Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Uuuu.. tu bedziesz miał kombinacji troche Ja bym tego nie robił
  2. Pewnie turbo najwiecej dostało po dupce
  3. Do granatowego auta ..sredniawo to bedzie wyglądało Ja bym pokminił z tymi Ledami a jak nie to zostawił polifty bo to i tak jest kox No ciemne nalepiej pasuja do czarnych aut, no ale niech sie kolezanka wrescie wypowie
  4. chodziło mi o to czy jak wyjmę i włożę to nic się z immo nie popie......?? Aaa o to ci chodziło no to smiało nic sie nie stanie z imo po włozeniu licznika spowrotem
  5. Nie, nie odpalisz auta
  6. Tak mozesz spokojnie wyciągać
  7. Ja bym zakładał takie jak rob podał są super
  8. Piekna.. super wersja Turbo + Quattro
  9. Juz lepiej jak masz kupic 16' to kup ori audi :th:
  10. Mi tez sie nie widzą zabardzo tak podałem bo znalazlem na allegro, moze kolezance sie spodobaja
  11. http://moto.allegro.pl/item326920163_lampy_tuningowe_audi_a4_avant_95_01r_clear.html#photo Te nie są ciemne ale moze ci sie spodobają?
  12. audia4s4 odpowiedział(a) na waldikrk temat w Audi A4 B6
    Ja tam miałem chyba ze 20 audików i w żadnym nie miałem grama rdzy
  13. Zapraszam do Spoty koninskie tam sie dzieje oj
  14. znaczy ze w dolnym zakresie obrotow mozna wyjsc z auta i isc obok wkreca sie dopiero od 2000 - samym programem dorobisz do 150 km bezpiecznie potem turbina lepsz, wieksze wtryski i jazda wyzej!! :polew: Dobre bardzo dobre ,kiepski dół to znaczy ze jak przesadzisz z moca to sie silnik moze rozwalic,dolna czesc silnika jest malo wytrzymala To murzyn miał chyba taką przygode
  15. Moze jeszcze słabo docisnąłes opaski skoro wymieniłes na nowe i mniej kapało?
  16. Chyba nikt :gwizdanie:
  17. Ja kiedys tez mialem taki problem w avancie i tak dłubałem ze popsułem lamke, połamałem wszystko ale odkrecilem srobe
  18. Kapitalnie wyszło :th:
  19. Ja bym do tego koluru nie kupował tych lamp nie pasuje za bardzo , one pasują do ciemnych,czarnych aut
  20. AFN 110ps / AJM 115ps PD, a jeszcze byly ATJ to chyba 6-biegów?
  21. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tico - zelazko wymioto Musze zrezygnowac z TDI i kupic daweoo
  22. Kupuj ori uzywke, a te podróby to lipa pozniej ciężko spasowac
  23. Iverson ty 220km/h wyciągłes to juz max był ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.