Treść opublikowana przez Maraas
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
Jeżeli po jego odłączeniu nadal będzie problem tzn, że nie czujnik stanowi problem.
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
z tyłu między ścianą grodziową a silnikiem na przewodzie wodnym jest jak zajrzysz tam to powinieneś zobaczyć
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
tak napięcie jest, czujnik sprawny bo po wyciągnięciu wtyczki jest to samo.
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
no i dzisiaj -4 dopiero przy 2 kręceniu jak przytrzymałem na rozruszniku to złapał w końcu ale zacharczał jak by miał wyskoczyć przez maskę
-
[ALL] Czy da radę sprawdzić rodzaj silnika Audi A4 B5 po numerze VIN ?
Potwierdzam że się da i że Etka ostatnio nie wyszukuje nic po nr vin
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
Może to typowa przypadłość AJM'ów bo patrząc większość z nas tak ma i nie należy się tym przejmować z tego wynika. Oczywiście są jednostki którym ajm pali bdb.
-
[ALL B5] Spreżyny z allegro
Moim zdaniem lepiej dołożyć pare zł i kupić coś lepszego bo tutaj sprzedawca nawet nie podaje producenta, czyli jakaś chińszczyzna
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
U mnie już 2 kpl świec i nadal problem podejrzewam oringi na pompowtryskach.
-
[B5 AFN] Wymiana prawej poduszki pod silnikiem
zbieżność reguluje się tutaj tylko i wyłącznie drążkiem kierowniczym więc jeżeli tego nie ruszałeś moim zdaniem nic nie powinno się zmienić
-
[ALL B5] Luzy w ukladzie kierowniczym-proszę o opinie w tej sprawie
Moim zdaniem nie trzeba było w ogóle ruszać tej śruby skoro stuki były tylko na wyłączonym silniku.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja na nowy rok swojej zprezentuję i będziemy testować
-
[B5 AJM] Sprzęgło różnie bierze
Z tym że nic nie hałasuje ani nie szarpie więc dwumasę raczej bym wykluczył?[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:24_________________________________________________Żeby tego było mało to jak nisko bierze sprzęgło to auto jak by lepiej się zbierało z dołu
-
[B5 AJM] Sprzęgło różnie bierze
Płynu nie ubywa
-
[AJM B5] Sprawdzenie pompowtrysku
nom nie przesdadził też się dowiadywałem to wyskoczyli mi z ceną 250 zł sztuka sprawdzenie + 200 żł wymontowanie więc podziękowałem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Szczeże to uważam, że jeżeli ktoś kupuje ms'y to zakłada je sam więc z reguły brak faktury z warsztatu dyskwalifikuje gwarancję.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Może Panowie którym tak długo wytrzymały pochwalą się gdzie to cudo kupiły, być może są msy i msy?
-
[B5 AJM] Sprzęgło różnie bierze
Witam szukałem na forum i nie znalażłem więc z tąd nowy wątek czy ktoś z was spotkał się z czymś takim żeby sprzęgło różnie brało? Przyzwyczajony jestem, że bieże dosyć wysoko natomiast czasem się zdziwię bo zaczyna brać dosyć nisko . Zapowietrzone?
-
[ALL B5] Za małe opony - problem
Średnica felgi 15 15 Szerokość opony 195 185 Profil opony 65 60 Średnica koła mm mm 634.5 603.0 Różnica w średnicy koła mm -31.5 Różnica w prędkości (%) -5.2% Prędkość rzeczywista 100 km/h 94.8 km/h
-
[B6 AVJ] Czerwone zawieszenie ocieram podwociem!
Amorki też czerwone? Może ktoś wsadził za niskie sprężyny do standardowych amorków?
-
[B6 AVF] Filmik z dziwnym dzwiekiem z silnika
Dokładnie zrób tak jak kolega wyżej mówi moim zdanie m to sprzęgiełko alternatora jeżeli nasila się przy kręceniu kierą, miałem to samo tylko że u mnie bardziej hałasowało
-
[B5 AJM] Duże spalanie
Miałem coś podobnego z z passatem tylko że silnik ATJ i nie doszedłem co było nie tak w każdym bądź razie w trasie ciężko mi było zejść poniżej 7litrów/100km natomiast w meiście pił około 8,5l/100km
-
[B5 ALL] Montaż halogenów (przedlift)
Halogeny po 2 lifcie są sterowane plusem czy masą? Pytam bo mam moduł doświetlania po zamknięciu auta a on daje plusa i cholera wie gdzie to wpiąć Sorry za ot
-
[B5 AFN] Problem z głośnym szarpiącym silnikiem.
Troszkę za wiele wymagasz nikt ci nie pomorze nie widząc co się stało, hałas można różnie rozumieć, albo zamieść jakiś filmik z pracy silnika albo ściągnij jakiegoś mechanika który zerknie fachowym okiem i osłucha klekota.
-
[ALL B5] Wspomaganie piszczy i zanika
U mnie wyglądało to tak że jak uruchamiałem silnik to przez chwilę było ok a później przy kręceniu kierą dochodził głos jak by kogoś zarzynali sprzęgiełko alternatora jest bardzo łatwo sprawdzić powinno swobodnie się obracać w 1 stronę tak że pasek stoi a w środku się kręci. Jeżeli nie idzie w żadną z stron bez ruchu paska tzn że się zatarło.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jakiś sprawdzony sprzedawca ms'ów?