Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    czy to już po wycięciu katów było?? Bo ładnie mruczy :twisted: ale 1/4 tam nie było i obstawiam, że BMka jednak by cie łyknęła
  2. wujek poziek dał właśnie spokój.... :twisted:
  3. jest wielką niewiadomą czy pojade niestety bo mam egzam w poniedziałek... a jak pojadę to wracam w sobote rano
  4. ok to rozumiem, że kolejne auto do wyjazdu to kujawski? Jakby co to się piszę właśnie z kujawskim jechać Chyba, że ktoś ma ochotę na 98PB to zapraszam... :twisted: :twisted:
  5. a po co masz wyjmować żarnik?? wystarczy wyciągnąc pokrywe z tyłu lampy, tak jakbyś miał sobie samemu zmienić żarówke (to nawet moja panna potrafi) i juz wiesz co masz u siebie... :exclaim:
  6. wyjazd na szkolenie w piątek o której ??
  7. dla mnie to jest nienormalne nie potrafić sprawdzić czy ma się ksenon czy nie... w B6 są d1s w B5 są d2s
  8. wyszło 11.4 przy 170-240km/h z rolowanego od 40km/h
  9. dopiszcie mnie do piątku
  10. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    i stawiam 5 stów, że na zwykłych rurach byłoby tak samo albo i lepiej
  11. a niw widziałem jeszcze Adiego żeby coś pisal...
  12. ztcw poszły i koła :twisted:
  13. zapytaj się jednego z klubowiczów
  14. słuchajcie to ucho co to jest w nim 1,5L się do mnie tak ładnie usmiecha...
  15. jest git :twisted:
  16. weźcie no, bo mnie przestraszyliście... ja właśnie będe zakładał ori s-linową zawieche...
  17. co powiecie na kręcenie sutów przy flaszce?? :twisted:
  18. lubie targać suty :twisted: :twisted: :P
  19. nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu no sam widzesz Murzyn chwiel Cie nie bylo a oni jada po Tobie jak po łysej kobyle ... a wszystko zaczęło się od kiełbasy :twisted: ale ja nadal nie wiem kto tyle zjadl bo nie tylko ja nie posmakowalem ładna parabola sie zrobila....hmm ale cos powoli sie gubie w tej niekontrolowanej bajerze [ Dodano: 06-03-2007, 22:31 ] hehe...ale i tak wszystkiemu winny jest sprinter :twisted: :twisted: :twisted: no oczywiscie ze wszystkiemu jest winny Sprinter bo sprintem zaciagnol kielby z rusztu no i moze 20 % udzialu ma byle owłosienie Murzyna A tak a propos jeża (czyli nie na temat) ciekaw jestem kiedy wątek pierdyknie przez takie cytowanie :biggrin: ja to bałbym sie ostrzeżeń od Moda Murzyna Wściekłego
  20. no to Dino zapunktował u wariatki
  21. pewnie kupiłeś auto sklejane z siedmiu :twisted:
  22. Plati czy my będziemy w stanie wyrezać u ciebie orurowanie z kwasówki jak będę miał ICka już??
  23. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    będziesz zadowolony z rur
  24. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a ja w czwartek wywalam katy i wstawiam strumieniczki i zobacze co sie stanie Ice będziesz miał bardzo miły, głeboki, basowy pomruk...nie będzie bardziej głośny... wstaw samą rure, nie strumienice - sprawdzone info. masz sonde lambda za katalizatorami??
  25. Norbi a co z twoim kucykiem?? Wymienili czujniki?? a spociek był jak zwykle I klasa :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.