Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Stukanie przy hamowaniu
Klocek nie lata luźno w jarzmie ?
-
Spoty Katowice i okolice
dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego... w Bytomiu znajdziesz: knajpy: Jazz, Kronika, jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza, klimatyczny pub "9" na rycerskiej albo kawiarnia - suplement :gwizdanie: och, dorosły, dorosły :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Z powodu mnie możesz dziewczynę zabrać do Hiltona...
-
Spoty Katowice i okolice
Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje. Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości
-
Spoty Katowice i okolice
Agora, Plejada...
-
B5 AEB] Czujnik ciśnienia oleju zapala się przy zjeżdzaniu ze wzniesienia
U znajomego w S4 przerwał się kabel od czujnika ciśnienia oleju, wymienił pompe ( za nie małą kasę ) i problem pozostał, podejrzenie padło na czujnik, niestety to nie też on, kabel przerwał się w wiązce która idzie do ECU, prawdopodobnie od temperatury.
-
[B5 AEB] Zagotowanie się i wyciek płynu chłodniczego
Ja również teraz założyłem pompę z metalowym wirnikiem.
-
[A4 B5] Malowanie aluminiowego uchwytu tylnej klapy
Tak powinno się robić...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak rozrząd wydaje dźwięk podobny do głuchego stukania to z rolką napinacza jest coś nie halo... :hi:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
No to możemy spróbować u mnie, mogę być królikiem doświadczalnym
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
To walcz a potem wpadnę do SO ocenić
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Dokładnie, napisz jakie koszty takiego zestawu Też powoli się wkręcam
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wydaje mi się że WRC nie weźmie tego do siebie jako zniewagę czy brak szacunku, przecież to forumowe żarty
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Idź bardziej w kanały HD
-
[B5 ADR] Czy to termostat -10
Powinien być w rurce dochodzącej do głowicy, szukaj z tyłu silnika. Powinien mieć 4 piny i być zabezpieczony zawleczką.
-
[ALL B5] Jakie HID-y do D2S?
Żarnik D2S, przetwornica + przejściówka na D2s.
-
[ALL B5] Pasek rozrządu VS płyn chłodniczy
najlepiej jak nie ma styczności z niczym. wyjąć z pudełka i wsadzić. Dokładnie tak :good:
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Czarne :good:
-
[ALL B5] Pasek rozrządu VS płyn chłodniczy
Pasek powinno się zawsze wymienić gdy miał styczność z płynami eksploatacyjnymi samochodu.
-
[B5 ADR] Czy to termostat -10
Czujnik G62 jak sie nie mylę.
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy, pada czasami u ciebie deszcz Jest kozak
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Musisz znaleść chwilę czasu kiedyś :gwizdanie: Nie ma lipy!!
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Właśnie nie wiem, przeglądam temat hebli 300mm i jakoś zawsze z tyłu klocek tak słabo bierze i nie daje mi to spokoju. Kiedy jakiś spot ? :naughty:
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
:hi: Klocek odpowiedni, nie bierze za mało tarczy ?
-
[B5 ADR] Czy to termostat -10
Według mnie czujnik do wymiany.
-
[A6 C5 AEB] Prośba o pomoc - spalanie stukowe.
Jak świece wyglądają ?