Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. jakby synek był na tyle ogarnięty to by wiedział jąką furą jeździ założyciel tego tematu, a pytając o chińskie zamienniki nie chodzi mu zapewne o rozmiary większe niż pasują do jego auta - logika ale widzę że wnioskujesz inaczej, sugerując cenę kosmiczną 4000 zl za komplet, chyba przez te Twoje pocieracze masz problem z rozróżnieniem rzeczywistości i realnych cen opon. koniec moich wypowiedzi na ten temat, możesz prowokować i pisać do woli...:jerk:
  2. Będziesz żałował ze nie założyłeś dwumasy. Do takiej mocy co chcesz normalnie dwumasa i sprzęgło od awx. To najlepsze rozwiązanie.
  3. 4000 zł za jaka średnice????? Bo chyba nie miałeś na myśli 15, 16? ! Bo jeśli tak to pieprzysz takie głupoty ze szkoda gadać.
  4. Z automata na ręczna silnik pasuje, tyle ze musisz wsadzić do bloku od skrzyni dwie tulejki centrujące/osadcze do ustawienia skrzyni manualnej, bo automaty tego nie mają. Tulejki weźmiesz ze starego silnika. Dodatkowo silnik z automatu nie ma łożyska igiełkowego na wale trzeba kupić, koszt ok 30 zł. Blacha, osłona pomiędzy silnikiem a skrzynia też jest inna. Ogólnie nie ma z tym żadnego problemu, jak masz swój stary silnik to brakujące elementy przełóż, łożyska nie wyciągniesz, bo zniszczysz. Musisz kupić nowe. W druga stronę przekładki silniki pasują, tyle ze trzeba podwójnie zrobić jak napisałem. Nie wiem czy benzyna też tak ma, a silnik diesla z automatu nie ma świec do dogrzania płynu chłodniczego.
  5. Wsadź większa soczewkę od q7 albo a6 c6 bi zenon i do tego hida lub ori przetwornice i wtedy zobaczysz co to znaczy mieć dzień w nocy:decayed:
  6. Musiałeś o tym przypominać, teraz nie zasnę : D:decayed:
  7. zmienie na coś multimedialnego z tych co mi podałeś tyle, że czekam na atrakcyjną cenę
  8. dawno się nic nie działo, ale przyszła wiosna to czas zacząć mody na początek zawitała konsola 2 din dodatkowo ostatniego dnia lutego audi przękręciło już 300 000 tys km w tej chwili ma 306 tys km i że tak powiem, jeździ jak nówka:decayed:
  9. też wyciągałem komple skrzynia+silnik, bo kombinować z włożonym silnikiem przekłądać sanki, pożniej skrzynie to conajmniej jeden dzień roboty więcej. kolego kuba84, możesz mi podpowiedzieć jak najporściej roziwązać problem podłączenia swiateł cofania po przekładce??
  10. chińska opona zimowa która nie wytrzymała nawet jednego sezonu w czasie spokojnej jazdy ok 80km/h prostą drogą wystrzeliła tylna opona, pękła na łączeniu bieżnika z bokiem opony rezultaty oszczędzania widać
  11. no to nie ma tragedii, raz na rok mogę polorować
  12. ach, rozumiem, ale tak naprawde nie mam nic do stracenia, bo ori lampy są ciemne jak noc, nic nie widac, wiec jedynie polerka może je uratować, kupiłem maszyne-polerke i plastX to nawet jak co pół roku będe musiał to powtarzać to nie będzie dużego problemu
  13. o ja pie......... ale środek:facepalm::facepalm: niech Twoim kolejnym modem będzie --> http://allegro.pl/pokrowce-samochodowe-vw-passat-b5-audi-a4-a6-i2209717487.html sorki za ten komentarz, musiałem...
  14. znam magika co naprawia, programuje wszystkie sterownik, jak chcesz to mogę podać Ci namiary dogadasz się czy da się to co chcesz zrobić
  15. zaczynasz papierem wodnym np. zacząć od 800 kończysz na 2500 później np. plastX Megsa. lapek jeśli nie chcesz się mocno bawić w polerkę to nie kupuj maszyny. Mycie-Glinkowanie-Mycie-Ultimate Compound + tricolor-cleaner (np. Dodo juice prime)- na to colli 476 i efekty będą. Jak spolerujesz lampy to daj znać ile wytrzymały <hahaha> Pzdr dla fachowca Sqizzy a co jest nie tak??
