Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Skoro powymieniałeś wszystkie te rzeczy a błąd wyskakuje dalej to moim zdaniem padl ci czujnik spalania stukowego...jakos innej opcji nie widze..A czujnik stuków to nie czujnik położenia wału..U mnie tez były błedy czujnika stuków i silnik wpadał w tryb awaryjny co prawda AEB ale moze tu byc podobnie..Spróbuj wymienicd czujnik.
  2. witam chodzi mi o jakąś kompetentną wiedze na temat olejów marki PETRONAS myśle o czymś takim Petronas Syntium Racer X1 czekam na opinie
  3. witam Dziwne jest to co piszesz że gwarancji nie ma - produkt ewidentnie wadliwy podlega reklamacji jak każdy inny..Miałem podobny przypadek w AutoGlasJaan z tym że ich szyby to NordGlass - też mi pękła po pół roku z tym że w Hondzie Civic gdzie pękanie jest nagminne bo wada auta taka że po 1x latach buda mięknie i pękają szyby a dodatkowo podszybie rdzewieje i wszystko się tak układa że pękają...ale uznali reklamacje i oddali kase.. Z tego co wiem to w Polsce możesz założyc Pilkingtona, NordGlass, Securita w jakiś małych zakładach z szybami mają i oryginał w ASO...IMO Securit to najlepsza opcja..
  4. czujniki atuków są dwa - z zieloną i niebieską wtyczką - masz je na prawym boku silnika jak otworzysz maske pod kolektorami gdzieś musisz je zlokalizować - dojście dość trudne. Może wystarczy je dokręcić ale ja u siebie musiałem jeden wymienić. Od błędów z czujników spalania może autko wpadać w tryb awaryjny i stąd te przymulenia.
  5. tu macie oryginale koła S4 - sprzedaje mój kolega z naprawde łądnymi oponkami - jedna felga porysowana niestety ale da się przeżyć http://moto.allegro.pl/item855388719_oryginalne_felgi_audi_s4_17_nowe_opony_okazja.html
  6. a co tam w tym "czymś" w środku jest? rura sama? czy "strumienica" ? najlepeij jakby rura była i już a jeszcze lepiej DP 2,5 cala i spokój
  7. środkowy zostaje :good:DP pójdzie tylko , potem środkowy i coś na koniec ale żeby hardcoru nie było
  8. też myśle nad zmianą koncowego tłumika na jakiś "sportowy" - masz coś konkretnego na oku??
  9. kkrawat odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    myśle że najlepiej zrobisz jak wpadniesz do kolegów z wawki na spota bo dużo u ciebie rzeczy do zdiagnozowania co do czerwonej turbiny po ostrzejszej jeździe to możliwe że masz zapchany katalizator i tak się będzie dzialo..
  10. nie przejmuj się musiałbyś wywalić rozrusznik i zmienić bendix/automat- ja nic nie robie ze swoim już drugą zime i jest ok
  11. mam to samo - króciutki dżwięk pojawia się tak naprawde w momencie kiedy rozrusznik kończy prace a autko już odpala?? - to będzie coś z bendixem chyba ale na razie tego nie robie
  12. trochę rozwinięte.. http://www.racingforum.pl/Audi-FSI-carbon-build-up-problem-t72791.html
  13. tak wskaźnikiem - mam zamontowany - na tym się opieram
  14. Domjenick u nas było wczoraj +10stopni a nie -10. Przy minusowych temp. doładowanie spadało a przy +10 wróciło do normy. Może to jeszcze nie było to co latem ale róznica między doładowaniem przy -10 a +10 na dworze była bardzo widoczna.. Poziek a co myślisz że do seryjnej turbawki Dp 2.75 to za dużo?? możliwe że będzie K03s jak się trafi ale na pewno nic więcej..czytałem twojego posta o pressure back ale moze wyjaśnisz mi to bardziej??
  15. chodziło mi o różnice rzędu 20stopni - [od minus 10 do plus 10] -dziś było ciepło u nas i doładowanie było normalne czyli tak jak latem.. Poziek wiem że DP musi być większy - na wiosnę będzie DP 2,75" długi aż za skrzynie biegów...na razie nie rezam nic ale to doładowanie mnie zdziwiło.. pozdrawiam wszystkich Świątecznie...
  16. witam szukałem czegoś podobnego na forum ale nie znalazłem.. chodzi mi o to, że cisnienie doładowania teraz mam jakieś 0,85 i spada do 0,65 a latem było w piku około1 bar i spadało do 0,8. Gdzieś czytałem że to normalne, że zimą ładuje mniej bo powietrze bardziej gęste jest ale wole się upewnić?? i drugie pytanie czy po zrobieniu wydechu (kwasówka 3 cale za turbo potem rura 2,5 cala i seryjna pucha na końcu) i założeniu TIPa trzeba robić jakąś korekte softu napisanego na seryjnych gratach?? pozdrawiam
  17. na 49 masz temp.silnika - płynu na 51 to tez temp. ale chyba bloku - jak się myle co do 51 niech ktos poprawi. U ciebie ewidentnie nie domaga termostat. A temp.oleju to nie wiem na którym kanale klimatronika sprawdzić - szukaj w kodach klimy.
  18. kkrawat odpowiedział(a) na Dev temat w 1.8T
    mam w drugim aucie A3 silnik 1.6 AKL i teromstat jest ten sam co w AEB
  19. Auto 1.5tony, napęd na 4 łapy a wy chcecie żeby w mieście to spaliło 10 litrów....tyle to mi pali Civic 1.6vtec co waży 1.2t i to jak go nie butuje porządnie.. Moja w mieście czy to seria czy poi programie 12 bierze i to bez szczególnego butowania. Co innego na trasie 1200km do Holandii i spalanie 9l na autostradach.. pzdr
  20. kkrawat odpowiedział(a) na arkadaus temat w 1.8T
    Kolego napinacz i pasek razem już kup nowego typu 153 zabki zamiast 152 bodajże i ustaw jeszcze raz - to po pierwsze. Potem szczelnośc dolotu choć jak mówisz że ci dmucha 0,55bara to pewnie wskaźnik masz i dolot szczelny jest. Do tego Vag. Potem DV i N75 do sprawdzenia. Katalizator masz? Może już ma dość.. pozdrawiam
  21. ogarniacie? ogarniamy! ogarniają myśle że już po wszystkim korekte się zrobi Poziek a jak myślisz ile może być in plus po TIPIE I wywaleniu kata? pzdr
  22. Jak Poziek tak mówi to tak jest seria zostaje bo z autkiem nic sie nie dzieje dojdzie tylko TIP i kata się wywali pozdrawiam
  23. witam CoLo u mnie też trzyma do 6700+- zresztą widać na wykresie..pozatym w normalnej jeździe bardziej potrzebuje tego środka 2500-5000 a wtedy czuć że jedzie.. pozdrawiam
  24. witam Trynity00 - poszło na priv pozdrawiam
  25. wszelkie opinie mile widziane autko czysta seria z katem, boost teraz 1bar w peeku potem ładnie trzyma 0,9 - ogólne wrażenia bardzooo pozytywne thx to GoodHope :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.