Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
To musieli się podnieść dość mocno. Pamietam kolega byl rok temu ze wzmacniacze banga 180zł placil w Katowicach a teraz 450zł
-
B8 TrOOOOp
Wiem dlatego pytam czy ktoś ostatnio ściągał i gdzie. Chce z webasto ściągnąć. Dzwoniłem do Krk 400zł i 850zł Katowice 450zł Gliwice 850zł Bielsko 450zł i myśle że coś im się pomyliło. Do tego mowili ze to od komponentu a ponoc bylo tak ze miales np kilka sterownikow i placiles raz?
-
B8 TrOOOOp
Ktoś w ostatnim czasie sćiągał ochronę w ASO ? jaki koszt ?
-
Problem z Webasto
Kurde nie zwróciłem uwagi, ale wygląda lepiej niż ten co miałem i to dużo
-
Problem z Webasto
Gdzie jest rok napisany ?
-
Problem z Webasto
Przełożyłem dzisiaj piecyk. Nawet sprawnie mi to poszło. Teraz mam dwa błędy dotyczące ochrony komponentu w AUX. Też tak miałeś ? bo myślałem że ma być jeden. tamtych już nie ma. Napięcie sprawdzałem teraz pokazuje coś 11.9V chyba. (przedtem 16.9V) robiłem też test i wyszedł ok
-
MMI 3G+ blad 03623 - Invalid Secruity/Release Code
Usune mapy i wgram jeszcze raz może to pomoże. A powiedz mi jak mogę dojść do tego gdzie coś źle zostało zakodowane ? może jakby przywrócić jakieś ustawienia systemowe ? bo to chodzi o to że ktoś kiedyś coś kodował w 5F i źle to zakodował tak ?
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Widać czy bąble idą
-
MMI 3G+ blad 03623 - Invalid Secruity/Release Code
Żle zakodowane tzn ? soft czy mapy ? czy aktywator ciulowy ? wszystko przebiegło tak jak powinno. Nie usuwałem partycji bo ponoć nie trzeba ? jak usune to same mapy pójdą czy soft też ? 03623 masz taki skrypt ? bo ściągłem jakiś ale nie mam pewności czy to to.
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Nic się nie stanie. Ja jeździłem 2dni tak i tak zdiagnozowałem że to to. Płynu przestało ubywać. Wymieniłem chłodniczkę i był spokój. Jak coś to mam taką do caga tanio sprzedam. Sprawdź też czy nie masz zapowietrzonego układu będzie widać w zbiorniczku lub czy nie jest płyn tłusty.
-
Problem z Webasto
Dzięki za info dam znać pod koniec tyg co tam wymodziłem
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
trzeba wypiac weza z niej i zapetlic i wtedy zobaczysz czy ubywa plynu. Jezeli nie tzn ze gdzies w srodku jest nieszczelna skoro na zewnatrz nie ma wycieku. Kup male miedziane kolanko do wody za 2zl i zepnij weze. Ja tak zrobilem
-
Problem z Webasto
Na coś trzeba uważać ? jakieś wskazówki ? zdejmowałeś zderzak ? czy tylko osłone i "uchylałeś" nadkole ? Tam idzie też płyn tak ? jak sobie z tym poradziłeś ?
-
MMI 3G+ blad 03623 - Invalid Secruity/Release Code
Poradził sobie ktoś z tym błędem ? bo własnie jestem po aktualizacji softu i map i mam ten sam problem. Mam dodatkowo 5 bledow jeden usunalem ale zostalo kilka jeszcze miedzy innymi wlasnie ten plus: 03157 03175 03389
-
Problem z Webasto
Podmieniałeś sam czy mechanik ?
-
Problem z Webasto
Też mam od nowości. Ciekawi mnie czy używanie webasto przed krótkim odcinkiem jazdy bardzo osłabi aku.
-
Problem z Webasto
Rozumiem w takim razie zobaczymy co będzie u mnie Orientujesz się może czy webasto bardzo obciąża aku ?
-
Problem z Webasto
przed wymianą robiłeś może test ? i działał ?
-
Problem z Webasto
Podmieniam cały piec bo taki ogarnąłem. tylko wydaje mi się że jeżeli ten nowy będzie ok to nie powinno walić tych błędów co teraz a jedynie błąd ochrony komponentu. Na zdjęcie CP jestem już wstępnie umówiony w ASO
-
Problem z Webasto
Taka jest diagnoza speca uwalony sterownik a czujnik ok. Myślałem że coś innego skoro się chwiliwo uruchamiało. Robiłem też test VCDSem i wszystko ok. Jutro przyjdzie postaram się podmienić nie powinno wtedy być błędu tylko od CP
-
Problem z Webasto
Zakupiłem Webasto jutro ma przyjść. Dzisiaj z ciekawości poszedłem spróbować z tą procedurą odblokowania. Tamte błędy nie powracają. Teraz mam ten co Ty miałeś 00532 oraz bład 00447 - Function Limitation due to over-voltage. Generalnie jak sprawdzałem to napięcie jest za wysokie 16,9V ale tylko na webasto więc to raczej nie wina instalacji ? Uruchamiam Webasto coś tam się załącza na zegarach pojawia się ikona webasta i po ok 30sek się wyłancza. Też tak miałeś czy u Ciebie w ogóle się nie uruchomiło ?
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
servotronic robi robote
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Teraz pasowałoby jeszcze coś co rozpędzi to auto
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Gdzie kupowałeś przekładnie ? tą z forum wziąłeś ? podaj koszt przekladki tez jestem ciekaw i gdzie robisz
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
ceny sa dosc rozbierzne. pisz na pw mam kilkazestawow