  16. najtaniej naprawa automatu w b5 wychodzi jak sie go wywali i wsadzi manual właśnie jestem w trakcie takiej modyfiklacji
  17. dzieki wszystkim za podpowiedzi kupię polerkę na allegro, do tego pastę i gąbkę którą poleca kolega edekxp poćwicze troche na drugim passacie angolu, który jest już w 100% pół matem:kox:i po tym wezme się za swojego pasiora kolego Sqizzy , lakier nie jest zły, błyszczy się, nawet jest spoko, ale robię tą furę dla brata, przekładam skrzynie z automatu na manual i dodatkowo kosmetyka wnętrza i na zewnątrz. Chcę mu ją oddać, że jak zobaczy to... dlatego pomyślałem, że trzeba zrobić polerkę a jak z tymi lampami, są żółte, brudne, jak to spolerować??
  18. kup skrzynie z afn i podobnych i bedziesz miał spokój, jak chcesz nowszą to szukaj 5-tki z PD, 6-tka nie podejdzie bo np. ma inne łapy silnika. do takiej mocy jak Ty masz to nie ma co kombinować z doborem skrzyni względem przełożeń, bo to nie ma sesnu ja mam 180KM i ori skrzynie z AHH(ori 90) i jeździ i nic się nie dzieje, mało pali, buta ma i 217 też poleci, więc po co kombinować
  19. opisze Ci mój przypadek kupiłem mega zadbanego passata b5 afn 99 rok za smieszne pieniadze, wersja EU z uszkodzonym automatem, decyzja skrzynia do wymiany na maual na alledrogo i szrotach koszt części ok 1500zł zacząłem szukać anglika i tak mi się trafiło, że niedaleko mnie koleś miał angola passat angol bez zderzaka, błotników i pasa przedniego, oraz na kołach "na sztukę aby były" jest 100% kompletny i sprawny z 98 roku kupiłem po dużem targowaniu za 2000 zł plus 50zł laweta także szukaj angola, napewno wyjdziesz na tym do przodu
  20. a ja już smigam na letnich, odrazu ciszej w aucie:grin:
  21. Witam. Odkąd stałem się posiadaczem matowego passata b5 muszę zająć się tym tematem. Nigdy tego nie robiłem,dlatego zwracam się z prośbą do osób znających temat o głos w tej sprawie. Do wypolerowania: - cała buda - reflektory (są praktycznie czarne:facepalm:) - kominy Nie wiem jak się do tego zabrać. - Jaką maszynę do polerowania kupić- coś nie za drogiego i czym powinieniem się kierować, (obroty, moc, typ mocowania itp)? - jakie materiały do poloreowania, pasty, gąbki, papiery, filce? - od czego zacząć, jakie rodzaje gradacji papieru najpierw? - czym lakier a czym reflektory - jakieś porady dotyczące metody polerwania? To chyba wszystko z moich pytań, mam nadzieje, że pomożecie:wink:
  22. a ja bym zamienił swoje a4 na.... nowe a6 c5 afn na pompie 11 Q w manualu i wypasie w sedanie, tyle, że takiego nie produkowali, nie ma i nie wyprodukują
  23. jechać Tirem to jedzie pewnie tak samo jak facet, tylko co w przypadku jeśli jest konieczność rozładowania samemu paki?? facet da rade, a kobieta da radę paleciakiem ok 30 palet?
  24. na płot 2,5m max 3, a na brame to juz od Ciebie zależy czym chcesz wjeżdżać na podwórko:wink:
  25. sprawa doboru skrzyni biegów załatwiona, włąsnie przywiozłem na lawecie passata b5 afn 99 rok angol, praktycznie kompletny poza przednim zderzakiem, błotnikami i wgnieciąną maską także materiał na przekładkę już mam, poza tym dużo gratów do odsprzedania, także jak ktoś coś potrzebuje to można pisać. Niedługo wstawie wątek w dziale sprzedam auto na częsci.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.