Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5 AVV] Zmiana zwykłych pokręteł na panel klimatronika.Będzie działać ??
Uuuu.. tu bedziesz miał kombinacji troche Ja bym tego nie robił
-
[B5 AFN] Buczenie/dudnienie od 1500obr. po jezdzie bez oleju
Pewnie turbo najwiecej dostało po dupce
-
[ALL B5] Ciemne lampy avant
Do granatowego auta ..sredniawo to bedzie wyglądało Ja bym pokminił z tymi Ledami a jak nie to zostawił polifty bo to i tak jest kox No ciemne nalepiej pasuja do czarnych aut, no ale niech sie kolezanka wrescie wypowie
-
[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??
chodziło mi o to czy jak wyjmę i włożę to nic się z immo nie popie......?? Aaa o to ci chodziło no to smiało nic sie nie stanie z imo po włozeniu licznika spowrotem
-
[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??
Nie, nie odpalisz auta
-
[B5 AVG] 10 poduszek powietrznych airbag - jak sprawdzić?
VAG wszystko powie
-
[B5 AHU] Czy mogę bezpiecznie wyjąć licznik ??
Tak mozesz spokojnie wyciągać
-
[ALL B5] Ciemne lampy avant
Ja bym zakładał takie jak rob podał są super
-
[B5 ANB] 1.8 turbo quattro - zimowe fotki
Piekna.. super wersja Turbo + Quattro
-
Jak wygląda audi na tych felach ???
Juz lepiej jak masz kupic 16' to kup ori audi :th:
-
[ALL B5] Ciemne lampy avant
Mi tez sie nie widzą zabardzo tak podałem bo znalazlem na allegro, moze kolezance sie spodobaja
-
[ALL B5] Ciemne lampy avant
http://moto.allegro.pl/item326920163_lampy_tuningowe_audi_a4_avant_95_01r_clear.html#photo Te nie są ciemne ale moze ci sie spodobają?
-
[B6 AVF] Korozja
Ja tam miałem chyba ze 20 audików i w żadnym nie miałem grama rdzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zapraszam do Spoty koninskie tam sie dzieje oj
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
znaczy ze w dolnym zakresie obrotow mozna wyjsc z auta i isc obok wkreca sie dopiero od 2000 - samym programem dorobisz do 150 km bezpiecznie potem turbina lepsz, wieksze wtryski i jazda wyzej!! :polew: Dobre bardzo dobre ,kiepski dół to znaczy ze jak przesadzisz z moca to sie silnik moze rozwalic,dolna czesc silnika jest malo wytrzymala To murzyn miał chyba taką przygode
-
[B5 AHU] Zaczyna pocić się i kapać olejem ??
Moze jeszcze słabo docisnąłes opaski skoro wymieniłes na nowe i mniej kapało?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba nikt :gwizdanie:
-
[B5 ADR] czy felgi z takim ET będą ok ?
Powinno byc ok
-
[ALL B6] Problem z wyrobiona srubka od podświetlania rejestracji
Ja kiedys tez mialem taki problem w avancie i tak dłubałem ze popsułem lamke, połamałem wszystko ale odkrecilem srobe
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
Kapitalnie wyszło :th:
-
[ALL B5] Ciemne lampy avant
Ja bym do tego koluru nie kupował tych lamp nie pasuje za bardzo , one pasują do ciemnych,czarnych aut
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
AFN 110ps / AJM 115ps PD, a jeszcze byly ATJ to chyba 6-biegów?
-
Narodowy Auto Test
Tico - zelazko wymioto Musze zrezygnowac z TDI i kupic daweoo
-
[B5 ABC] Gdzie kupic błotnik
Kupuj ori uzywke, a te podróby to lipa pozniej ciężko spasowac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Iverson ty 220km/h wyciągłes to juz max był ?