Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mily

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mily

  1. Ja mam Audi 100 i A4 i w żadnej nie słyszę przeciągów. W pasku były ale drzwi się podregullwało i jest ok, ale ma tragicznie wyprofilowany tył, tzn. jak się odsunie szybkę to powietrze tak dziwnie "bije" po uszach (jak by się gdzieś z tyłu na szybie odbijało i wracało z podwójną siła), w sensie wytwarza się taki dziwny dźwięk, a w Audi jest tylko świst powietrza przy otwartej szybie. Na szczęście w pasku jest klima więc szyb się praktycznie nie otwiera.
  2. On ma tak że rozgrzewa się ww zimie ok 30 minut. Dostaje 90 stopni i tak już zostaje. Teraz w lecie rozgrzewa się po ok 10 km ale też dochodzi do 90 stopni i trzyma. Jak to działa?? On ma włączyć się żeby załączyć duży obieg, czy odwrotnie żeby wyłączyć duży obieg?? Te temperatury na zimnym silniku (z logów) powinny być taie same (dwie ostatnie kolumny)??[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:40_________________________________________________Kurcze narysowałby mi ktoś schemat taki jedno-kreskowy obiegu dużego i małego?? Z uwzględnieniema zbiorniczka wyrównawczego silnika, chłodnicy termostatu i czujkików temperatury (tych czujników co bada Vag w załączonych logach w pierwszej wiadomości). Bo nie bardzo moge to zakumać, skoro jeden czujnik jest przed termostatem a drugi za termostatem i obieg na początku ma być zamknięty (bo jest mały) to przecież temperatury będą się różnić, przy włączonym dużym obiegu powinny być takie same (czyli za termostatem i przed).
  3. Co Ty gadasz?? To chyba jechałeś audi od Turka. Ja mam paska (99) i A4(97). Passek jest dużo głośniejszy (o 5 db przy 120 km/h) i są przeciągi dużo głośniejsze niż w Audi. Może w tym audi co jechałeś masz drzwi opuszczone od kierowcy albo pasażera, też częsta przypadlość, kwestia wyregulowania.
  4. Kod jest pewnie do immo, ale 5 cyfrowy?? Może jakiś do alarmu (kod pilota) szybciej, tak czy inaczej nie podawaj go publicznie na forum, bo on jest pewnie od zabezpieczenia jakiegoś.
  5. Znaczy nie masz kodu. To jest inny przypadek. Są kalkulatory w internecie które potrafią rozszyfrować kod, jednak nie zawsze to działa. Najlepiej w celu rozkodowania podjedź do najbliższego elektronika z car audio i Ci poda kod jaki powinien być, koszt usługi to ok 30-50 zl.[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 11:42_________________________________________________PS. Albo podaj jakie radio i jaki numer seyjny może się cos uda zrobić.
  6. Aa klamka jeszcze, chodzi mi o pękającą sprężynkę. Ale ja uważam że wyciszenie nie jest jakieś kiepskie, ostatnio mierzyłem przy 90 km/h to było cos ok 65dB (pomiar mało dokładny, bo z telefonu), ale jest naprawdę cicho, ciszej jak w passacie (bo paska tez mam). Jak się jedzie po dziurach to może te stuki są za głośne, ale to tylko to.
  7. Zawieszenie króre właśnie będę robił, te wahacze to totalna porażka. Mało wytrzymałe i jeszcze do tego za wysoka cena. Ja Audi 100 jechałem po szutrowej drodze 120km/h i nic się nie stało, po Łodzi jeździłem 4 lata i też wytrzymało, a A4 pojeździłem 6 miesięcy i po zawieszeniu. Zdecydowanie za małe auto (wcześniej jeździłem 6-cio metrową limuzyną), jak dla mnie. No i plastiki do których jest przyklejona mata, w A 100 miałem ją przyklejoną do sklejki (teraz już chyba nie ma auta tak skonstruowanego), co w rezultacie niwelowało skrzypienia i inne takie. Jestem elektrotechnikiem, a moim hobby są komputery i właśnie się bawię VAG-iem i tu na wielki plus, za***iste to jest. W A 100 robiłem wszystko za pomocą młotka i przecinaka, a Tu sobie siadam wygodnie Vag-uje i już wiem co jest. SUPER.
  8. mily odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Się ciesz, że nie zadzwonił po kolegów, w między czasie
  9. ok to dorzucę za tydzień jak będę robił statyczne i dynamiczne logi na rozgrzanym silniku.
