Treść opublikowana przez mar_92
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
Kolego, z tego co się orientuje to szkodę będziesz mógł zgłosić po sprawie.Ten co spowodował kolizje się nie zgadza ze to jego wina
-
[B6 AVF] Wymiana oleju w skrzyni biegów
podłącze się , jaki olej do mojej skrzyni i ile tam wchodzi
-
[B5 AFN] Piszczenie po wywaleniu KATA
wygląda mi to na gwizd turbo
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja dziś wymieniłem na zimę,i pada śnieg :>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zalej jakimś 5w40,jakiej firmy to Ty zdecyduj Castrol raczej nie- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
widzę ze masz silnik BKE- Spociki Łódzkie
http://www.sadistic.pl/patologiczny-ojciec-vt94965.htm[/url] :facepalm::facepalm::facepalm: Ten stary, musi mieć beret zryty :gwizdanie:- [B5 AFN] Z borygo na G12+
odkręć termostat wtedy na pewno wszystko wyleci,tylko dobrze by było założyć nowa uszczelkę- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Powiedz mi skąd wiesz ze Motul będzie lepszy czy coś jest nie tak z tym Shellem- Instalacja HHO w TDI
jeśli ktoś ma, to poprosimy o jakiś opis, jak to się sprawuje- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0;highlight=tom77- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
żeby stwierdzić że się niczym nieróżni ,trzeba by było dać do laboratorium- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
napisałem że na motulu te trzy auta jeżdżą , a audi też jeździło na Liqui Moly i różnica była tylko cenowa każdy leje co chce :gwizdanie:- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego nie motul i tylko motul , używam w trzech autach , dwa na pełnym syntetyku i jeden na półsyntetyku- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No i to są porządne oleje :good:przynajmniej do naszych silników Powiem tak ,jeździłem na takim -różnica żadna miedzy motulem :> To moje zdanie- [B5 AFN] Z borygo na G12+
dobry płyn będzie w takiej samej cenie- [B5 AFN] Z borygo na G12+
Ja płaciłem za taki 30 zł- [B5 AFN] Z borygo na G12+
znajomy kupił febi- [B5 AFN] Z borygo na G12+
Kolego koncentrat to jest coś co się rozrabia, chyba ze kupisz płyn to nie rozrabiasz :>- [B5 AFN] Z borygo na G12+
Są jakieś specjalne środki czy przelać jeszcze raz ten Petrygo? http://moto.allegro.pl/k2-radiator-flush-preparat-do-plukania-chlodnic-i1916757562.html- [B5 AFN] Z borygo na G12+
najlepiej przepłukaj przed zalaniem- [B5 ABC] Wyciek płynu chłodniczego
tak jak kolega majkel_majki napisał- Spociki Łódzkie
Dokładnie za bankiem wiedz na teren,w prawo w lewo i na wprost- [B5 AFN] Z borygo na G12+
lepiej późno, niż jak by Ci coś padło - Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?