Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. jest patent tzw. niewidzialna wycieraczka u mnie działa bardzo fajnie
  2. nad NASZYMI było baczenie z GÓRY już w sobote :twisted:
  3. a to kumpel Adamoo, jego sie pytaj stary martwiliśmy sie o ciebie
  4. Q7 zostało bardzo skutecznie wyleczone, co juz niedługo bedzie opisane w wątku o killach :twisted: :twisted: :twisted:
  5. przygladnalem sie dokladniej i nie bylo tam napisane "AUDI STOP" i ja sie z tym zgadzam :twisted: chciałem jeszcze wyróznić Sławka za ekstra melodyjne toasty
  6. a nie da się załatwić pozwolenia wjazdu na plażę tak nad samą wodę to byłby dopiero KOKS :twisted:
  7. czy przypadkiem nie masz kodu silnika wybitego NA SILNIKU :exclaim: i sugeruje diagnoze silnika, najpierw vag, potem hamownia jak wszystko będzie ok to znaczy, że marny z ciebie kierownik jak objeżdza cie 90 konny paździoch :twisted:
  8. "myśl logicznie" by Klaudyna "olej kujawski" by Ono "poproszę trzy fotele, za***iste" by Ono "eyyy" by Lookier "zaraz wpada Harry Brown" by Adamooo "
  9. jak mi powiesz, że nie znalazłes na ten temat nic na forum to wpadnę w SZAU :twisted:
  10. dobre było jak chłopaki dochodzili gdzie kto spał
  11. wit.s przyznaj się, że nie byłeś w stanie jeszcze się na tyle skupić co mówił Andrzej... jeszcze ze dwa dni będziesz dochodził o siebie
  12. Ice czy ja dobrze rozumiem, że wozisz ze soba zapasowe amorki :twisted: :eek:
  13. Biały opierdzielił kelnerke za zimne placki w ostatniej knajpie
  14. Hugo, Miron78 - TAK :twisted: :twisted: :twisted:
  15. i łóżko... jakie??? szerokie :twisted: a i jeszcze oczy dojeżdzające do lodówki
  16. no to dobrze, że prezes forum wyłącza bo pewnie byś zrobił porządki
  17. Lukas zabieraj butle...
  18. fajna fura moje fundusze na taką pracują... niestety ostanie dni nie są zbyt wesołe
  19. Byłoby fajnie-cośby się jednak na dechach może pośmigało. Chociaż coś podejrzane te widoki, bo w Ustroniu na Czantorii pasą się barany http://narty.onet.pl/407357,kamery.html a to przecież niedaleko. no te mega lipa... trudno, bedziemy grali w piłke i siedzieli na saunie
  20. w 100% popieram te inicjatywe kierowca A4 to kierowca w doskonałej formie fizycznej
  21. chyba tylko tu : http://narty.onet.pl/295914,kamery.html
  22. w taskim razie pewnie Adasia dogonie :twisted:
  23. Odgrzewam temat, może ktos z was zna namiary na magików, którzy wypolerowaliby mi lampy od B6 bixenonowe? Nie jest to szkło tylko plastik :exclaim:
  24. kup sobie wiekszy magnes :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.