-
Problem ze zmieniarka cd - pisk podczas odtwarzania.
poczytaj o component prtection, usterka twojej zmieniarki jest mechaniczna , nie softowa
-
Problem ze zmieniarka cd - pisk podczas odtwarzania.
nie w tym roczniku
-
Problem ze zmieniarka cd - pisk podczas odtwarzania.
pisk mechaniczny czy pisk który przypomina palenie się czegoś ? Czym czyściłeś soczewkę?
-
Blaupunkt Navigation Plus - włożenie płyty z mapami PROBLEM
Szarpiąc na siłe uszkodzisz mechanizm nie wciskaj jej na siłe połamiesz prowadnice. Jest to usterka mechanizmu lub jak czasami się zdarza uszkodzenie elektroniki napędu.
-
Komunikat na RNS D
jeśli nie masz tunera to komunikatu nie wyłączysz
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no tego właśnie nie wiemy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Niekoniecznie jest to wina taśmy. Skoro mryga i zmienia częstotliwość to najprawdopodobniej elektronika lcd to dość częsta przypadłość starszych modeli rns-e
-
Woda w schowku bagażnika prawa strona SEDAN
uszczelka klapy ok , zaślepki gumowe ? może ciśnienie wiatru było tak spore że wdmuchało wode pod uszczelke