  10. Czyli co, do wymiany termostat?? Już nie robić logów na rozgrzanym silniku??
  11. Witam!! Mam coś nie tak z ogrzewaniem, bardzo długo się nagrzewa w zimie (ok 30 minut). Właściciel twierdził że wymieniał termostat, zrobiłem więc logi statyczne (tak jak opisano w diagnostyce VAG) i chciałbym się dowiedzieć czy jest ok czy nie bardzo. PS Miałem zasyfiony cały układ i może tu jest problem. Już czyściłem 3-4 razy, teraz chociaż płyn jest czysty, ale nagrzewnica może być zasyfiona i nie oddawać ciepła tak jak powinna.
  12. Pietro okazał się uczciwy, oddał kase wczoraj chyba wszystkim , czyli po 3 miesiącach. Ważne że kasa już jest na kontach. Może w tym przypadku też tak będzie, czego Wam życzę.
  13. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Ja wiem że jest wszystko ładnie opisane ale trzeba jeszcze znać terminologię żeby załapać co jest co. Nie mogę się połapać w strukturze programu, a więc jak by ktoś miał wiedzę na temat programu i mógł mi pokazać na przykładach co gdzie jest i jak się nim obsługiwać będę wdzięczy. Oczywiście piwko gratis
  14. Ale przekręt. Zmieni nick i wejdzie pod inną nazwą. Trzeba go jakoś ud***ć.
  15. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Hej, a zna się ktoś na logowaniu autek??[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 14:53_________________________________________________Źle się chyba wyraziłem Vag-owaniu autek
  16. Nie ważne chciałbym tylko swoją kasę odzyskać jak każdy oszukany. Jednak Pietro zrobił to na dużą skalę, od 2-3 miesięcy tylko obiecuje że kasę prześle i na tym się kończy. Podobno kilka osób juz dostało zwrot, ja jeszcze nie i jestem w tej większości która nie dostała.
  17. No dobra z okolic Warszawy
  18. Nie pomógł nadal czekamy, ale juz nie na ramki a na kase.[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 14:04_________________________________________________Zreszta też koleś z Wawy nas zrobił w h..
  19. Jeżeli alarm zazbraja się kluczykiem to możesz kupić samą centralkę (ok 50 zl) z takim pilotem scyzorykiem. Wtedy podłączając się w odpowiedni obwód bęzdzie uzbrajał się i alarm ori.
  20. Ja miałem to samo z lewej strony. Zpsiukałem wszystko WD40 (amortyzator i wahacze) i przestało (tylko teraz mi z prawej skrzypi ).
  21. Ja stawiam na szczotki, występuje na nich spadek napięcia (już się kończą) i dopuki nie dodasz gazu to napięcie jest poprostu mniejsze.
  22. Ale o czymś zapomnieliście, są to sporadyczne przypadki bo akumulator został nieprawidłowo odłączony. Przy odłączaniu najpierw odłączamy minus później plus Przy podłączaniu najpierw plus potem minus. Kolejność jest ważna, jak odwrotnie się zrobi może ulec zablokowaniu alarm immo czy ecu i to są te przypadki.
  23. No tak ale jak zrobisz autko i przedstawisz fakturki za naprawę "powinni" zwrócić Ci koszty naprawy na podstawie tych faktur. Znam osoby które w ten sposób za darmo tuningowały auta, tzn jak rozbili przód to wkładali wszystkie uszkodzone części stuningowane i im zwracali (trochę pogadali ale zwrócili)
  24. He a ja mam Passata B5 i Audi A4 też B5. Audi moje, Passat taty, ale bierze się tego co akurat wyprowadzony , czyli jak ja potrzebuję to jest zawsze wyprowadzony passat hehe. W każdym razie ja wybieram Audi A4, jest przyjemniejsze (w sensie płynie się nim po drodze) w jeździe przeszkadza tylko ten silnik ciut za mały (90km w 1,9tdi). Passat jest mocniejszy (115 czy tam 116 km na 1,9 tdi) i tu jest fajniejsza frajda z jazdy zwłaszcza podczas wyprzedzania. Ale w dalekie podróże wybieram Audi (przydała by się przekładka silników z paska do audi).[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:40_________________________________________________ CC mi też się podoba ale z zewnątrz, w środku zj**... Natomiast poprzednia wersja (czytaj nie CC tylko zwykła), mi się bardzo podoba, ale porównując z Audi B7 wybieram Audi (jest ładniejsze z tym trapezem i w środku też zostawia paska)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.