Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. audia4s4 odpowiedział(a) na sonnen_x temat w 1.9TDI
    No to czekamy na wynik
  2. taa.. nie pogodosz
  3. Nie przechodz na 205, to jest dobry rozmiar
  4. No cos tam tak było nie pamietam dokładnie
  5. Murzyn brał z ASZ 131ps cześci i tak jak napisał alvaro ze 116ps
  6. Drugie są najlepsze :th: Ladnie sie prezentują
  7. Anglika jak najbardziej,5-6k zalezy od wypasu No sprzedac i lepiej dołozyc 5-6tys zamiast na angola i ma pieknego AFN
  8. I znowu jak zwykle gebels dojechał a kubica zawsze dostaje :ranting1: Wku.... mnie to juz nie oglądam tego
  9. Tu sie zgodze, kup zdrowego AFN i podnos moc, zawsze ori to ori
  10. audia4s4 odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    ba$ior ale wypas bedzie, że tez Ci sie chce w to bawic ja to bym nic nie robił
  11. A w na początku kwietnia zkołójemy jakis spocik?
  12. i nie tylko ale szkoda że audi się nie pokusiło o montaż tego silnika... Jeszcze w Golfie Mk4 , Bora ,Toledo
  13. Dosyc drastyczny sposób, trzeba miec dobre wyczucie w rękach zeby nie przegiąc
  14. audia4s4 odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    U mnie weszły,czemu tak duzo tego kitu?
  15. Icemark a może sie przesiadłes z jakiegos innego auta i Ci sie wydaje ze tak miekko, ale sprawdz moze jeszcze te amory
  16. A wentylator sprawdziłes czy chodzi? Mi padła wentylator i tez leciało ciepło na wł klimie
  17. Oby mu tylko biemdablju posłuszenstwa nie odmówiło
  18. to kierownice 4 ramienne też są "nie" skórzane ?? Były chyba skórzane i z tworzywa
  19. Czujnik temperatury siadł
  20. Mnie tam citrodenty nie podniecają
  21. voxan ja bym tego nie montował
  22. Chyba z tworzywa tez były
  23. A moze by otworzyc ten stary temat o F1
  24. Michał-S-Line to jaka ty masz teraz w aucie gałke?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.