Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Mam taki i nie narzekam: http://allegro.pl/cisnienie-doladowania-auto-gauge-peak-52mm-boost-i1575061868.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit=Szukaj&qt=&loc=Ossy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ossy - wioska, jakąs impreza VAG tam jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Diman, gratulacje Wybiera się ktoś z Was na Ossy w sobote ?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Oga Masz zdrową serię widzę to ciekawi mnie bardzo wasz pojedynek Ogarnę co muszę ogarnąć, pojadę na wagę i myślę że Mirona nie trzeba będzie długo namawiać
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron, a jak z masą każdego z aut ? Też musimy się kiedyś z rolki szarpnąć
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Takie tam :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
w ASO, nie ma zamienników do 2.7 jest stówkę droższy, taka różnica [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 18:46_________________________________________________ masz filmik? Nie mam, mam drobny problem z autem.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Wydaje mi się że nie ma różnicy.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba, jaka cena DV-ek jeśli można wiedzieć
-
Jak testowano Volkswageny
Dokładnie, wystarczy przez Zabrze czy Bytom przejechać
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Uderz do SIDa, ma pełno zwrotnic
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Dokładnie, idź w 320mm z dobrymi tarczami i klockami.
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Co za wydech siedzi ?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
W takim razie ja z moim zrobię to samo tylko że już na aucie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
A w trakcie sezonu coś tam poprawiasz czyt. smarujesz na nowo ?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Smarowałeś czymś gwint żeby się nie zapiekło ?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Ładnie to wygląda Pamiętajcie żeby przykręcić wahacze w pozycji roboczej
-
[B5 1Z] A4 TDi
Trochę się opiera
-
[B5 1Z] A4 TDi
Masz 62,5cm z przodu i z tyłu ?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ma teraz twojego softa ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja byłem na spocie a i tak nie widziałem fury :gwizdanie: Miron, robi robotę, jest lepiej niż na tych poprzednich :kox:
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
Pływanie będzie od zużytych amorów.
-
[ALL B5] Audi S4
Jako że zostało trochę folii to okleiłem dyfuzor zderzaka, postaram się jutro jakieś zdjęcie zrobić bo dzisiaj już ciemno
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Jaja jajami ale lepiej srebny :naughty: