Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. ja na każdym aucie zarówno prywatnym jak i służbowym używam floridy... no tylko na manie tga używam sirio 100 bo jest elastyczna i nie łamie się pod gałęziami
  2. no właśnie pytam jaką bo coś nie mogę dostać starwaxa
  3. Co do lamp poliftowych to trzeba rezać błotniki ale o tym było dokładnie wystarczy Co do pasata PD100KM i Twojego Afn to popatrz też na moment obrotowy i pamiętaj że to nim się przyspiesza Miałem takiego pasata i powiem że kolegi afn jechał lepiej, wymieniłem go na obecne audi i...... To dopiero frajda Koledzy dobrze radzą niech ktoś Ci zorbi logi dynamiczne, a statyczne zorbisz u każdego majstra
  4. ale wy (my) nie będziecie już płacić.... tylko nowo sprowadzone 1 raz rejstrowane autka, więc modyfikować dowoli... Popłaczemy gdy będziemy chcieli "odnowić" nasz garaż
  5. lampy out (tylnie) Znaczki tak samo, komin z tyłu dla mnie za duży , kolor piękny, felgi fajne ale coś mi w nich nie leży Ogólnie jest fajnie
  6. aju odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
  7. aju odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Panowie umiem włączyć i sprawdzić każdą pozycję która mnie interesuje,a le jak sprawdzić czy nie mam żadnego błędu bo nie rozumiem tego
  8. dobrze że u mnie w okolicy jest gość co zęby zjadł na klimatyzacjach i dorabia węże w parę minut, tak samo przerabia chłodnice np gwinty itp. Jako jedyny ogarnął on klime w mojej byłej Marei (fiat marea) gdzie 3 węże i chłodnica nowe wyszły ponad 2500zł on za wszytko z nabiciem i odgrzybieniem wziął tylko 600zł.... Poszukaj właśnie kogoś takiego, który zajmuje się chłodnictwem,nie musi być to "autoklima"
  9. chyba najładniejsze radio 1din :> i bdb silnik, bardzo go lubię
  10. co Ci sie stało z klimą?
  11. środek bardzo ładny koła też... tylko lampy bym zmienił
  12. no ładnie widzę że jesteś zadowolony z Q ja uparcie szukałem bez Q i czasem teraz przy szybszym starcie brakuje Ładne moce chcesz osiągnąć i zmiany daleko idące, niestety skrzynia ograniczy Ci radość z "dużych" prędkości
  13. właśnie dokonałem podmiany z mojej G klasy i powiem że jest ok, nie ma tego o czym pisałem więc sprawa jest chyba jasna Teraz panowie co polecacie? i jakiej pojemności, oczywiście żeby się zmieściło
  14. światła dla mnie tragedia, ale wiadomo że Tobie mogą się podobać Brewki no coż ale ani to ładne ani piękne Reszta ok, myślę że to dobra baza wyjściowa do fajnego wizualnie auta... tylko trzeba do tego podejść ze smakiem. Tak jak mówi GRazny prosimy o opis
  15. pasek ok, wczoraj obczaiłem to dość dokładnie
  16. dosłownie przed "chwilą" o tym było http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bna_siwy_dym_z_otworu_bagnetu_jaka_moze_byc_przyczyna-t76963.0.html a co do napinacza to nie może skakać
  17. może jechałem lekko zamulonym 2,8... a może bez suszarki nie ma jazdy :>
  18. one minimalnie przygasają i rozjaśniają się po chwili i tak kilka cykli, mój znajomy elektryk mówi że aku jest za mały
  19. Ładowanie na odpalonym silniku z włączonymi światłami mijania: 14,45V Ładowanie na odpalonym silniku z włączonymi światłami mijania, klimatyzacją, radiem, grzanymi siedzeniami oraz oświetleniem wnętrza: 14,27-14,29V
  20. po prostu przyłożyć + do plus i - do minusa na aku? Paski kręcą się wedłóg mnie idealnie
  21. Witam Od początku gdy mam swoją niunię mam w sumie mało istotny aczkolwiek ostatni póki co problem więc czas na niego. Gdy stanę na postoju i włączę klimę, światła, radio i jeszcze jakieś odbiorniki typu halogeny czy ogrzewanie szyby, światła przednie jak i wewnętrzne światełko pulsuje, nie do zgaśnięcia ale przygasa delikatnie. Z kodów wyposażenia wyszło że powinienem mieć jakiś duży akumulator (jeśli dobrze zrozumiałem ponad 120ah tylko coś mi się nie wydaje bo w mercedesie G mam 110Ah ) Aku mam 60Ah w tej chwili. Po minimalnym dodaniu gazu wszytko ustaje, obroty spadają jest ok ale po wyłączeniu czegoś i włączeniu znów się pojawia i trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund po czym przestaje. Dzieje się tak tylko przy załączonej klimie.
  22. Może jakiś wirus żeby miał sto parę koni? Hak potrzebny? jak nie to ja bym go schował.. Dla mnie drzwi do naprawy
  23. delikatnie szybciej? 2.8 dla mnie wogóle nie jedzie za to pali ile się wleje Piękny silnik, też na takie patrzyłem, niestety nie było godnej uwagi w kombiaku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.