Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. a nie będzie przydymiał po takich modach? chcę żeby modywfiakacja była bezdymna
  2. bardzo ładne auto szkoda że przy skórze nie ma grzanych dupek Poza tym tylko automat mi nie pasuje i że wysoko stoi, reszta koksik Aha na pierwszym zdjęciu świecą Ci się halogeny? bez postojówek?
  3. dzięki śliczne Zostało zbierać na graty
  4. zestaw już mam hamulcowy, kupiłem z A6 jarzma i czekają na to aż skończą się klocki w moich 288 wtedy będzie pretekst do przejścia na tarcze 312 faktycznie myślałem o jakiś 165-170 konikach[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 11:09_________________________________________________aa i chodzi co o PD z silnika o oznaczeniu AL? czy o PD 038 130 073 AL
  5. wiem że 150można wyciągnąć bo właśnie się zrolowałem ale chodzi o coś więcej, nie bawi mnie sam program, chcę trochę podłubać. jakie moce realne do osiągnięcia na takim zestawie? Bardzij myślałem o wymianie tylko PD i Turbo oraz FMIC bez chłodnicy oleju i kolektora
  6. aju odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    to przebieg musi tam być słuszny ile wyniesie Cię koszt mniej więcej tego wszystkiego?
  7. Witam Jako że chcę uzyskać z mojego auta coś więcej niż moc rzędu 150~koni a tyle mniej więcej da się osiągnąć z seryjnego AJM, zastanawia mnie czy wymiana samych pompek coś da? Nie uzbieram w tej chwili kwoty na pompki i turbine, mogę wybrać to albo to i nie wiem co na początku ogranicza mocy pompowtryski czy turbina? a może czekać i zbierać graty? choć chiał bym coś już zrobić i cieszyć się autem
  8. dzięki koledzy, będę macał poinformuje który/które padły
  9. ok ja też mam jedną wstępnie chętną, tyle że z bmw 2.0d :gwizdanie:
  10. przed wymianą pompy kup jakiś płyn do czyszczenia układów chłodzenia i zalej go do zbiorniczka, zrób 100+ km i wtedy bierz się do pracy, przy okazji wyczyść dokładnie obie chłodnice, kiedyś w g klasie miałem tak zalepioną chłodnicę od klimy (błotem) że nie było nawiewy na chłodnicę powietrza i miałem powyżej połowy temp sporo a zawsze jest w połowie (nie wiem ile stopni bo tam nie ma skali )
  11. na klapie możesz przymaskować rysę, uzupełniająć ją farbą a później polerka (mocna) ale trzeba uważać żeby nie spalić lakieru. Błotnik część zejdzie cześć nie od polerki, w obu przypadkach żeby było 100% nie widoczna trzeba malować
  12. wymieniłeś czujnik i co dalej lipa? Może pompa, może chłodnica czy zapowietrzony układ
  13. zostało mi nurkować na weekend w kanale... chyba że ktoś jescze ma jakieś pomysły :gwizdanie:
  14. Witam, wyczówam delikatne zaczynające sie stuki z lewego koła ale tylko na poprzecznych krótkich nierównościach. Na stacji nic nie widzi, mówi że zawieszenie igła... a jednak coś tam zaczyna pukać. Pomysły na wahacz? łącznik czy końcówkę? Amortyzatory ok
  15. No to TUKAN, napieraj... taka dobra gazeta
  16. jak wszytko takie obojętne to może z google coś :gwizdanie: Jeszcze tylko mnie zastanawia który model B :>
  17. to czemu masz napisane fwd?
  18. zawsze wiedziałem że to "biedna" gazeta Ciekawe co tym razem wypiszą :gwizdanie:
  19. masz odblokowane do windowsa CE czy nie?
  20. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    teraz jesze powiecie mi gdzie w lubuskim znają się na zbieżności bo u mnie gość stwerdził że zbiżność się robi ale kątów on nie widzi żeby można było zmieniać
  21. to jest koniec skrzyni w fwd AFN?
  22. nie wiem dziś wgrałem set ponad 1,5h i chodzi
  23. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    chętnie zobaczę, chodzi mi o stwierdzenie że każdą grupę nalepiej robić osobno
  24. dopisywać do listy? i czy 75ka daje się czipować?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 12:40_________________________________________________Lista. 1. aju 2. JohnyPixel 3. stuwa 4. drzewko23 5. ...
  25. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ma ktoś ze spotowiczów vaga i pokazał by jak się robi logi dynamiczne? na żywo to zawsze lepiej zobaczyć żeby samemu później dobrze robić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.