Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś sprężyn -35mm na tył do quattro najlepiej z amorkami ? Chce wywalić to popieprzone 1bv i założyć coś niższego ale mniej betoniastego
  2. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Felga ma 7.5j...opona 225/50 to balon troche jest i może to slabo wyglądać... Ja bym poszedł w 215/50 albo 205/50
  3. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka Ogarniał ktoś kiedyś DP do 2.5tdi ??
  4. kkrawat odpowiedział(a) na Orayle temat w 2.5TDI
    pomorskie . Ustka/ Słupsk Jak będziesz w Polsce uderz do kolegi Dev - jest mechanikiem i zna się na rzeczy to ci podpowie co i jak...No i jest ze Słupska więc masz "na miejscu"
  5. kkrawat odpowiedział(a) na Orayle temat w 2.5TDI
    Przyczepili się bo opinie o 2.5tdi niestety pochlebne nie są...ale mówia to ci którzy 2.5tdi nie mieli a tylko słyszeli,że się psują a sami jeżdżą takimi co się nie psuja nigdy czyli 1.9tdi albo 2.0 ALT - bez urazy..Miałem już wiele aut łącznie z 1.6, 1,9tdi, 1.8, 1.8t i innymi i w każdym się coś popsuło i coś wymieniałem...Opowieści o kosztach naprawy silnika 2.5tdi idących w dziesiątki tysięcy to już bajka z przed lat chyba żę robisz to w ASO.. Masz BAU po wymianie rozrządu na poprawionej hydraulice i lepszej pompie / mniej awaryjnej/ i przepływce Hitachi to znajdź ogarniętego mechanika i zapytaj ile weźmie za robotę żeby to fajnie działało.. ALE PODSTAWA to diagnoza i tutaj bez VAGa się nie obejdzie jeśli chodzi o silnik a reszta to już robota i wiedza mechanika.. Lakierowanie i blacharka +- 1500pln za 4 elementy.. Amorki kupisz na forum sprawne za kilka stówek Plastiki ogarniesz na spokojnie w Polsce po powrocie.. Twoja decyzja ale jak kupisz inne auto to myślisz że kupisz igiełke bez wkładu...
  6. Zaczęło się banalnie - przestała grzać lewa strona więc VAG i do dzieła - rezultat błąd 1841..mówie OK kupie jakiś silniczek i wymienie bo to pewnie to. Rozebrałem wszystko pod kierownicą , namęczyłem się bo miejsca tam na jakieś damskie rączki ale jest silniczek wyjęty.. wkładam drugi dobry i co ZONK..leci mi zimne powietrze na HI a gorące na LOW... Wkładam drugi silniczek /też sprawdzony/ i to samo.. Nie przekładałem potencjometrów tylko wkładałem całe silniczki kompletne Podłączyłem kompa i sprawdzam a tam znów błąd 1841. Jak podepne silniczki same to chodzą i błąd nie wyskakuje a jak zapnę do klapki to się pojawia. Sama klapka chodzi bardzo lekko. Ma ktoś pomysł o co kaman ??
  7. To wiem ale prościej podmienić ramie od silniczka niz rozbierać go i zmieniac potencjomer. Stad pytanie czy taka zamiana na te silniczki co mam w domu zadziała. A potencjometry sa jakies różne? W tych silniczkach sa zielone - jeden rozebralem.
  8. Mam silniczki z numerem 0132801326 z logo vw audi. Nie wiem z czego są -kumpel mowil ze z seata. Na zewnątrz identyczne jak b6.
  9. A można zalozyc silniczki np z seata - z wyglądu takie same ale mają inny nr części. Skoro wszystkie w środku są takie same to jeśli przełożę ramie sterujące to powinno działać ?
  10. u mnie też już jedna padła - wytrzymała miesiąc...
  11. kkrawat odpowiedział(a) na Orleando temat w 2.5TDI
    wczoraj robiłem wymianę - wpadł komplet Beru GN 008 0100226338
  12. Hej. Potrzebuje dzis albo jutro wulkanizacje- ktos wie gdzie może być czynna w Trojmiescie?
  13. Wygląda na świece - mój też tak odpala i mam dwie spalone.. Dolewacie olej do ropy ? mixol czy jakiś inny 2t ?
  14. Przy dobrze ustawionym rozrządzie powinno być +-1 ATDC na late. Może problem z dawką startową masz - odpala ciężko na zimnym czy gorącym ?
  15. jedyne jakie znalazłem kiedyś "niebieskie" postojówki h6w - swięcą dużo lepiej niż tradycyjne i nie walą błędami http://allegro.pl/postojowki-h6w-blue-vision-can-bus-lepsze-niz-led-i5761671591.html
  16. Ustawienia kąta wtrysku sprawdzałes oczywiście na rozgrzanym do +-90st ??
  17. Nic nie demontujesz - wszystko idzie zrobić bez rozbierania przodu. Potrzebujesz laptopa, klucz i dużo cierpliwości...
  18. A czy zadziała jak zamienimy na taką z nowszego audi 1K0951605 albo 1k0951605c ??
  19. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale poduszke zapne od audi bez problemu? Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  20. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli pasuje?? Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka Czyli co pasuje zamiennie? Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  21. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie - kumpel ma kiere 3ramienna z paska b5fl swiezo po obszyciu - bedzie to pasowalo do a4b6 z poduszka od audi.?? Moja juz lekko ma dosc a passat i tak idzie w inne rece... Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  22. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  25. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.