Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Mam taki i nie narzekam: http://allegro.pl/cisnienie-doladowania-auto-gauge-peak-52mm-boost-i1575061868.html
  2. http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit=Szukaj&qt=&loc=Ossy
  3. Ossy - wioska, jakąs impreza VAG tam jest
  4. :hi: Diman, gratulacje Wybiera się ktoś z Was na Ossy w sobote ?
  5. Oga Masz zdrową serię widzę to ciekawi mnie bardzo wasz pojedynek Ogarnę co muszę ogarnąć, pojadę na wagę i myślę że Mirona nie trzeba będzie długo namawiać
  6. Miron, a jak z masą każdego z aut ? Też musimy się kiedyś z rolki szarpnąć
  7. Takie tam :gwizdanie:
  8. w ASO, nie ma zamienników do 2.7 jest stówkę droższy, taka różnica [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 18:46_________________________________________________ masz filmik? Nie mam, mam drobny problem z autem.
  9. Wydaje mi się że nie ma różnicy.
  10. Buba, jaka cena DV-ek jeśli można wiedzieć
  11. Dokładnie, wystarczy przez Zabrze czy Bytom przejechać
  12. Uderz do SIDa, ma pełno zwrotnic
  13. Dokładnie, idź w 320mm z dobrymi tarczami i klockami.
  14. W takim razie ja z moim zrobię to samo tylko że już na aucie
  15. A w trakcie sezonu coś tam poprawiasz czyt. smarujesz na nowo ?
  16. Smarowałeś czymś gwint żeby się nie zapiekło ?
  17. Ładnie to wygląda Pamiętajcie żeby przykręcić wahacze w pozycji roboczej
  18. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Trochę się opiera
  19. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Masz 62,5cm z przodu i z tyłu ?
  20. Ma teraz twojego softa ?
  21. Ja byłem na spocie a i tak nie widziałem fury :gwizdanie: Miron, robi robotę, jest lepiej niż na tych poprzednich :kox:
  22. Jako że zostało trochę folii to okleiłem dyfuzor zderzaka, postaram się jutro jakieś zdjęcie zrobić bo dzisiaj już ciemno
  23. Jaja jajami ale lepiej srebny :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.