Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Czytam czytam i czytam ...ale pytanie mam jedno na szybko bo kumpel sprzedaje zestaw z a6 c6 4F 3.0tdi z 2008roku - przód 320 (321)mm i tył 300mm - czy to spasi do mojego b6 quattro ??
  2. 14mm dystansu co tu dużo liczyć..
  3. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    35-30 OK - szukam
  4. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli słabo - jakie et pasuje idealnie pod 8,5x18 ?
  5. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema wejdą mi do avanta na 1bv felgi 8.5x18 z et 20 ?? opona 225/40/18
  6. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałes do mnie wjechać ...
  9. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzesiu mnie własnie ta "miekkosc" 1be wkurzała - bo ono nie jest miekkie jak seryjne tylko takie dziwne - mi ta charakterstyka pracy zawiasu nie podeszła - imo duzo lepiej jest na 1bv.
  10. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1be bym świadomie nie założył bo mi ta charakterystyka pracy nie pasowała - teraz mam 1bv i jest fajniej i pewnie nie zmienie chyba ze na dobry gwint, bo niższy kit jest przesrany zimą - przynajmniej u mnie.... Więc albo dobry gwint albo 1bv
  11. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W b5 miałem 1be- to zawieszenie jest chyba na niemieckie autostrady pomyślane - ani wyglądu auta ani komfortu na polskich drogach..Założyłem KW v.1 i było sztywniej ale przynajmniej można było nisko ustawić..Teraz mam 1bv w b6 i jest duzo lepiej niz na 1be- sztywniej ale praca zawieszenia dużo przyjemniejsza...no chyba ze to roznica w jakości b6 do b5
  12. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no właśnie z ta zaslepka jest problem - a nie chce nic połamać
  13. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sie przyjeb...do tych 2.5 Kaju siekierke i gumówke zostawiam na koniec jak mi nerwy puszcza - teraz chce ramke nad przyciskiem/wizytownikiem sciagnąć - how to ??
  14. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej Jest jakis DIY jak wymienić przycisk ESP bez rozbierania połowy konsoli ??
  15. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszukaj od razu s-line A jaka to roznica w samej dokladce??
  16. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to szukam od avanta [emoji19]
  17. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka. Czy dokladka zderzaka tylniego podejdzie z sedana do avanta? Szukam takiej z wycieciami pod dwa wydechy jakby co..
  18. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej Pytanie laika - gdzie jest głosniczek PDC w avancie?? Lewy boczek bagaznika?? Wywala mi bląd 01543 więc to pewnie to ...
  19. Dobrze ze nie mowi tato do kogos innego [emoji12]
  20. Wandej kup se jakis olejek z filtrem jak ma byc slonce nad morzem [emoji41]
  21. A ja jeszcze w robocie ale słoik Kaju jakiś szykuj dla mnie
  22. Dokladnie tak samo mialem i dokladnie tez zajrzalem tam jak montowalem czujnik cisnienia oleju. Dokrecony zostal i siedzi juz 3 lata.
  23. Bosch za drogi i nie na moje "mody" w aucie - pozostają NGK i tak jak teraz czytam to do miasta, na krótkie dystanse chyba lepsze PFR6Q - czy w nich też przerwe ustawiać na 0,7mm ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.