Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A może wrzucisz na forum dla innych też
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pisz na PW jaka cena jaki stan etc
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jarek ile płaciłeś za wymianę ? ASO czy serwis jakiś?
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może tu ? http://a4-klub.pl/sprzedam-czesci-samochodowe-151/czesci-audi-vw-duze-rabaty-forum-kola-dwumasowe-plus-sprzegla-luk-sachs-285985/
  5. Ja w b8 mam na zimę 225/50/17 więc spokojnie takie możesz zakładać jeżeli się nie mylę to jest to nawet przewidziany rozmiar do tego samochodu.
  6. A wie ktoś może jak kabelki są pociągnięte w oryginale do asystenta od lusterka ? chodzi mi o to którędy itd
  7. Polift w a5 wymiata masakra. Powodzenia w modach i bezawaryjności
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Napisz do użytkownika stanley
  9. Ale kolega chce ledy nie neon a tam chyba są inne wtyki
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak wysłałem. Przekaż Twojemu koledze żeby mi nie wysyłał smsów o tak wczesnej porze bo nie którzy śpią po nocce. Stołki są z mojego samochodu te na których siedziałeś na SCP. Mam do kupienia komplet z S4 tyko muszę podjechać je obejrzeć w jakim są stanie.
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak myślicie to będzie oryginał ? XENON D3s PHILIPS XenEcoStart NOWY odbiór POZNAŃ (3637097617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Byłby ktoś zainteresowany kompletem siedzeń skóra/alcantara w pełnej elektryce bez podgrzewania z pakietem schowek i pakietem oświetlenie. ? jak coś to PW
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powinna działać tak jak Ci mówię ja miałem wyciągniętą z auta z 2008r z przodu a po numerze okazało się że to niby tylna. A PDC działało bo osobiście widziałem
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Numery mają inne, ale ja kupiłem wiązkę do przodu z numerem z tyłu a wiem że była wyciągnięta na bank z przodu więc nie wiem czym się mogą różnić. Może długością przewodów ?
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Napisz do Jarka (Darecy). ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- Panowie, proszę zerknijcie na ten temat: http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/problem-doborem-sensora-temperatury-291311/ Jarek miał mi montować właśnie. Nawet miałem dzisiaj do niego jechać bo byłem umówiony, ale napisał że się nie podejmie bo robił jeden samochód i uwalił komfort. Szukam więc gdzieś indziej.
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie kto podjąłby się montażu tylnych lamp żarówkowe na neon ? Mam wszystko lampy piny etc. Ewentualnie zna ktoś jakąś firmę z okolic Krakowa Katowic tak do 300km która to ogarnie. Słyszał ktoś o DK Tronic z krakowa ?
  17. Fajnie napisz jeszcze jakiej barwy te żaróweczki 4500K czy 6000k ? moim zdaniem 4500k świeci fajnie tylko trochę nie pasuję do ori podświetlania ledowego pod stołkami.
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    "gościu" Ty wiesz najlepiej co autor pytania miał na myśli i pewnie pytał o nową z ASO. Samochodu tez nie można z hakiem zamówić w salonie bo nie ma dokładek takich. Samemu trzeba rezać
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale czy tutaj ktoś chciał jakiś numer ? ktoś pytał co występuje w ASO ? a co nie ? gość zapytał czy jest dyfuzor s-line z otworem a więc jest tak jak i od S4 etc w każdym dyfuzorze może być otwór na hak i po temacie.
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko że nikt tutaj nie pytał co dostajesz w ASO tylko czy dyfuzor s-line występuję z otworem na hak
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie nie brzmiało czy fabrycznie dyfuzor s-line jest z dziurą tylko czy takowy istnieje. Poniżej dowód że tak A4 B8 S LINE KOMBI 8K DOKŁADKA DYFUZOR TYŁ SEDAN (3612656696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak z dziurą i bez

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.